|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 17:08:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ploh tole vsakojako plastično sr**** ki se ga je v treh letih nabralo za kontejner....ampak kaj češ, brez tega očitno pač ne gre....


razn kosilinica je pa okuser posted image



itakuser posted image user posted image user posted image  mu bom morala novo kupiti, ker se je odlomilo kolouser posted image


Po ulino, daj leseno kocko gor namesto kolesa in naj mu pol še dela domišljijauser posted image user posted image


pa hope ti si caricauser posted image user posted image sem glih tole študirala, sam sem še pilila ubeseditevuser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 17:13:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ploh tole vsakojako plastično sr**** ki se ga je v treh letih nabralo za kontejner....ampak kaj češ, brez tega očitno pač ne gre....


razn kosilinica je pa okuser posted image



itakuser posted image user posted image user posted image  mu bom morala novo kupiti, ker se je odlomilo kolouser posted image


Po ulino, daj leseno kocko gor namesto kolesa in naj mu pol še dela domišljijauser posted image user posted image


pa da si dete misli, da se mi je scufalouser posted image

a-a.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 17:17:25   
kajajaka
Meni osebno se oblačilo zdi zelo praktično darilo, kaj na koncu otrok dobi je pa druga zgodba user posted image ...

Predvsem je problem pri ljudeh, ki nimajo svojih otrok ali nimajo okusa.

Brez okusa: Jaz sem za našo deklico npr. dobila en kup čipkastih, načičkanih bodijev, majčk, krilc,... ki so tako našemljeno butasta, da je niti pod razno ne mislim oblečt v kaj takega. Vse je v sto različnih roza (skoraj florestentnih) odtenkih z bleščicami, če je kje kaj placa je pa še preslikač naliman, pa kaka perlica našita user posted image . In takih stvari potem še naprej šenkat ne morem, da si ne bo kdo mislil, da se norca delam.

Neuporabno pa sem dobila predvsem od ljudi, ki nimajo svojih otrok in ne vedo, da pulija ni prijetno novorojenčku čez glavo vlečt. Potem imam krasne bombažne puloverje, ki pa so tako neraztegljivi v predelu prsi, da bi mali morala rokico zlomt, da bi ji ga oblekla. Kavbojke brez zadrge, ki jih vlečeš gor se mi tudi ne zdijo za male dojenčke... Za te stvari mi je žal, ker so lepe in rabila bi jih, ampak so neuporabne in moram vseeno kupit druge.

O velikostih oblačil pa raje ne bi...

Zato sama vedno kupim dojenčku plenice in kako ropotuljo pa copatke naštrikam. Večjim otrokom pa igračo ali kaj po njihovem okusu (se posvetujem z mamico). Pri nas smo torej starejšim (3-10 let) zadnje čase kupili nalepke za na steno spiderman, posteljnino spiderman, LEGO na sto in en način, pobarvanke in pralne flomastre. Sladkarij pa tudi ne kupujemo.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 17:21:40   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: malenaa

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Meni osebno pa je ful všeč, da recimo moji tamali kupijo kako oblačilo user posted image


To si bom zapomnila, pa shranla, da pol ne boš drugače kaj reklauser posted image





ne ne, to večkrat poudarjam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 17:55:53   
Anonimen
Pa me zanima, zakaj nekateri mislite, da je oblačilo tako bedno darilo. user posted image  Saj 10 barbik, baby bornov oz. 10 tovornjakov ter druge mehanizacije pa otroci tudi ne rabijo.user posted image


Ker ga naceloma otrok ne zaznava kot igraco, kot nekaj izrednega, kar je dobil od nekoga. Recimo kot bi tebi prinesli kilo makaronov. Ok, pojedla jih bos, ampak.... user posted image . To je tako, na splosno.

Meni so oblacila ok, cevlji za bejbo pa zakon, itak user posted image , ne mores zgresit, da bi ona ne bila hiper zadovoljna.

Ampak jaz sem tudi najbolj srecna, ce mi prineses kilo krompirja.

