[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.4.2009 23:12:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Jančika_ -> RE: Boleče prsi po prenehanju dojenja (20.4.2009 10:00:42)

Pri meni je bilo podobno, s tem da sem med dojenjem imela 6 zastojev mleka in sem se vsakič za las izognila mastitisu, tako da sem morala prav paziti, da se mi kaj ne zaštofa. Mali se je odstavil čez noč in sicer s šestih dojenj na dan na nulo (pa si predstavljaj, kaj je to pomenilo za mojo mlekarno, hehehe).

Prvih nekaj dni sem se izogibala črpanju, da ne bi dodatno spodbujala nastanka mleka, ko pa je prišlo tako daleč kot pri tebi, sem vzela črpalko in dojki izpraznila do konca, ker sem se resno zbala mastitisa. Iz leve, ki je bila ves čas bolj v uporabi, sem po enem tednu brez dojenja dobila ven 250ml[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley5.gif[/image]. Ampak potem je bil pa mir; še  dva ali tri dni so bile prsi malo polne, potem pa ne več.




potepinček -> RE: Boleče prsi po prenehanju dojenja (20.4.2009 15:06:26)

Pokliči ginekologa in dobila boš tablete za izsušitev mleka.




blazka -> RE: Boleče prsi po prenehanju dojenja (20.4.2009 16:18:35)

Začni laufat, baje to ustavi pridelavo mleka [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Malo heca.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.4.2009 21:13:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




yania -> RE: Boleče prsi po prenehanju dojenja (20.4.2009 22:23:12)

Če katera rabi Bromergon, naj mi piše na ZS...meni je 1 škatlica ostala, zapakirana, ko sem dobila 2.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.4.2009 23:20:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Seven of Nine -> RE: Boleče prsi po prenehanju dojenja (27.11.2009 8:02:08)

Almera, kako si rešila težavo? Jaz imam namreč popolnoma enak problem. Pri devetih mesecih se je odstavil, po 10 dneh imam trde in boleče žleze. Prsi so drugače mehke amoak bolijo pa nenormalno.
Vnaprej ti hvala!




ledenaa -> RE: Boleče prsi po prenehanju dojenja (27.11.2009 8:07:27)

Pojdi na MON - pod dojenje




Stran: [1]