|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Eurosong.....
14.5.2009 23:04:51   
Klemy82
Srbijaaaa user posted image cipelaaaa

_____________________________

Jst.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Eurosong.....
14.5.2009 23:05:00   
sanja nk.
user posted image konec , zdaj mi je finale nepomemben ....user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Eurosong.....
14.5.2009 23:05:29   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

NAŠI NISO V FINALU!!!


vat a surprajzuser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Eurosong.....
14.5.2009 23:06:46   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Ta komad ki je bil pred tem zadnji, a je bila Moldavija ali nekaj podobnega je bil pa okey, zanimiv, poskočen, res podoben našim ritmom, mi je bil všeč.

Hrvati bodo prišli v finale, za nas pa nisem sigurna. Menim, da ne bomo.


A je katera že kdaj citirala samo sebe user posted image skratka, torej, imela sem čisto prav.

Hrvati v finalu, mi pa ne, Moldavija tudi, Norveška tudi, Srbi ne, se mi zdi da ful obvladam tale letošnji evrosonguser posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Eurosong.....
14.5.2009 23:08:02   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

NAŠI NISO V FINALU!!!


vat a surprajzuser posted image



ha ha iz ust si mi vzela user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Eurosong.....
14.5.2009 23:16:03   
sanja nk.
sam kaj pa Hrvati noter delajo , spet Sanader odprl mal državne nepremičnine pa raztalav user posted image v ozadje te kuhinje ...

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Eurosong.....
14.5.2009 23:28:29   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Ta komad ki je bil pred tem zadnji, a je bila Moldavija ali nekaj podobnega je bil pa okey, zanimiv, poskočen, res podoben našim ritmom, mi je bil všeč.

Hrvati bodo prišli v finale, za nas pa nisem sigurna. Menim, da ne bomo.


A je katera že kdaj citirala samo sebe user posted image skratka, torej, imela sem čisto prav.

Hrvati v finalu, mi pa ne, Moldavija tudi, Norveška tudi, Srbi ne, se mi zdi da ful obvladam tale letošnji evrosonguser posted image


Mogoče imaš pa nadnaravne sposobnosti? Ker tole je sumljivo! user posted image A B men tud kej našlogawa?user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 0:14:25   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Ta komad ki je bil pred tem zadnji, a je bila Moldavija ali nekaj podobnega je bil pa okey, zanimiv, poskočen, res podoben našim ritmom, mi je bil všeč.

Hrvati bodo prišli v finale, za nas pa nisem sigurna. Menim, da ne bomo.


A je katera že kdaj citirala samo sebe user posted image skratka, torej, imela sem čisto prav.

Hrvati v finalu, mi pa ne, Moldavija tudi, Norveška tudi, Srbi ne, se mi zdi da ful obvladam tale letošnji evrosonguser posted image


Mogoče imaš pa nadnaravne sposobnosti? Ker tole je sumljivo! user posted image A B men tud kej našlogawa?user posted image



ni problema, ti kar vpraši kar te zanima, bom v mojo čarobno kuglo pogledala user posted image
včasih pa res kaj zadanem (kot npr. danes) kaj bo in se tako tudi zgodi. No da ne bom preveč pametovala, najbrž imam podoben okus kot večina glasovalcev, tudi na koncu sem vedela da bosta zadnji kuverti Norveška ker je itak the best komad, lahko da bo zmagovalec evrosonga, Grk pa zato ker je najlepši zemljan, ali je bil lani proglašen za najlepšega zemljana, glasovne sposobnosti so pa nizke, ker sem tudi na you tubeu gledala par posnetkov pa so mem.

Ampak je pač lep.

Tako da se kar pripravite, da bo naslednji evrosong na Norveškem.user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 0:17:25   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

sam kaj pa Hrvati noter delajo , spet Sanader odprl mal državne nepremičnine pa raztalav user posted image v ozadje te kuhinje ...


Hrvaški komad je super, Cukrov je bil drugi na operaciji Triumf, kot nek festival ala iščemo zvezdo, pod okrilje ga je vzel Huljičev Tonči, hitmajker Magazinov in ostalih skupin, dodal Andreo Šušnjaro, ki ima prečudovit glas, izpilili so nastop in rezultat je bil tu.

Na predizboru je Igor tako fušal, da se je usulo milijon kritik, zato pa je sedaj dodelal glas in sem vedela, da bodo v finalu, Andrea je pa že 2x za las zgrešila evrosong, ker je bila vedno druga ali tretja. Tako, zdaj veste vse. Madona sem expertuser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
15.5.2009 6:23:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 8:27:03   
mojamura
pokozlam se na grka sakisa....pa če je on kao lep je pujsek v hlevu od mojega fotra njegov brat al kakouser posted image

pa pokozlam se na ono ki je pela da je antikrizno dekle...


jaz vam povem recept kako bo Slovenija lahko prišla v finale: 2 lepa tipa in 3 tipice napol nagi pa da muvajo pa skačejo po odru, da majo scenski nastop izpiljen u nulo....če bodo peli ali ne, pa to spljoh (kot ZARA pravi) ni važno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 10:05:27   
Pupsika
Litvauser posted image user posted image in pa Ciperuser posted image user posted image ( Ful ful lepa komada, po doolgem času). Škoda edino, ker Ciper ni prišel v finale.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 10:48:18   
Zanica
Jaz sem drugače iz Hrvaške, pa sem navijala za Slovenijo, ker mi je pesem boljša, in pevka je 100x boljša. Ovi hrvaški so mi izpadli kot da tulijo pred smrtjo... Groza. Pa slovenska pesem mi je res odlična, edino bi mogoče bilo boljše da mal več poje, pa če bi oblekla obleko iz Eme bi mogoče šli v finale user posted image

