|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preživnina
22.4.2009 21:16:32   
TIA22
Preživnina bi morala biti nakazana najkasneje do 21 v mesecu..ampak o preživnini ni ne duha in ne sluha! Kaj naj storim??? Kam naj javim?? Ker z očetom nisva v nobenem stiku..ne morem ga zdaj kar poklicat in rečt...pa niti številke nimam..Je pa z sodno poravnano določeno, da jo mora plačati do tega datuma...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preživnina
22.4.2009 23:08:19   
Anonimen
Mislim, da na policijo.Več je prijav, bolje je zate.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preživnina
22.4.2009 23:18:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Mislim, da na policijo.Več je prijav, bolje je zate.


user posted image maaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preživnina
22.4.2009 23:30:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Mislim, da na policijo.Več je prijav, bolje je zate.


user posted image maaauser posted image user posted image user posted image


Kaj se smeješ?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preživnina
22.4.2009 23:33:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Mislim, da na policijo.Več je prijav, bolje je zate.


user posted image maaauser posted image user posted image user posted image


Kaj se smeješ?user posted image



Ne kaj..komu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preživnina
22.4.2009 23:39:25   
Tina 28
Jaz bi javla na csd,...

sam mi je pa čudno, da nimaš številke očeta. Jaz si tega ne bi predstavljala...je treba kako rečt včasih. To si pa le poskusi zrihtat...vsaj za nujne primere...ali pa zato, da ga mali kdaj pokliče. No, ampak to zdaj ni bistvo, ane.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preživnina
23.4.2009 7:01:03   
cgorjanc
V primeru ,da ti tri mesece ne bo plačal preživnine ,se lahko obrneš na CSD za republiško preživnino,do treh mesecev pa nevem ,če boš kje lahko kaj rihtala.

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: preživnina
23.4.2009 8:22:12   
Nea_teja_
Ali ti preživnino nakazuje on sam ali jo nakazujejo iz njegove firme.Ker če ti  iz firme bi jest poklicala tja in se pozanimala zakaj ni bila nakazana.Tudi jaz jo prejemam in moram vedno kadar se preživnina usklajuje poklicati v njegovo firmo in poslati fax z novo preživnino ,ker on tega seveda ne naredi.

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: preživnina
23.4.2009 9:44:58   
tinatona
IZVIRNO SPOROČILO: cgorjanc

V primeru ,da ti tri mesece ne bo plačal preživnine ,se lahko obrneš na CSD za republiško preživnino,do treh mesecev pa nevem ,če boš kje lahko kaj rihtala.


To ni čisto res. Najprej mora ona vložit Vlogo za izvršbo na sodišče in šele nato ko je zadeva rešena in če on še vedno ne plačuje, lahko vloži vlogo za preživninski sklad.

Zdaj pa lahko narediš dve stvari in sicer greš v DZS in kupiš Obrazec Predlog za izvršbo preživninskih dajatev in ga oddaš na sodišču, pa lahko ga na policiji prijaviš. Samo jaz bi na tvojem mestu (zaenkrat) oddala samo to vlogo, kjer ne pozabi izpolnit drugega dela, kjer si lahko zavarovanje urediš (to pomeni da bodo oni njemu že v službi al pa z računa trgali vsak mesec preživnino). Pa njemu lahko pisno pošlješ obvestilo, da če ne bo plačal, boš vložila vlogo za izvršbo na pristojno sodišče.

IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Jaz bi javla na csd,...

sam mi je pa čudno, da nimaš številke očeta. Jaz si tega ne bi predstavljala...je treba kako rečt včasih. To si pa le poskusi zrihtat...vsaj za nujne primere...ali pa zato, da ga mali kdaj pokliče. No, ampak to zdaj ni bistvo, ane.


Tina eni očetje pač ˝nočejo˝ da imamo bivše njihove številke... Moj je že bil tak patron. Nismo imeli rednih stikov (ker jih on ni želel) in ko je lani menjal številko jo mi2 s sinom nisva imela. Šele ko se je on po 7 mesecih spomnil, da ima nekje sina, se nama je javil. Tako da jaz se ne čudim.

LP

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: preživnina
27.4.2009 1:00:32   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Jaz bi javla na csd,...

sam mi je pa čudno, da nimaš številke očeta. Jaz si tega ne bi predstavljala...je treba kako rečt včasih. To si pa le poskusi zrihtat...vsaj za nujne primere...ali pa zato, da ga mali kdaj pokliče. No, ampak to zdaj ni bistvo, ane.user posted image

Ja Tina, pač je nimam, ker ni njemu v interesu imeti stike z sinom, se jaz ne obremenjujem s tem! samo da je preživnina redna, druga me ne briga...

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?