|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj storiti ponoči
13.5.2009 9:13:37   
pikolina66
kaj pa, če ponoči ne stoka in joka, ampak vrešči, da mu sapo jemlje? v tem primeru ga ne moreš pustit, da se zjoče in ga samo malo pobožat...govorim o vreščanju, v sekundi, čim se zbudi....spat hoče pri meni in ne vem kaj naredit, do sedaj ni bilo nobenega problema, zdaj pa že skoraj en teden to nočno zbujanje, že zvečer, ko ga dam v posteljo se začne...tudi jaz sem mislila ga pustit, da se zjoče, ampak ne gre, ker to ni navaden jok.kaj pa v tem primeru?

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj storiti ponoči
13.5.2009 10:47:47   
najsi
IZVIRNO SPOROČILO: pikolina66

kaj pa, če ponoči ne stoka in joka, ampak vrešči, da mu sapo jemlje? v tem primeru ga ne moreš pustit, da se zjoče in ga samo malo pobožat...govorim o vreščanju, v sekundi, čim se zbudi....spat hoče pri meni in ne vem kaj naredit, do sedaj ni bilo nobenega problema, zdaj pa že skoraj en teden to nočno zbujanje, že zvečer, ko ga dam v posteljo se začne...tudi jaz sem mislila ga pustit, da se zjoče, ampak ne gre, ker to ni navaden jok.kaj pa v tem primeru?


Tole vreščanje ki ga opisuješ me pa spominja na mojga mulca. In je čist navadno izsiljevanje.
Midva sva glih prejšn tedn imela budne 2 noči, ko sem se odločla, da zaj pa konc, ker lačen ni bil, žejen tud ne, enostavno je hotu da ga ven vzamem in da pride mal k men ležat, zize pa niti 1 minuto ni orng vleku. In sm se odločla končat zadevo. Je blo res hudo 2 noči, ko se je drl eno uro v intervalih. Malo drl, malo počival, da je do sape prišu, pa jovo na novo. Vreščanje za pop.... Pri našmu je še to zdaj problem ko je pri 10 mescih začel gor vstajat in se še zaradi tega bol drl in butal v kinderpet....groza.....
No in kar hočem povedat je to, da je po drugi noči, ko sm ga že skor ven vzela, ker se mi je smilu (ampak ga na konc nism ), stanje kot bi odrezal. Dete spi do 4:30, takrat se mal podoji, če spi pa dlje, pa pol sploh zize ne zagrabi zjutraj, ker nima časa, ker je pol pa takoj akcija ko vstane. Tak da zdaj vstajama med 7 in 8 uro in sm tud jst bol spočita, dobre volje in z ogromno energije za igro z njim.

Tak da punce, včasih se splača vztajat, četudi se ti srce trga zraven. 

< Sporočilo je popravil najsi -- 13.5.2009 10:50:40 >


_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!