|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spanje, spanje & spanje :)
2.5.2009 17:33:53   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: bojcy

oj, mi smo pa danes pršli iz porodnišnice okoli 12 ure in do do sedaj ko je ura pol 6 sploh še ni zbudila. Sm jo vmes že 2 xprevila, ker sem jo hotla podojit, pa se je hotla kao neki zbujat, vendar je takoj nazaj zaspala. A mislite, da je kaj narobe če tako dolga spi, pa brez dojenja. Nazadnje sm jo nahranila v porodnšnici okoli 10 ure. hvala za nasvete. user posted image

verjetno nanjo vpliva sprememba okolja.... sej ju3 bo že drugačeuser posted image user posted image user posted image lahko se pa pripraviš na bolj pestro nič ni pa nujno.... nič ne bo narobe

lepo se rihtajte in uživajte v težkih trenutkih se pa spomnite kako se imate radiuser posted image

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spanje, spanje & spanje :)
2.5.2009 18:22:32   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

zaspi ob 22.00 in se zbudi okoli 10 dopoldne......že skoraj 1 mesec tako spi(stara je pa 2m)user posted image user posted image user posted image user posted image


A to pomeni, da v 12. urah nič ne je?


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spanje, spanje & spanje :)
2.5.2009 19:48:02   
Taula
Ko je bila stara 3 mesece je prespala prvič od 20h do 5h. Sem vmes preverjala kljub AC če je vse ok.user posted image  Od takrat dalje spi cele noči, upam da tako ostane.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spanje, spanje & spanje :)
2.5.2009 19:51:09   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: bojcy

oj, mi smo pa danes pršli iz porodnišnice okoli 12 ure in do do sedaj ko je ura pol 6 sploh še ni zbudila. Sm jo vmes že 2 xprevila, ker sem jo hotla podojit, pa se je hotla kao neki zbujat, vendar je takoj nazaj zaspala. A mislite, da je kaj narobe če tako dolga spi, pa brez dojenja. Nazadnje sm jo nahranila v porodnšnici okoli 10 ure. hvala za nasvete. user posted image


A se je lepo dojila v P, je pridobivala na teži? Paziti moraš da se redi, ker eni so taki zaspančki, da ne jejo potem so pa težave.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spanje, spanje & spanje :)
2.5.2009 21:30:09   
Tisana
Pri nas pri 16,5 mesecih ne prespi cele noči. S tem sva bila s partnerjem blagoslovljena od njenega rojstva samo 3 noči, ko je bila valjda "zadeta" od Panatusa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spanje, spanje & spanje :)
3.5.2009 6:42:27   
Ploha
hedviga: redi se zadosti, je pa res da se proti večeru zelooo dolgo dojiva, odgovor patronažne je bil da se verjetno pripravlja na noč,...ko sem prišla iz P mi je patronažna rekla naj je ponoči ne zbujam, tako kot pravijo v P ampak pustim, in sem jo pustila, pa je spala celo noč,...danes je od 19.30 - 6.00,...

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




carski rez
v3sn4

Za kateri carski rez bi se ve odlocile, oz. ali ste se ze odlocile!?

spinalni blok (36%)

splosna anestezija (64%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!