dohodnina stotič že... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


petra2a -> dohodnina stotič že... (23.4.2009 18:07:56)

Samo eno vprašanje.

Danes pride dec domov in pravi, da zakaj nisem izpolnila lista glede VDČ (vzdrževane člane) za otroka, ker so mu na firmi rekli, da če smo nesli direkt na DURS, mu ne bodo upooštevali..

Mi smo to nesli že v začetku januarja na DURS, oni so pa papir dobili 29.1...itak bi bilo za vse prepozno.

Mah, ne vem. Kaj bi res morala najprej izpolniti in poslati na firmo, pa potem oni naprej na Durs, ALI LAHKO DIREKT NA dURS.




Anonimen -> RE: dohodnina stotič že... (23.4.2009 18:09:21)

Povprasaj tule
http://dohodnina.com/si/forum/




cgorjanc -> RE: dohodnina stotič že... (23.4.2009 18:26:56)

nevem ,no mi2 sva tudi nesla kr na DURS,kot lani pa ni bilo nč drugače,zakaj naj nebi veljalo to ,pa mi ni jasno




Gina -> RE: dohodnina stotič že... (23.4.2009 18:27:30)

Na firmi morajo vedet samo za sproti, ali naj upoštevajo otroka vsak mesec ali ne pri obračunu dohodnine. Če ga mož ni prijavil, potem dobiva celo leto malo manjšo plačo, pa mu bodo čez leto in pol pri dohodnini denar vrnili.

Kar ste nesli direktno na durs, bo obračunano za lansko dohodnino in to tako, kot ste prijavili. Ni skrbi zaradi tega.

Če si želite letos premisliti, pa sproti vsak mesec uveljavljati otroka v dohodnini, lahko to kadarkoli ti srce poželi spremeniš na računovodstvu službe.




EMILY 3 -> RE: dohodnina stotič že... (23.4.2009 22:02:41)

mi smo nesli na durs.me pa zanima če katera ve gdaj bomo dobili vrnjeno.ker po mojem bi morali ker ma moj mene in tamalega.ker nima to tak narejeno za vsak mesec




katjes -> RE: dohodnina stotič že... (24.4.2009 9:39:21)

Naslednja runda informativnih izračunov dohodnine za leto 2008 bo odposlano v maju 2009. Denar pa bo  verjetno žal nakazan šele konec junija 2009.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Tisti, ki so dohodnino dobili 31.3. - bodo denar dobili nakazano šele 20. maja.




Stran: [1]