Bebe kašica od Kolinske (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikapolonica -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 21:48:46)

je pa ful brezvezna kašica. Je sicer nisem kupila, ampak dobila preko tiste nagradne igre, ko si poslal kupon in so ti jo zastonj poslali domov - torej podarjenemu konju ne bi preveč v zobe gledala, ampak vseeno....

Segrejem mleko, zmešam s kašico do gostega, se usedem za mizo in po nekaj žlicah je vse skupaj spet čisto tekoče in se Tii kar iz ust ven poliva. Zdaj pa ne vem kaj delam. Ali pa je problem v tem da mešam s svojim mlekom?

Upam, da bosta kašici od Alete in Nestle, ki ju že imam v omari, kaj boljši!

No, a ste tudi ve imela takšne "probleme" s to Bebe kašico?

LP, :pika:




total -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 21:50:46)

Nisem še probala,kupujem kašice od Hipp in so vredu.




CatJa -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 21:52:37)

???

Pri nas je že čez par sekund tako gosto, da žlica not stoji.




sa -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 21:56:41)

Pri nam tudi:zmeden2::zmeden2::zmeden2:




sa -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 21:58:49)

aja naj se vprasam a ma katera viska kako tocko od skatlic:zmeden:




Jančika_ -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 22:02:31)

Pri nas ni bilo šanse, da bi se utekočinila, ker smo jo takoj stran zabrisali. To je čisto edina kašica, ki je Vasja noče jest.




CatJa -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 22:05:54)

Jaz pa tiste točke stran mečem :zmeden2:.




schnappi -> Bebe kašica od Kolinske (12.5.2005 22:38:46)

Glede točk, je datum oddaje že mimo, sem ravno danes gledala na letaku




tesa -> Bebe kašica od Kolinske (13.5.2005 8:00:09)

Mi smo pa do sedaj kar pridno jedli izdelke od kolinske in so čisto fajn. Res je, da mu vsi okusi ne štimajo ampak čokolešnik je pa dober.
Točke se pa še vedno zbirajo, samo da zdaj niso za bone Jutranjke ampak za ene mini radio sprejemnike.
Zato smo malo prešaltali na Podravko , da zberemo še za majčko:)- Ugotovili smo, da ima še bolj okusne kašice:bravo:




Anonimen -> Bebe kašica od Kolinske (13.5.2005 8:14:47)

Nam se je isto zgodilo z Milupino kašico... po mojem je stvar v tem, da daješ žličko, ki je bila prej v ustih (torej v stiku s slino) spet v kašico. V slini so encimi, ki začnejo vsebino kašice v posodici razgrajevati in kašica se razredči.




buči -> Bebe kašica od Kolinske (13.5.2005 8:21:50)

Naš je nor na kašice. Vseeno katere: podravka, kolinska, milupa, alnatura. Problem je le v mleku. Če uporabljate adaptirano mleko, je okus drugačen, kot če bi uporabil kravje mleko. Pa tudi zgosti se drugače. Poskusite alnaturo kašice (dm), meni so zelo okusne celo z njegovim mlekom. Ali pa mu dam kakšno natur kašo (samo žitarice, riž), potem pa vmešam še malo sadja noter - frutek ali pa domače narejeno sadno kašo. Naš je že od 8. meseca na žlici, flaške ni več, mleko spije po kozarčku. In ker s kruhom ne pridemo nikamor, da je pa kaj gor namazano, pa plune ven, moramo imeti vsaj 7 / 8 kašic na zalogi, da se okusi ne ponavljajo. Sem pa bolj zadovoljna s takimi, ki se mešajo z mlekom, ker se mi zdi, da hipp ali pa milupa pride tako zelo umetna.

:kuza:




BONI* -> Bebe kašica od Kolinske (13.5.2005 21:22:39)

Pikapolonica, a veš, da se jaz ubadam z podobnim problemom. Do sedaj sem sprobala riževo kašico od Alette in gresek od Milupe (oboje se pripravi z vodo, ker sicer dojim) in oboje je najprej primerno gosto, čez čas pa tako redko, da kašico lahko kar zlivam Luki v usta. Luki seveda to ni všeč in začne po parih žličkah že ful tečnart, kar se pri kašicah v kozarčkih ne dogaja. Problem pa sigurno ni v okusu, ker mu je le ta očitno všeč.
Sem ravno danes po parih pojedenih žličkah še dodatno gostila kašico in je potem spet lepo naprej jedel.

Selena, tvoja teorija mi je pa všeč. Mislim, da bi znala držati8)

Lp, Boni




Pupica -> Bebe kašica od Kolinske (15.5.2005 17:36:10)

Mi smo jo tudi tako dobili prvič. Nekaj časa je bila v redu, potem pa se je pričela zbujati. Pa sva zamenjala z Hippovimi in Podravkino(medolino, grioslino, rižolino) in je bilo potem vse ok.
Se mi zdi, da je pa tudi raje jedla hippove in podravkine, kot kolinskino:zmeden:




Stran: [1]