|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero barvo izbrati?
19.4.2009 13:10:24   
nutela
Pozdravljene,

zanima me katero barvo vozička bi ve izbrle za fantka (sem v dilemi med rdečo in črno)?

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197311


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197310

Vaše mnenje bo dobrodošlouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 13:25:31   
melanija
Za  fanta bi se odločila za črn voziček - predvsem zaradi vzorca,ki je na rdečem vozičku - zgleda zelo punčkasto.

Imam pa kolegico, ki ima fanta ima rdeč voziček, drug model in je v redu tudi za fanta.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 13:33:53   
Ribica **
Črn, ker mi tale rdec ni vsec, ne zato, ker ne bi bil za fantka. Meni se rdeca res ne zdi punckasta barva.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 13:46:01   
rija
če bi mogla izbrati izključno med tema dvema vozičkoma, definitivno črn.

sicer pa smo mi imeli za fantka živo rdeč vozek....in ni mi bolj glupega, kot to, da nekateri rdečo barvo povezujejo z punčkamiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 14:02:07   
K_a_t_i
Tale rdeča se mi zdi malo presvetla. Sicer pa sem tudi jaz mnenja, da edina barva, ki ni za fantka, je vse med roza in vijolično.
Pa da ne bom za črno - ne vem, če bi ga imela - mi je sicer zelo všeč, ampak se mi zdi, da bi znalo bit tamalem poleti vroče. Naj povejo punce, ki so imele črn voziček.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 14:24:52   
mayci
Jaz osebno nisem pristaš črnih vozičkov, vendar se mi tudi tale rdeč zaradi vzorčka zdi nekoliko bolj punčkast. Če bi bil enobarven, bi ga takoj izbrala.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 14:28:17   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Jaz osebno nisem pristaš črnih vozičkov, vendar se mi tudi tale rdeč zaradi vzorčka zdi nekoliko bolj punčkast. Če bi bil enobarven, bi ga takoj izbrala.



enakouser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 14:31:23   
abi
Nekako se mi zdi da je črn lepši. Rdeča je res malo svetla.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 14:31:46   
botrca
Mi imamo od peg perega pliko p3 modularni sistem sivo-rdečega in ni prav nič punčkasto. Imamo pa fantka user posted image .

tukaj si ga poglej.

< Sporočilo je popravil botrca -- 19.4.2009 14:32:56 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 17:09:27   
lelaval
če bi izbirala samo med tema 2, bi črnega.
sicer nisem striktno za to, da je rdeča izključno za punčke, a mogoče je ta res malo presvetel - ali pa samo na sliki zgleda tako


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 18:41:36   
CatJa
V bistvu nobenega od teh dveh. Črnega zato ne, ker je pač črn, rdečega pa zato, ker je ta res bolj punčkasto rdeč.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 20:01:52   
glen
Med temi dvemi definitivno črn,zaradi vzorcov na strehici pri rdečem,kateri zgledajo prav punčkasti.
Pri kakšnem drugem modelu pa je tudi rdeča lepa za fanta,jih poznam veliko ki imajo rdeč voz za fantka

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero barvo izbrati?
19.4.2009 20:51:21   
bskrle
Črnega ne.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero barvo izbrati?
20.4.2009 7:25:53   
rosisa
Črnega ne, ker je, ko sije sonček še bolj vroče not. sploh če imaš majhenga dojenčka ki še leži, pa poleti daš mal pleničko spredaj da npr. ne piha. Jaz imam temno modrega pa mi je žal da nisem vzela kaj svetlejšega- bež npr.

< Sporočilo je popravil rosisa -- 20.4.2009 7:27:42 >

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero barvo izbrati?
23.4.2009 10:00:32   
bori2
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Jaz osebno nisem pristaš črnih vozičkov, vendar se mi tudi tale rdeč zaradi vzorčka zdi nekoliko bolj punčkast. Če bi bil enobarven, bi ga takoj izbrala.



enako.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero barvo izbrati?
23.4.2009 11:22:59   
tašy
Sicer nisem za nobeno od teh dveh barv.Če sta pa tebi všeč,potem sem jaz mnenja,da je za fantka vendarle bolj primrena črna,ker rdeč mi deluje bolj punčkasto.Seveda se pa odloči sama,saj ga boš ti uporabljala.Mi imamo od peg perego p3 in smo zelo zadovoljni,pa še izbira barv je velika v ceni pa tudi ni taka astronomska razlika.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?