|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet prosim
29.4.2009 22:29:47   
J.L.
kako reagirate, ko vas otrok udari? moja 1leto stara bejbika, ko ni po njenem, udarja po obrazu in me vleče za lase. bolj ji ponavljam, da tega ne sme, z večjim veseljem tepe še naprej. user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:33:38   
Anonimen
prjela sm jo za roke in ji zelo zelo strogo povedala, da se to ne dela, da mamico boli in da tudi nje nihče ne tepe.če ni zaleglo, sem jo pobasala in nesla v sobo in šla stran. valjda se je drla ful, sam zaleglo je pa. pa hvalabogu jo je to kmal minilo..

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:36:08   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

prjela sm jo za roke in ji zelo zelo strogo povedala, da se to ne dela, da mamico boli in da tudi nje nihče ne tepe.če ni zaleglo, sem jo pobasala in nesla v sobo in šla stran. valjda se je drla ful, sam zaleglo je pa. pa hvalabogu jo je to kmal minilo..

jst sem delala podobnouser posted image user posted image user posted image user posted image še zdej tako ravnam kadar kej ne dela prav in zahtevam, da me gleda, ko mu govorim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:41:54   
amaya
HB moj tega ne počne, bi pa verjetno naredila tako kot Ulla. Mislim, da vsako prigovarjanje ne pripelje nikamor, ker kasneje to takoj ponovi in čaka odziv. Jaz sem za kazen, ki pa mora biti vzgojna.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.4.2009 22:43:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:45:58   
J.L.
če ji poskušam preprečit, itak izmuzne roke, mala pa se mi veselo smeje. 

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:46:20   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

mi mamo ta problem z 9mesečnico...grize, lasa, klofta...bolj ko ji resno in z ostrim glasom nekaj rečem , bolj ji je smešno...zaenkrat še čakam da jo bo minilo...če ne bo, bom začela z odmikanjem nje od sebe..torej ali v stajico ali v njeno sobico....


ne čakaj, ker samo od sebe ne bo minilo...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:47:49   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

če ji poskušam preprečit, itak izmuzne roke, mala pa se mi veselo smeje. 


ker je ona to vzela za igro...Ko te udari ji resno in strogo reči NE in za roko jo drži, ko to rečeš. Če pa ne zaleže, ji povej, da te boli in da si jezna, ter jo odstrani od sebe!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:49:28   
Najaa
Bolj na trdo sem jo prijela za roko in ji strogo rekla, da se tega ne sme.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:49:37   
Anonimen
jst tud mislim da samo ne bo minilo in da je treba otroku povedat in pokazat, da ne dela prov. in če se mu izmikaš, pa se bodeš z njim in mu loviš roke...ma kaj lepšga - super igra zanjuser posted image nema ništa...odstranit s kraja zločina in seveda povedat in razložit...

mi je pa zanimivo to, da očitno imajo otroci v sebi to nasilje, al kaj...ker naše vem da noben ni nikoli udaril, pa ajd, pol v vrtcu se že mogoče tepejo med sabo, samo dokler pa otrok ni v vrtcu....od kod jim touser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:50:47   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

kako reagirate, ko vas otrok udari? moja 1leto stara bejbika, ko ni po njenem, udarja po obrazu in me vleče za lase. bolj ji ponavljam, da tega ne sme, z večjim veseljem tepe še naprej. user posted image




povzdignem glas in rečem NE!
Saj še ne razume čisto, ve pa, da nekaj ni v redu. In potem ne tepe več...
Samo odločna moraš biti.
Če se sedaj nasmeješ in nežno rečeš "ne smeš mamiko tepat"... ona nima pojma kaj ji govoriš... tvojih besed ne pozna dobro, razume pa ton glasu.

Saj potem jo pa pohvalim, pa pobožam, pa z njeno rokico sebe pobožam... in počasi se bo navadila. Enako naredim, ko hoče rože trgat in mačko cukat za dlako.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 22:56:55   
Anonimen
ne smeš mamiko tepat


ojejuser posted image sam res...

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 23:02:00   
Najaa
off topic, ulla, obožujem tvoj podpis! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 23:02:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

off topic, ulla, obožujem tvoj podpis! user posted image


a oba tri user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nasvet prosim
29.4.2009 23:04:11   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

off topic, ulla, obožujem tvoj podpis! user posted image


a oba tri user posted image



pardon ja, obe tri! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nasvet prosim
30.4.2009 6:39:44   
Anonimen
Bolj na trdo sem jo prijela za roko in ji strogo rekla, da se tega ne sme.


Tam nekje.
In da to ni ne, ampak strogi ne.Saj ne vem, ce je razumela razlika, ampak tepla me ni, ker tega nikakor ne dovolim. Soseda ji je rekla, da se ji bo posusila roka. Se mi zdi, da je na to bolj trzala.

