|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peskovnik
17.4.2009 14:15:39   
kim09
Živjo!

Zanima me kaj imate v peskovniku vašega malčka - pesek ali mivko? Zanima me zaradi tega, ko je blo nekaj časa nazaj po TV zaradi tiste mivke, ki jo imajo na otroških igriščih zaradi vsebnosti svinca, če se ne motim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peskovnik
17.4.2009 14:33:38   
tejčame
Iz praktičnega vidika priporočam pesek...se lažje očisti, ker ni tako droben  ne zleze v najožje kotičke otroških oblaćil, od koder mivko težko preženešuser posted image . Moji trije otroci so oz. še vedno uživajo v PESKU.

(odgovor članu kim09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peskovnik
17.4.2009 16:46:18   
Netopirčy81
Mi imamo pravo Savsko mivko. Je prav super. Tut jest sm mislila, da gre ta mivka povsod, pa sploh ni panike.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu tejčame)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peskovnik
17.4.2009 20:30:13   
zband
savska mivka naj bo.


jo imamo že nekaj let pa je super stvar

(odgovor članu kim09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?