|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 9:06:36   
maya2
Pozdravljene.

V zadnjih 14 dneh, smo okrog hiše našli že sedem malih ptičev (iz dveh gnezd), ki niso še niti porasli s perjem, na tleh pod gnezdi. V osmih letih kar smo tu, tega še nisem videla, pa so gnezda vedno na istem mestu. Precej je bilo hudo ker je tri našla hči (3 leta), ostale smo uspešno odstanili ne da bi videla.
Smo pa seveda potem vsi razmišljali kako to. Soseda je potem rekla, da je nekje slišala, da jih pač 'vržejo' ven iz gnezda, če nimajo zadosti hraneuser posted image
Je to možno?

LP


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 9:35:28   
kalbo
Seveda je to možno. Ni mi pa jasno, zakaj take stvari skrivaš pred otrokom.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 9:38:57   
diva 4
Je možno, pa bolane in šbike tudi ven pomečejo.Pri nas jih pa tudi srake iz gnezd kradejo .Pa ne to pred otrci skrivat.Raje rezloži ,zakaj tako.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 9:42:28   
higuys
OD nedelje sem nadomestna mati sinički..mater koliko poje.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 10:06:22   
Anonimen
ja, jst sem tudi lani tri siničke gor spravla...sem bla glih doma in sem poleg svojga mladiča pač imela časuser posted image so pa res požeruhiuser posted image

in mi tud vedno najdemo mladičke na tleh, kaj je res to? pa vrag je, k jih največkrat sosedova mačka najdeuser posted image user posted image sam nimaš kaj...

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 10:06:26   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Seveda je to možno. Ni mi pa jasno, zakaj take stvari skrivaš pred otrokom.


Ker jo je prizadelo, sem ji razložila,... potem se mi jih je pa zdelo že preveč user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 10:14:43   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja, jst sem tudi lani tri siničke gor spravla...sem bla glih doma in sem poleg svojga mladiča pač imela časuser posted image so pa res požeruhiuser posted image

in mi tud vedno najdemo mladičke na tleh, kaj je res to? pa vrag je, k jih največkrat sosedova mačka najdeuser posted image user posted image sam nimaš kaj...



Koliko časa pa potrebujjo, da odletijo (zapustijo gnezdo user posted image ), ker ta naša je gola, na glavi malo puha in na perutničkah dve vrstici perja...ostalo je odprt kljun. Jaz ji dajam črve, piščnca, mačjo hrano...Mam občutek , da bo ratala kura kolko poje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 10:23:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja, jst sem tudi lani tri siničke gor spravla...sem bla glih doma in sem poleg svojga mladiča pač imela časuser posted image so pa res požeruhiuser posted image

in mi tud vedno najdemo mladičke na tleh, kaj je res to? pa vrag je, k jih največkrat sosedova mačka najdeuser posted image user posted image sam nimaš kaj...



Koliko časa pa potrebujjo, da odletijo (zapustijo gnezdo user posted image ), ker ta naša je gola, na glavi malo puha in na perutničkah dve vrstici perja...ostalo je odprt kljun. Jaz ji dajam črve, piščnca, mačjo hrano...Mam občutek , da bo ratala kura kolko poje.


KO smo ravno pri ptičih, me je včeraj en golob tako posral, da sem bla vsa usrana. Po roki dve veliki packi, se je kar cedilo, pa po belem dolgem krilu dve packi user posted image  sem šla potem v gostilno spirat. Pa sva se s prijatlo vmes pogovarjali, če kaj smrdi ta drek, pa modrovali, da verjetno ne...potem pa prišli do tega, da ptiči jedo črve, pa gliste pa to....pa se je uni revi kar dvignilouser posted image  Po moje je ravno mene čakal user posted image  ampak če te ptič poserje, to pomeni dnar, veliko dnarja user posted image  tako da dovilim, da serjejo po meni,.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 11:09:04   
Anonimen
Koliko časa pa potrebujjo, da odletijo (zapustijo gnezdo user posted image ), ker ta naša je gola, na glavi malo puha in na perutničkah dve vrstici perja...ostalo je odprt kljun. Jaz ji dajam črve, piščnca, mačjo hrano...Mam občutek , da bo ratala kura kolko poje.


sem jaz gojila podobne strahoveuser posted image in obenem upanje da bodo vsaj dobre nesniceuser posted image

prehranjevala sem jih pa podobno, z mletim piščancem, črvi, glih za letečimi žuželkami se pa nisem podila po dvoriščuuser posted image

pa naši mladiči so že bili malo bolj operjeni se mi zdi, odfrčali so pa nekje po dobrem mesecu se mi zdiuser posted image sam to bolj za trening, fotrat so se še pa nekje dva meseca hodiliuser posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 11:14:18   
higuys
odfrčali so pa nekje po dobrem mesecu se mi zdi


Kaj? user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 11:21:16   
Anonimen
ja kajuser posted image a je prekmaluser posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 11:29:21   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja kajuser posted image a je prekmaluser posted image


naš bo šel prej. Je že danes zelo samostojen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 11:31:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja kajuser posted image a je prekmaluser posted image


naš bo šel prej. Je že danes zelo samostojen user posted image


sej so men tud rekli znalci da bi mogli it prej, samo niso. mogoč jih originalni starši boljše prehranijo, pa so prej zrelli za kaj takega? mogoč jim je pa sam tolk luštno blo ( kt otroci, k do 35ga živijo pri starših, ker jim je fajn in jim nič ne manjka in jim nič ni trebauser posted image )

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 13:00:29   
mateyka
jaz sem pa zadnjič na sprehodu videla vrano, ko je kljuvala še živega mladega kosa. samo ko sem jo hotla spodit, ga je zgrabla v kljun in odletela stran z bogim koskom in ga kljuvala naprej. naša tamala se je po moje bolj razburila, ker sem se jaz tok na vrano drla.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ptički padajo iz gnezd...
13.5.2009 13:35:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ampak če te ptič poserje, to pomeni dnar, veliko dnarja user posted image  tako da dovilim, da serjejo po meni,.


Mene je prejšnji teden ravno v dekolte naciljal, prase*c pokvarjeni, da se mi je drek dol do popka zapeljal....A pol si to lohk razlagam, da se bo najdu dnar za večje joške ?? user posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 13.5.2009 13:37:03 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?