(odgovor članu Vešča)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 18:51:35   
Gina
Meni se zdi oblačilo super krasno darilo. Tudi mojim otrokom. Ko bo Slovenija bolj v recesiji, pa ljudje ne bodo imeli tako polnih riti, kot jih imajo ta hip, bodo oblačila vsem fajn darilo.
Ta hip je pa tako, da recimo oblačila, ki niso ekstra fensi, pa so že malo nošena, niti zastonj oddati ne moreš zelo enostavno, ko jih otrok preraste, se moraš kar potrudit najti odjemalca. Slovenija je zelo bogata dežela v bistvu. Z ekstra razvajenimi ljudmi.

p.s.: meni je tudi krompir ful fajn darilo. Mi je pa rekla zadnjič frendica, ko me je spraševala za eno skupno prijateljico kaj naj ji kupi, pa sem ji predlagala olivno olje, pa študent futr, pa kup sadja pa take reči, da če sem pri pravi, da hrane se pa ljudem za darilo ne daje...halo, pa a smo že čist nori od preseravanja....manjka nam recesija topogledno, da nas strezni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 18:57:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Meni se zdi oblačilo super krasno darilo. Tudi mojim otrokom. Ko bo Slovenija bolj v recesiji, pa ljudje ne bodo imeli tako polnih riti, kot jih imajo ta hip, bodo oblačila vsem fajn darilo.
Ta hip je pa tako, da recimo oblačila, ki niso ekstra fensi, pa so že malo nošena, niti zastonj oddati ne moreš zelo enostavno, ko jih otrok preraste, se moraš kar potrudit najti odjemalca. Slovenija je zelo bogata dežela v bistvu. Z ekstra razvajenimi ljudmi.

p.s.: meni je tudi krompir ful fajn darilo. Mi je pa rekla zadnjič frendica, ko me je spraševala za eno skupno prijateljico kaj naj ji kupi, pa sem ji predlagala olivno olje, pa študent futr, pa kup sadja pa take reči, da če sem pri pravi, da hrane se pa ljudem za darilo ne daje...halo, pa a smo že čist nori od preseravanja....manjka nam recesija topogledno, da nas strezni.


Gina, se ne bi mogla bolj strinjat.

Si me spomnila...ko sem rodila, so me sorodniki vprasali, kaj naj prinesejo. In sem rekla kaksno roza oblekco za puncko (ker sem imela sposojene od treh fantov, vecinoma "fantovske" barve) in kaj mi skuhajte user posted image .

No, babica je prinesla se liter konjaka za moč.

Se dobro, da me niso na socialno prijavili user posted image user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 19:24:27   
morskadeklica
Jaz sem vesela vsakega darila. Se pa strinjam z Gino glede recesije in streznitve.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 19:42:02   
rija
no evo....meni je babica ob rojstvu prinesla: kuro, perece, liter vina, liter šnopsauser posted image , pa škatlo peciva.....pa še mogoče kaj za pojest.....user posted image user posted image user posted image

gina: prijateljici pa povej, da če je že tak "napredna", da naj se malce po američanih ozre.....ki si znajo zelo lepo podariti ali košaro sadja (kar prakticiram tudi sama) ali košaro kakšnih drugih dobrot.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 19:42:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

no evo....meni je babica ob rojstvu prinesla: kuro, perece, liter vina, liter šnopsauser posted image , pa škatlo peciva.....pa še mogoče kaj za pojest.....user posted image user posted image user posted image


Da nisva slucajno v kaksni daljni zlahti user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 19:44:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

no evo....meni je babica ob rojstvu prinesla: kuro, perece, liter vina, liter šnopsauser posted image , pa škatlo peciva.....pa še mogoče kaj za pojest.....user posted image user posted image user posted image


Da nisva slucajno v kaksni daljni zlahti user posted image user posted image user posted image ?


če govoriš madžarsko mogoče user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 19:44:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

no evo....meni je babica ob rojstvu prinesla: kuro, perece, liter vina, liter šnopsauser posted image , pa škatlo peciva.....pa še mogoče kaj za pojest.....user posted image user posted image user posted image


Da nisva slucajno v kaksni daljni zlahti user posted image user posted image user posted image ?


če govoriš madžarsko mogoče user posted image


Moram babico vprašat user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 19:47:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

no evo....meni je babica ob rojstvu prinesla: kuro, perece, liter vina, liter šnopsauser posted image , pa škatlo peciva.....pa še mogoče kaj za pojest.....user posted image user posted image user posted image


Da nisva slucajno v kaksni daljni zlahti user posted image user posted image user posted image ?