Me je pa par dni nazaj udarila, nekje na javnem mestu, kar iz ljubega miru. Tokrat sem jo kar fajn po roki nazaj (je ze precej razlike v letih). In jo je bilo full sram, verjetno zato, ker nismo bili sami.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nasvet prosim
30.4.2009 18:33:05   
nia5
Sicer se zgodi zelo redko, ona bolj v igri nenamerno to naredi, ampak ko se zgodi, ji rečem au in ne in ji rečem in pokažem boža boža mamico, a kaj ko ona začne božat sebe po obrazu user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nasvet prosim
1.5.2009 10:02:40   
CatJa
Kot so že rekle, strogo rečem: ne, to se ne dela. Raje pobožaj in mu rokico vodim, da poboža. Sicer potem še poskuša klofnit, ampak se ne damo. Je pa zelo jezljiv, kadar mu kaj ne paše, jezno meče stvari ob tla. Ga bo že minilo user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nasvet prosim
1.5.2009 15:22:07   
J.L.
je precej neubogljiva tale moja čmrlica, ji je težko nekaj dopovedovat, še težje pa njej upoštevat. res pa je, da sedaj ukrepam bolj na strogo. pali bolj ne kot ja.
sve bile včeraj na igrišču, pa ko je bilo treba v voziček, se je upirala na vse štiri, tako sve se kar en lep čas mučile. da pop.....user posted image ne pa ne v voziček. sama še ne laufa, tudi če bi, do doma zdržala itak nebi, je vmes kar fajn hoje. tako mi jo je končno po par minutah z muko uspelo jo pripet, da njenega histeričnega dretja ne omenjam. me je bilo samo sram. 

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nasvet prosim
1.5.2009 15:39:28   
tažana
nič te ne sem sram biti. Vsi otroci se derejo. Jaz ji ponavadi rečem naj še bolj naglas kriči, ker jo še niso vsi slišali user posted image . Včasih od šoka utihne user posted image .

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nasvet prosim
2.5.2009 9:08:26   
botrca
Imava 17 mesečnega fantka pa še nisem uspela ga teh stvari odvadit: cukanja, ščipanja...ko mu rečem me začne božat, potem je pa spet isto. Ne vem kolikokrat na dan mu rečem, pa ne zaleže al se smeji ali pa mi pobegne iz naročja. Pa saj bo minilo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nasvet prosim
2.5.2009 21:14:37   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

sve bile včeraj na igrišču, pa ko je bilo treba v voziček, se je upirala na vse štiri, tako sve se kar en lep čas mučile. da pop.....user posted image ne pa ne v voziček. sama še ne laufa, tudi če bi, do doma zdržala itak nebi, je vmes kar fajn hoje. tako mi jo je končno po par minutah z muko uspelo jo pripet, da njenega histeričnega dretja ne omenjam. me je bilo samo sram. 
 Pri nas je delovalo, če si jo pri vstavljanju v voziček s čim zamotil. Sicer pa, kateri otrok se pa ne dere?! Če si ti negotova, če je tebe sram, če postaneš živčna,... otrok to čuti in se še bolj dere. Poskusi enkrat čisto ravnodušno reagirati, boš videla, kakšna sprememba bo to.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nasvet prosim
2.5.2009 21:33:41   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

sve bile včeraj na igrišču, pa ko je bilo treba v voziček, se je upirala na vse štiri, tako sve se kar en lep čas mučile. da pop.....user posted image ne pa ne v voziček. sama še ne laufa, tudi če bi, do doma zdržala itak nebi, je vmes kar fajn hoje. tako mi jo je končno po par minutah z muko uspelo jo pripet, da njenega histeričnega dretja ne omenjam. me je bilo samo sram. 
 Pri nas je delovalo, če si jo pri vstavljanju v voziček s čim zamotil. Sicer pa, kateri otrok se pa ne dere?! Če si ti negotova, če je tebe sram, če postaneš živčna,... otrok to čuti in se še bolj dere. Poskusi enkrat čisto ravnodušno reagirati, boš videla, kakšna sprememba bo to.


to že, se pa meni zdi da je moja največji kričač daleč naokrog.


< Sporočilo je popravil J.L. -- 2.5.2009 21:34:50 >

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nasvet prosim
2.5.2009 21:38:19   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

sve bile včeraj na igrišču, pa ko je bilo treba v voziček, se je upirala na vse štiri, tako sve se kar en lep čas mučile. da pop.....user posted image ne pa ne v voziček. sama še ne laufa, tudi če bi, do doma zdržala itak nebi, je vmes kar fajn hoje. tako mi jo je končno po par minutah z muko uspelo jo pripet, da njenega histeričnega dretja ne omenjam. me je bilo samo sram. 
 Pri nas je delovalo, če si jo pri vstavljanju v voziček s čim zamotil. Sicer pa, kateri otrok se pa ne dere?! Če si ti negotova, če je tebe sram, če postaneš živčna,... otrok to čuti in se še bolj dere. Poskusi enkrat čisto ravnodušno reagirati, boš videla, kakšna sprememba bo to.


to že, se pa meni zdi da je moja največji kričač daleč naokrog.

 To verjetno misli vsaka ali pa vsaj večina mam. Tudi meni je, po pravici povedano, ravno do Neretve, če se dere kakšen drug otrok, ko pa moja malo zajamra, sem pa takoj v nizkem štartu user posted image user posted image user posted image . Tudi meni se zdi, da tako na glas, kot se dere naša, se pa ne dere noben drug otrok user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 23:23:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




partner vs. očka in obratno
Admin

Moj partner je v mojih očeh tak očka, kot sem si ga predstavljala pred rojstvom otroka...

Ne; delala sem mu krivico, zdaj je veliko boljši. (27%)

Da; od njega nisem pričakovala veliko in pričakovanja so se uresničila. (16%)

Ne; predstavljala sem si, da bo boljši kot se je izkazal do sedaj. (22%)

Da; imela sem visoka pričakovanja in ni me razočaral. (35%)


Število vseh glasov: 167

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!