kako naglas? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


afrika -> kako naglas? (11.5.2005 9:47:54)

Mi imamo radi glasbo, tako da kar naprej kaj navijamo. Vse, kar nam paše, predvsem pa razne uspavanke in relaksacijske note. Valda je malemu fajn - vse po vrsti. Sprašujem pa se, kako naglas bi bil maksimum. Pri dnevnem uspavanju najbolj pali glasba, ki jo imam sama za jogo, ampak moram dati full naglas, pa mali hitro zaspi. Pa med spanjem ostane tut ista glasnost. Izgleda, da mu paše, se pa sprašujem, če je ok, da mu med spanjem skos "špila".

A ve tut kj navijate? Mislim - kako naglas?




Natas@ -> kako naglas? (11.5.2005 10:02:30)

Odvisno od tega kje sva, če greva v kuhinjo dam malo bolj naglas, če sva pa v dnevni pa je naglas toliko kolikor meni (še) paše (odvisno od razpoloženja in muzke). Uspavava pa se nikoli ne z glasbo.

LP




Bejba -> kako naglas? (11.5.2005 13:13:59)

Pri nas je muzika "do fula" palila, ko je imel mali krčke. V momentu se je pomiril. Sedaj imamo glasbo na zmerni jakosti, edino kadar je tečka npr. v avtu, malo navijemo in je takoj spet mir.
Sem pa vprašala pediatrinjo glede tega, ko smo mi ful navijali pri krčih, pa je rekla, da ni ravno fino skoz tako naglas poslušat. Ampak mi smo res zelo, zelo naglas, so se kar šipe tresle, ker drugače ni bilo haska ;).




Skabi -> kako naglas? (11.5.2005 22:37:39)

Nekje sem prebrala, da so otroški ušeski tako občutljivi, da so še tiste igračke z melodijo največkrat preglasne! Tako da najbrž ni dobro muzike imet ful na glas.




Stran: [1]