če govoriš madžarsko mogoče user posted image


Moram babico vprašat user posted image user posted image


Če bi spila tisti liter konjaka, bi verjetno tudi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 20:16:22   
matkica
se strinjam jaz tudi prakticiram kakšne domače dobrote za darilo.Za otroke pa ponavadi kakšne bone dam za v trgovino z oblačili,kar se mi zdi zelo fajn,saj otroci malo večji si lahko sami izberejo oblačilo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 20:34:15   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Meni osebno pa je ful všeč, da recimo moji tamali kupijo kako oblačilo user posted image

Ja tebi osebno že... samo darilo za otrokov RD naj bi bilo namenjeno njemu, ne staršu. Če se sebe spomnim, mi je kot otroku bilo vse fajn... razen oblačil user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 20:35:00   
TomTaylor
Ko sem bila otrok, sem se prav bala, kaj mi bo teta iz Avstrije prinesla za darilo no, nikoli me ni razočarala: oberkrainerska oblačila po zadnji modi - bluzice z nešteto volančki in naborki, krilca z naramnicami in izvezenimi nageljni,...
Tako da, če že kupujem rajši kupim bon v izbrani trgovini, pa naj si gre sam/a kupit (sorodniki) kar mu/ji je všeč. Še najraje pa kar denar dam v kuverto, zraven pa kakšno malenkost.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 20:42:41   
Anonimen
zdej če odmislimo vse tiste razvajene otroke, k majo polno rit vsega( sam tle gor tak ni takihuser posted image ) in  jim r.d. in mogoče še božič ali miklavž ali za karkoli se še obdaruje ne pomeni nič in vzamemo v misel enga povprečnega, normalnega otroka ( optimistično verjamem da to ne spada v zgornjo kategorijo) je po moje tko - pol ko so otroci malo večji, najstniki recimo, sploh punce, zna bit kak kos oblačila čist fajn darilo. predstavljate si pa recimo enga šestletnikauser posted image da dobi trenerkouser posted image kaj hujšga...tko da mal je že treba vedet...po mje bi mogu rojstni dan bit res tak da dan, poseben za otroka. in takrat bi mogu dobit neki posebnega, neki kar si že dolgo želi, celo leto recimo...sam dons je to verjetno res težko, ko takaltak dobijo vse kar si zmislijo, pa še tist k si neuser posted image

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 21.4.2009 20:43:27 >

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 21:18:23   
Naja31
Gledanoi z otrokovega stališča je verjetno res bedno darilo.
starši pa samo srečni, da nam nekaj nitreba kupiti.

Čeprav moj sin je prejpnji teden za darilo za rojstni dan med drugim dobil tudi majčko z živalmi iz risanke Madagaskar in je presrečen, ker je nor na to risanko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 21:55:46   
Anonimen
Jaz se še danes spomnim enega rojstnega dneva (pomoje je moral bit 8. ali 9. rd), ko sem si res ful želela eno obično tanko modro jaknico iz jeansa na gumbe ... no pa se je babi hotla izprsit in itak da neka obična tanka jaknica ni bila dovolj in mi je kupila temno roza, podloženo jakno iz jeansa z zapenjanjem na zadrgo , ki ni bila na sredi ampak se je zapirala napočez, pa z rožasto podlogo v kapuci in mucko na njej in enimi srčki našitimi na hrbtu ... skratka najbolj grozna jakna kar sem jih kdaj videla. In ker sem bila vzgojena, da se nad darili ne zmrdujemo in se zanje zahvalimo, sem jo sprejela z nasmeškom na ustih in cmokom v grlu ... saj mi jakna tudi pod točko razno ni bila všeč, pa se nisem upala rečt, če jo lahko zamenjamo, ker je bila babi tako vesela, da mi je kupila nekaj najboljšega. Hkrati sem pa tudi vedela, da tiste navadne jakne ne bom dobila, saj če bom mami izrazila željo, mi bo rekla, ja saj ti jo je babi kupila ...
No hotela sem rečt, da če se posluša otroka in se mu podari res tisto kar si zaželi, je tut obleka lahko prav super darilo ... ne pa tako kot v mojem primeru, ko je babi za tisto "oh-in-sploh" jakno zapravila 5x več denarja, kot bi pa jo za tisto, ki sem si jo dejansko želela, pa je jakna potem samevala v omari.


(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
21.4.2009 23:41:39   
Marogica
Meni se zdi oblačilo bedno darilo iz otrokovega aspekta. Če samo malo pomislimo....koliko je otroku to sploh pomembno do določene starosti? Nič. On ve, da pač mora biti oblečen, torej sp. hlačke, majico, nogavičke, kavbojke...in to je to. Kakšno, katare barve, je vseeno..do določene starosti, ponavljam.

Iz strani starša je to vsekakor praktično darilo, ker starš ve, kaj otrok potrebuje in nima na primer. Tako, da se meni osebno zdi, da je kupovanje oblačil majhnim otrokom bolj darilo za starše, kot pa za otroke same.

