[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.5.2009 12:03:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Lara28 -> RE: Kdaj v avtosedež 15-36kg? (5.5.2009 12:47:09)

Mi smo našega dali v večji sedež pred dvema mesecema (2 leti,10mes), ker je prerasel maci cosija od 9-18kg. Mislim da je bil Tobi. Problem ni bil v širini, ampak v višini. Z glavo je bil namreč že čez sedež in se mi ni zdelo dovolj varno. Je bil pa velik ene 98 cm takrat in je imel slabih 15 kg.




totimato -> RE: Kdaj v avtosedež 15-36kg? (5.5.2009 13:00:12)

IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca

Kdaj ste otroka prestavili iz sedežka 9-18kg v sedež 15-36kg? Na kaj moram biti posebej pozorna?
Kaj svetujete?




Jaz sem ga, ko je začelo kazati, da ga bo prerasel. Po kilaži je sedež še bil legalen, ampak po višini pa ga je račenjal preraščat.
Moj nasvet: prestavi ga preden ga preraste [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley14.gif[/image]
Midva sva bila pozorna na bočne zaščite in čeprav deluje, da to otroka utesnjuje, se v praksi pokaže, da malega ni nič motilo. Če bi sedaj kupoval, bi bil pozoren, da je sedež mehkejši in da bi lahko vsaj malo nagnil celoto, če slučajno zaspi, saj mu sedaj glava kinkne naprej.

Lep dan še naprej!




SaaS -> RE: Kdaj v avtosedež 15-36kg? (5.5.2009 18:53:21)

Tudi jaz sem mojega starejšega sina prestavila v sedež 15-36 iz razloga, ker je mlajši prerasel lupinico in je rabil tega. Mlajši je bil star dobro leto, kakšen mesec več, starejši (18m razlike) pa torej še ni bil tri leta, dobri dve leti in pol. Ni še imel celih 15 kil in sem bila v dilemi, tudi zelo velik ni bil. Ampak, ker se mu je pas lepo prilegal, smo naredili menjavo.
Zdaj mlajšemu manjka en mesec do treh let in sva ga v enem avtu že zamenjala, drugi pa pride ta teden na vrsto.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.5.2009 16:02:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]