trdo kakanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lunica12 -> trdo kakanje (29.4.2009 8:57:50)

Moja punčka je stara tri mesece in pol in že zdaj dva dni trdo kaka...Pri tem se zelo namatra in mislim da to ni vredu...Je imela katera kakšne podobne izkušnje..Drugače sem pa čula da naj bi mlečni sladkor pomagal?Ga je katera uporabila?

Hvala za odgovore..




Volga -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 9:02:21)

Ah, vsak človek kdaj pa kda trdo kaka.




Anonimen -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 9:07:03)

Pomagaj ji s telovadbo, nogice v kolenčkih upogni, medtem jih drži za gležnje, potisni k trebuščku. Masiraj trebušček.
In za nasvete se pozanimaj pri pediatru, kaj lahko in kaj ne smeš dati tako majnemu dojenčku in, če je res, da trdo kaka.




botrca -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 9:30:37)

Kamilice ji skuhaj in sladkaj, pa razvij jo naj brca. Saj kot je rekla Volga vsi kdaj pa kdaj trdo kakamo.




Anonimen -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 9:37:28)

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Pomagaj ji s telovadbo, nogice v kolenčkih upogni, medtem jih drži za gležnje, potisni k trebuščku. Masiraj trebušček.
In za nasvete se pozanimaj pri pediatru, kaj lahko in kaj ne smeš dati tako majnemu dojenčku in, če je res, da trdo kaka.


Se strinjam z nevo,masaza in telovadba.

Kamilice z sladkorjem pridejo v postev,ce dojencek NE more kakat.




majaS80 -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 9:53:50)

Če dojiš, potem premisli če ti spiješ dovolj tekočine podnevi in ponoči med dojenjem?
Če ne dojiš, ji pa namoči suho slivo čez noč v vodo, nato še prevreješ in s to vodo narediš mleko.

LP




nia5 -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 10:24:21)

IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

Moja punčka je stara tri mesece in pol in že zdaj dva dni trdo kaka...Pri tem se zelo namatra in mislim da to ni vredu...Je imela katera kakšne podobne izkušnje..Drugače sem pa čula da naj bi mlečni sladkor pomagal?Ga je katera uporabila?

Hvala za odgovore..




Ja sem poskusila in je pomagalo, ampak kasneje, pri uvajanju GH.




botrca -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 12:20:20)

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28


Kamilice z sladkorjem pridejo v postev,ce dojencek NE more kakat.


In če trdo kaka, se tudi dajo.




dejzi -> RE: trdo kakanje (29.4.2009 13:44:58)

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Kamilice ji skuhaj in sladkaj, pa razvij jo naj brca. Saj kot je rekla Volga vsi kdaj pa kdaj trdo kakamo.


Točno tako.




Stran: [1]