|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 11:43:30   
puncica
Joj zara si me kr prestrašla, kaj bo šele potem pri nas pri 1 letu, komi čakam da jo zvagajo, ker me res zanima kolk kil bo imela. Sicer ji pa še vedno lahko navlečem gor cote 68 saj so ji 74 še vedno skoraj vse prevelike:((:((:(( Verjetno bomo tud mi mogl mal drekca prnest. Jao jao, me je kr strah kaj bo zdravnica rekla. Poročam čez 3 tedne kolk je naš drobižek pridelal, še vedno nisem videla da bi imel kdo pri njeni starosti tako malo kil kot ona.:((:(( Pa tud naša pridno je. Ma zdej me je pa res zaskbel.:zmeden2:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 11:58:52   
lin
Lin pri 9 mes. 10.200g in 80 cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 12:05:18   
lin
Zara ne se sekirat.
Od prijateljev punčka(zdaj 15 let)je celo otroštvo imela penizko težo pa so delali cel halo,pa zdravnica skoraj ni hotela podpisat zdravniškega potrdila za v šolo itd.Pa je zdaj z njo vse o.k. je lepa vitka punca in zelo pametna.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 12:32:19   
Anonimen
Moja teta fizioterpevtka je rekla, da je puzanje, kar se tiče hrbtenice, najboljša naložba za pozneje.
Pogrešena, Zara, si pa bila v eni drugi temi. Te dlje časa nismo nikjer našle, pa je bila že skoraj panika. No, zdaj je O.K.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 13:17:07   
lin
Jaz sem tudi slišala da je plazenje ful dobro za hrbtenico in vse ostalo pa tudi za orietacijo,....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 13:35:54   
dory
Midva sva mela prejsni teden...tamal pridelal 83cm in 9500g....kar ok...drgac pa tud zavpil ni ko je bla injekcija...no ja mickeno :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 15:53:08   
Anonimen
70cm pa 9400:ups:

Jst jasno:)

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 16:15:18   
ZARA
A dej no puncica,tvoja je itak mini...nč nej te ne skrbi,zdrava pa je ane??
Kolk pa misliš da je zdej težka??

Lin ti maš pa pravo velikanko,matr!!
Od kje ji pa take mere??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 16:43:15   
kimi
Moj je imel 74cm in 9500g pred 3 meseci...danes sva imela posvetovalnico pa sva spet nekaj fasala

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 17:40:46   
puncica
Ja kaj pa vem, je sploh ne morem zvagat, ko je tak živc, pa sam laufala bi :zmeden2: ma sem misla pri 9 mescih da bo pa zdej že mela večko 7,5 kil pa še do 7 nismo prilezl, tako da sem zdej kr skeptična. Ja no mogoč majo pa vago pokvarjeno:)-:)-:)- A ja zdrava pa je ni problemov, pridno hodi zdej že celo stanovanje prehodi včasih na rit pade a vseeno, ma sam te kile, le kje so. :((:((

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   POSVETOVALNICA 1 LETO!!!
11.5.2005 18:13:30   
Anonimen
Timi pri 20 mesecih--85cm pa 12 kil:angel:

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Katero ime bi izbrale?
OliveOyl



a.) Tina (71%)

b:)Marie (17%)

c.)Maria (13%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!