najmlajši samomorilec... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dix -> najmlajši samomorilec... (14.5.2005 22:50:15)

...je postal moj 8 mesečnik. Včeraj je prvič ugotovil kako je lepo ko pristaneš na glavi ko padeš dol iz postelje. Izgleda da mu je bilo všeč, ker je že včeraj čez 2 uri spet probal in se zraven veselo režal :zmeden:. In danes spet, igra se na postelji, stopim za sekindo 30 cm stran od njega po plenico in glej ga, reži se in dirka proti robu! Zadnji trenutek sem ga ujela. Pa kaj ga včeraj res ni izučilo ali pa mu je res pasalo? Prav gleda me kdaj bom odmaknila pogleda za sekundo da bo izkoristil, še sreča da se vmes reži da takoj skapiram kaj ima v mislih. :hudicek: eden!!!!




Anonimen -> najmlajši samomorilec... (14.5.2005 22:55:02)

Še huje je potem, kot na isti način poskuša uiti s pločnika na cesto... kako je šele to hecno. Groza!




dix -> najmlajši samomorilec... (14.5.2005 23:18:03)

Živimo na vasi kjer ni pločnikov, promet pa je 50 avtov na dan! (pa še to 5x gre moj sem pa tja) :)- Bolj me skrbi kako bo ko bo poleti ugotovil da so kamni okusni, če se spomnim kaek je starejši zganjel, vsakih 5 minut si je novega v usta natlačil.




Anonimen -> najmlajši samomorilec... (15.5.2005 0:26:38)

:)-:)-:)-

Sori, sam men je smešno:)




TaRe* -> najmlajši samomorilec... (15.5.2005 10:05:36)

Všeč mu je,ko ti skočiš in ga ujameš...hoče pozornost..
Taki so.Moja se je enkrat po nesreči butnla z glavo ob stranico postelje.Bila sem zraven in sem koj začela paniko zganjat,pa jo lubčkat,pa božat po tistem mestu,kjer se je....čez pol ure pa se je ta z obema rokama prijela za posteljo in je z glavo tolkla v stranico,da je imela glavo čisto rdečo.To je počela pol še parkrat,ker pa nisem več kot nora skakala okrog nje,je pozabila.
Vem,da ga ti ne moraš pustit,da skače na glavo,ampak....




bskrle -> najmlajši samomorilec... (15.5.2005 13:40:33)

Draga dix!
Tako se začne, otroci sila radi pristanejo v varnem naročju mamice.
Sedaj se začne obdobje bušk!




puncica -> najmlajši samomorilec... (15.5.2005 21:04:30)

joj ko sem prebrala prvi stavek me je kr oblil:((:((:(( No upam da bo čim prej pogruntal da padanje pa ni fajn.




dix -> najmlajši samomorilec... (15.5.2005 23:13:09)

puncica, a veš da njemu očitno je fajn?!? Danes sem ga spet zadnji trenutek zgrabila. Pol pa splazi do posteljce, se dvigne ob ograji in se z vso silo vrže nazaj na posteljo (zakonska in njegova sta čist skupaj). Vmes pa taki smeh da dol padeš. Same neumnosti so mu začele po glavi hodit.




puncica -> najmlajši samomorilec... (16.5.2005 9:17:02)

ja pol ga že ne boli dost, čak da se urnk udari, pol bo pa po moje nehal, sej drugač ne morš nič nardit sam loviš ga lahk:zmeden:




Stran: [1]