|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stevci na mobitelu
22.4.2009 20:29:09   
Anonimen
Koliko ste precvekali na mobitel?

Jaz imam 795 ur-ce spim 8 ur na dan, sem v zadnjih letih na mobitelu precvekala skoraj 50 dni.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stevci na mobitelu
22.4.2009 20:45:18   
Anonimen
Ti sam povem, da je moj user posted image lani prečvekal v 8 mesecih za mesec in pol čvekanja noč in dan user posted image user posted image user posted image user posted image še nebi računali, če nebi na servisu gospod, ki je sprejel tel. za popravilo v garancijo obdolžil mojega, da je telefon sigurno sestavljen iz večih. Ko je videl da vse številke klapajo po delih telefona, ga je opozoril in preračunal ure. Od takrat naprej je vse dugače. Ima slušalko, spiker...glava manj boli. Prej pa neznosne bolečine po par dni skupaj. Ampak jebi ga, služba je pač taka. Biznis je izključno na telefonu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stevci na mobitelu
22.4.2009 20:47:27   
Anonimen
Ti sam povem, da je moj user posted image lani prečvekal v 8 mesecih za mesec in pol čvekanja noč in dan user posted image user posted image user posted image user posted image


To je skoraj tretjina dneva, vsak dan? Ufffffffffffffffffffffff.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stevci na mobitelu
22.4.2009 20:54:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ti sam povem, da je moj user posted image lani prečvekal v 8 mesecih za mesec in pol čvekanja noč in dan user posted image user posted image user posted image user posted image


To je skoraj tretjina dneva, vsak dan? Ufffffffffffffffffffffff.


Žal ja.user posted image Telefon je dnevno na polnilcu 3x. Brez njega ne moremo nikamor.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stevci na mobitelu
23.4.2009 6:29:12   
cukr07
To je pa res odgromno. Jaz povprečno prečvekam na mesec okrog 3-4 ure.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stevci na mobitelu
23.4.2009 7:31:48   
Abbey
jaz sem na telefonu pol ure do uro na mesec, nič večuser posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!