In v končni fazi želimo razveseliti z darilom otroka, mar ne?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
22.4.2009 7:12:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni se zdi oblačilo bedno darilo iz otrokovega aspekta. Če samo malo pomislimo....koliko je otroku to sploh pomembno do določene starosti? Nič. On ve, da pač mora biti oblečen, torej sp. hlačke, majico, nogavičke, kavbojke...in to je to. Kakšno, katare barve, je vseeno..do določene starosti, ponavljam.

Iz strani starša je to vsekakor praktično darilo, ker starš ve, kaj otrok potrebuje in nima na primer. Tako, da se meni osebno zdi, da je kupovanje oblačil majhnim otrokom bolj darilo za starše, kot pa za otroke same.

In v končni fazi želimo razveseliti z darilom otroka, mar ne?


Se strinjam z napisanim in tudi jaz poudarjam do določene starosti.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
22.4.2009 7:22:16   
kalbo
Sam sem glede tega malo mešanih občutkov, ker so šle meni cunje kot otroku na živce. Če pa pogledam zdaj. Doma imamo sigurno več igrač kot jih ma cel Baby center, pa sem jih sam kupil ravno za na prste ene roke preštet igrata se samo s parimi, ostalo je balast. V garaži je toliko plastike, da rabim pol ure, da se do ponka prebijem, v uporabi sta pa dve kolesi.
Zato sem jim vsem rekel, da če že morajo zapravljat, naj kupijo kaj za oblečt, pa zraven kakšno manjšo igračo. Otroku je čisto vseeno, koliko je bager stal.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
22.4.2009 8:15:30   
ksenjak
Moj 4-letnik je imel pred kratkim rojstni dan in je bil veliko bolj vesel avtomobilčka za 2EUR, kot kompleta hlač in majčke za cca 30EUR. Mislim, da je zelo odvisno od starosti otroka. Starši smo že zadovoljni, otroci pa po vsej verjetnosti malo manj. Mi je pa bilo najbolj všeč darilo, ki je vsebovalo eno majčko s kratkimi rokavi in družabno igro.

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
22.4.2009 8:37:51   
Anonimen
jz tudi kopujem za darilo oblačila ali pa nekaj uporabnega za šolo.... ker teh igrač je res ratalo čist preveč, za oblečt pa vedno potrebujejo, se pa ponavadi najprej pozanimam kaj jim je všeč in kakšno številko nosijo, če pa ne vem kaj radi nosijo potem pa jim kupim kakšen pribor za šolo, starejšim pa kakšen toaletni pribor, uglavno kupujem taku k je koristno in se da porabitiuser posted image

(odgovor članu Vešča)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zakaj oblačilo ni ok darilo?
22.4.2009 9:14:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Meni se zdi oblačilo super krasno darilo. Tudi mojim otrokom. Ko bo Slovenija bolj v recesiji, pa ljudje ne bodo imeli tako polnih riti, kot jih imajo ta hip, bodo oblačila vsem fajn darilo.
Ta hip je pa tako, da recimo oblačila, ki niso ekstra fensi, pa so že malo nošena, niti zastonj oddati ne moreš zelo enostavno, ko jih otrok preraste, se moraš kar potrudit najti odjemalca. Slovenija je zelo bogata dežela v bistvu. Z ekstra razvajenimi ljudmi.

p.s.: meni je tudi krompir ful fajn darilo. Mi je pa rekla zadnjič frendica, ko me je spraševala za eno skupno prijateljico kaj naj ji kupi, pa sem ji predlagala olivno olje, pa študent futr, pa kup sadja pa take reči, da če sem pri pravi, da hrane se pa ljudem za darilo ne daje...halo, pa a smo že čist nori od preseravanja....manjka nam recesija topogledno, da nas strezni.

Tole bom pa kar podpisala, ker sem sama želela napisati zelo podobno.

Zelo se mi zdi žalostno, da nekateri starši navajajo (navajate!) in vzgajajo (vzgajate!) otroke v smislu, da oblačila niso sprejemljivo darilo. Ker otroci se največ naučijo od nas!

Moji dve hčeri (letos bosta dopolnili 4 oz. 10 let) sta od vseh daril najbolj veseli ravno oblačil in ob vsakem rojstnem dnevu jih dobita kar nekaj. Ko bi vi vedeli, kakšno veselje je potem ob pomerjanju user posted image Če je kakšno oblačilo premajhno, imamo pa telefone in pač pokličemo tistega, ki je oblačilo podaril (ne pljuvamo po forumu, kakšni ljudje so to, ki ne znajo izbirat daril!!!), in dobimo podatke oz. račun, da ga zamenjamo. Volk sit in koza cela!


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 22.4.2009 9:15:55 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?