Skoraj me je kap.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


LUMPEK -> Skoraj me je kap.... (13.5.2005 21:59:46)

....., ko je naš :duda: po dojenju tako bruhnil, kot da bi teklo iz gasilske cevi. Ful sem se ustrašila, kaj je zdaj to????????:zmeden: Bila sem jaz cela mokra in :duda: pa še celi kavč. Kaj mislite, da je bilo to, se je mogoče preveč najedel ali mu kaj ni odgovarjalo? Potem mu nisem dala več nič zajest, upam, da ni lačen, saj je vrgel (glede na količino)ven vse, kar je danes pojedel?!:ups:




Annny -> Skoraj me je kap.... (13.5.2005 22:10:51)

Ojej..jaz sem zadnjič dobila po mailu en hud video na to temo...se zgodi, veš, tudi nam se je večkrat:ups::ups:;)




mala maja -> Skoraj me je kap.... (13.5.2005 22:11:53)

Nam se to veliokrat zgodi. Nič bat, se je pujsek malo preveč najedel.

ČE bo hotel še mu daj drugače pa ne. Naš vedno hoče pol še in poje sigurno še enkrat tolk.
Sem že pediatra spraševala o tem , pa je reku da če se to ne ponavlja vsaj par dni po vsakem obroku to pomeni da se preveč naje(preveč popapca), če pa bi se to pojavilo po vsakem hranjenju se pa pejta pokazat k zdravniku.




vidja -> Skoraj me je kap.... (13.5.2005 22:15:23)

Nam so rekli, da če bi se to dogajalo tako pogosto in močno, da se ne bi redil, potem je lahko kaj narobe, drugače pa gre za to, da še tista zapiralka ne dela dobro in če se preveč naje, pa pač bruha. No potem smo veselo polivali vse tja do 10 mesecev. Sem mela že pun kufer tega, da smo vsepovsod morali s slinčkom okrog vratu, pa vsi okrog smo bli mokri. Zdaj je star eno leto, pa se občasno še zgodi, čeprav so rekli, da ko bo začel uživat gosto hrano naj bi bilo bolje.




LUMPEK -> Skoraj me je kap.... (13.5.2005 22:17:40)

Hvala, obema! :rozica::rozica:




ribica. -> Skoraj me je kap.... (13.5.2005 22:28:19)

Mogoče je treba samo kupčka podret, tudi med hranjenjem. Pri nas je bilo to razlog za bruhanje.




vidja -> Skoraj me je kap.... (13.5.2005 22:34:38)

Mi pa smo podirali kupčke pa ni nič pomagalo, pol smo se pač navadli, da smo meli na vsakem vogalu kaj za brisat pri roki.




Bina01 -> Skoraj me je kap.... (14.5.2005 5:07:11)

Tudi mi imamo takšne težave. Vsem je že majic zmanjkalo , ker vsakič bruha. Parfumov pa sploh ne rabimo več, ker imamo vsi čisti naravni vonj tj po kislem, izbruhanem mleku.
No, ampak glavno je, da se lepo in pridno redi.




LUMPEK -> Skoraj me je kap.... (14.5.2005 19:27:03)

Bina, ti si ta prava. Zaradi drugega stavka sem se mogla pošteno nasmejati.:)-:)




Pupica -> Skoraj me je kap.... (15.5.2005 17:23:25)

nč bat.Naša je v loku bruhala ko sem ji prvič dala govej meso za jest. Enostavno se ga je prenajedla.Očitno ji je bilo tako dobro, da ni mogla nehat. Pa je bilo preveč:ups:




Stran: [1]