mehurček na ramici (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Piškotka~ -> mehurček na ramici (14.5.2005 20:38:32)

Naš :duda:je star 2meseca in pol.Na ramici kjer je bil cepljen sem pri kopanju opazila mehurček.Ta je okrog rdeč na vrhu pa je bel.Ali je to ok? Hvala, za vsak odgovor pa eno:rozica:




Anonimen -> mehurček na ramici (14.5.2005 20:42:28)

ja, enim se mal zagnoji. pust pri gmah, bi mogl počas samo počit, če bo pa res grozn vidt pejt pa do pediatra.

lp, lara




bskrle -> mehurček na ramici (14.5.2005 20:50:30)

Verjetno je to od cepljenja, v porodnišnici so ti verjetno povedali, da se lahko pojavi.




MonikaPon. -> mehurček na ramici (14.5.2005 21:17:47)

Tudi pri našem dojenčku je bilo tako in sem klicala patronažno. Rekla je, da je to normalna reakcija in bi bilo kvečem narobe, če do tega ne bi prišlo. Svetovala mi je, da naj pustim lepo pri miru, in da naj bo majčka, ki se kože dotika zlikana.




Anja167 -> mehurček na ramici (14.5.2005 21:48:29)

Ko (če) mehurček poči, obrišeš gnoj okrog rane s fiziološko raztopino, same rane se pa ne dotikaj. Otroka lahko normalno kopaš itd. Mi imamo na tistem mestu še vedno eno belo, suho kožo :( , smo pa veseli, da se je mehurček pojavil, ker tako veš, da je bila reakcija na cepljenje uspešna.




Piškotka~ -> mehurček na ramici (14.5.2005 22:08:42)

Punce hvala vam za odgovore.Sem našla še list, ki sem ga dobila v porodnišnici.Na njem je vse razloženo tko da imate prav.Vse je ok in tako mora bit.hvala :sloncek::sloncek:




Mina1 -> mehurček na ramici (15.5.2005 18:04:20)

Mi bomo 18.5. stari 3 mesece, pa je mehurček še edno prisoten in se gor naredila rahla suha kožica, spodaj pa je malo rdeče.

Ampak, tako kot je že ena pred menoj napisala - edino tako veš, da je cepljenje prijelo in tako.

pa-pa Mina1:)




Stran: [1]