V glavnem čestitke Quartissimu in Martini na res odlični izvedbi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 10:51:09   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

pokozlam se na grka sakisa....pa če je on kao lep je pujsek v hlevu od mojega fotra njegov brat al kakouser posted image

pa pokozlam se na ono ki je pela da je antikrizno dekle...


jaz vam povem recept kako bo Slovenija lahko prišla v finale: 2 lepa tipa in 3 tipice napol nagi pa da muvajo pa skačejo po odru, da majo scenski nastop izpiljen u nulo....če bodo peli ali ne, pa to spljoh (kot ZARA pravi) ni važno


Ne vem pol kako je Srbija zmagala. Marija Šerifovič je grda in odlično poje.... Mogoče bi morali poslati hmmmmm........ Mene z glasom Nuše Derende user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 11:01:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
pokozlam se na grka sakisa....pa če je on kao lep je pujsek v hlevu od mojega fotra njegov brat al kakouser posted image

pa pokozlam se na ono ki je pela da je antikrizno dekle...

user posted image user posted image

user posted image

user posted image user posted image

user posted image

Ta dva sta glih za skup user posted image


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 11:07:56   
Klemy82
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 11:10:22   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey


IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Ta komad ki je bil pred tem zadnji, a je bila Moldavija ali nekaj podobnega je bil pa okey, zanimiv, poskočen, res podoben našim ritmom, mi je bil všeč.

Hrvati bodo prišli v finale, za nas pa nisem sigurna. Menim, da ne bomo.


A je katera že kdaj citirala samo sebe user posted image skratka, torej, imela sem čisto prav.

Hrvati v finalu, mi pa ne, Moldavija tudi, Norveška tudi, Srbi ne, se mi zdi da ful obvladam tale letošnji evrosonguser posted image


Mogoče imaš pa nadnaravne sposobnosti? Ker tole je sumljivo! user posted image A B men tud kej našlogawa?user posted image

ni problema, ti kar vpraši kar te zanima, bom v mojo čarobno kuglo pogledala user posted image



Aaammm, daj reci številke za LOTO, rabim sedmico, bo treba dohodnino plačat...user posted image pa na zs prosim, da ne bo preveč zadetkov user posted image

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 15.5.2009 11:11:06 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 13:29:26   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image user posted image  Politike je ku***.Nekatere pesmi, ki so prišle v finale so katastrofalne.
Čestitke našim.user posted image  Najboljše bi bilo, da se poslovimo za zmeraj, od takšnih tekmovanj.



jap se strinjamuser posted image , mislim da Slovenija od tega nič nima...lahko res odstopimo
Italijanov ni že dolga leta več not.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Eurosong.....
15.5.2009 14:18:23   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
pokozlam se na grka sakisa....pa če je on kao lep je pujsek v hlevu od mojega fotra njegov brat al kakouser posted image

pa pokozlam se na ono ki je pela da je antikrizno dekle...

user posted image user posted image

user posted image

user posted image user posted image

user posted image

Ta dva sta glih za skup user posted image





điizs....ampak res, če bi ta dva s svojo 'lepoto' zapela duet skupaj bi že na polfinalu kar zmagala, pa konec....mislim a se ni včasih na eurosongu izbirala pesem ko PESEM in vokal....zdaj se mi pa zdi da čim večji cirkus narediš boljše je


šerifovička je vsaj znala pet...svaka ji čast in hb da vsaj na vsake tolko zmaga pesem in glas prej kot pa videz


ampak se mi zdi da je šerifovička zmagala tudi zaradi 'suzan boyle' sindroma

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Eurosong.....
16.5.2009 23:21:45   
Abbey
no kdo bo zmagal? Jaz še vedno trdim, da bo NORVEŠKA.user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Eurosong.....
16.5.2009 23:56:05   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

no kdo bo zmagal? Jaz še vedno trdim, da bo NORVEŠKA.user posted image


No, kaj sem rekla user posted image , sicer evrovizije še ni konec, ampak, zmagovalec je znan. Imela sem prav, jupiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Eurosong.....
16.5.2009 23:57:38   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey


IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey


IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Ta komad ki je bil pred tem zadnji, a je bila Moldavija ali nekaj podobnega je bil pa okey, zanimiv, poskočen, res podoben našim ritmom, mi je bil všeč.

Hrvati bodo prišli v finale, za nas pa nisem sigurna. Menim, da ne bomo.


A je katera že kdaj citirala samo sebe user posted image skratka, torej, imela sem čisto prav.

Hrvati v finalu, mi pa ne, Moldavija tudi, Norveška tudi, Srbi ne, se mi zdi da ful obvladam tale letošnji evrosonguser posted image


Mogoče imaš pa nadnaravne sposobnosti? Ker tole je sumljivo! user posted image A B men tud kej našlogawa?user posted image

ni problema, ti kar vpraši kar te zanima, bom v mojo čarobno kuglo pogledala user posted image



Aaammm, daj reci številke za LOTO, rabim sedmico, bo treba dohodnino plačat...user posted image pa na zs prosim, da ne bo preveč zadetkov user posted image


Zdaj ti pa lahko mirne duše našlogam še številke za loto user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Eurosong.....
17.5.2009 0:05:02   
malenaa
zmagovalec je peter polesuser posted image

< Sporočilo je popravil malenaa -- 17.5.2009 0:06:41 >

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Eurosong.....
17.5.2009 0:13:50   
valči
user posted image user posted image moj lepi favorit je zmagal,bravo!!!user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Eurosong.....
17.5.2009 0:17:21   
Abbey
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?