krediti brez potrdila delodajalca (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 12:42:57)

Morda katera ve, katere banke odobrijo kredit na podlagi zadnjih placilnih list, morda pogodbe o zaposlitvi, vendar brez potrdila pol od delodajalca ?




ksenjak -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 12:59:33)

Hitri kredit mogoče?

lp




TomTaylor -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 13:05:47)

danes, dvomim da katera.




Onasiss -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 15:41:54)

Vse je odvisno od tega za kakšen kredit gre in kakšen znesek potrebuješ. Če potrebuješ hitri, gotovinski kredit in manjši znesek ne potrebuješ potrdila delodajalca. Vse pa je odvisno tudi od tvoje matične banke oz. kje imaš odprt račun, kajti nekatere banke nekomitentom zaračunaj več za odobritev, imajo večjo obrestno mero in podobno. Se splača pa vseeno preverit.




ajataja -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 15:53:12)

vsak kredit gre preko zavarovalnice zato potrebuješ vsepovsod potrdilo,sploh pa zdaj v teh razmerah ful komplicirajo ne dobiš kar tako.




Anonimen -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 18:02:38)

Lahko kje dobis hitri (gotovinski kredit), vendar ob vsaj solidni boniteti, ki je sicer relativen pojem..ampak so banke kar precej zaprle pipice pri lahkotnosti hitrega odobravanja.

Klasicnega potrosniskega kredita ti brez papirjev ne bo odobrila nobena resna banka. Dobis pa na trgu vse sorte posojil; je pa ponavadi tako, da manj papirjev hocejo, visje so obresti in bolj sumljivo je ozadje.




kajajaka -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 18:53:38)

kolikor vem, za hipotekarnega ne rabiš potrdila delodajalca, ker itak zasežejo kar je pod hipoteko, če ne plačuješ...
Midva sva lani vzela gotovinski kredit (20000€) na 5 let pri NLB in nisva rabila nobenega potrdila firme. Sva pa morala 1000€ naložit v NLB Vita sklade, pa seveda tudi zavarovat kredit- kar pa nič ne pomeni. Če se mojemu kaj zgodi (je na njegovo ime) moram jaz odplačat kredit (čeprav nisem navedena kot porok ali kaj podobnega)

Mislim, da sedaj res v vseh bankah malo komplicirajo, ampak se da vse zmenit, če višina dohodkov kaže, da se bo dalo kredit tudi odplačat.  




Onasiss -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 19:05:48)

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

vsak kredit gre preko zavarovalnice zato potrebuješ vsepovsod potrdilo,sploh pa zdaj v teh razmerah ful komplicirajo ne dobiš kar tako.


TO pa NI čisto RES!!!!!
V primeru kredita brez zavarovanja potrjevanje s strani delodajalca ni potrebno. Če imaš plačilne kartice, lahko na podlagi njih pridobiš kredit brez zavarovanja.




K_a_t_i -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 20:12:07)

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

kolikor vem, za hipotekarnega ne rabiš potrdila delodajalca, ker itak zasežejo kar je pod hipoteko, če ne plačuješ...

No, mi smo 3 leta nazaj morali za hipotekarnega prinesti potrjene papirje od delodajalca (SKB).




urša28 -> RE: krediti brez potrdila delodajalca (20.4.2009 22:14:05)

na banki povsod rabiš od delodajalca potrdil,,samo na nlb pa včasih res nisi rabil,imam tudi jaz 16000€ in nlb vito kamor sem vložila 1000€,pojdi in vprašaj,če imajo še,samo banko boš morala zamenjati




Stran: [1]