ko sosedje smetijo (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


jagoda77 -> ko sosedje smetijo (14.4.2009 12:12:51)

Postavili smo hiško. Okoli je bilo še tako na pol gradbišče, te dni pa smo tudi to uredili in ves ta čas so bili s sosednjega bloka nenehni ogorki. Pa oki, ko je bilo gradbišče, še noben ni nič rekel, sedaj pa je to malo moteče. V bloku je 6 stanovanj, od tega 3 nekadilci, dva sta starejša in na drugi strani, eno stanovanje direktno na našo parcelo in v njem mama in najstnik kadita. In ko od nas nikogar ni zunaj, že na travi čik... enkrat smo že vidl mulca, ko je vrgel in tudi v fasadi je nekaj sledi ogorkov. [sm=hudicek1.gif]
Ker so ti najstniki zelo nepredvidljivi, sedaj študirava, al it na vrata in rečt starcem, naj mulca v red spravjo al mu sam kaj rečt, al enostavno pobrat in vržt nazaj al... kakšen predlog? [sm=zmeden.gif] Me je pa mal "strah", da bi sedaj pač rekel kej, pol bi ti pa posprejal fasado ali pa kej podobnega, ker jajca smo že imel v fasadi in to direktno samo s tega bloka so jih lahko zmetal. [sm=hudicek1.gif]
Golazen v glavnem [sm=smiley35.gif]

Sploh nimam ideje... ker en drug sosed, ki z vrtom meji na ta blok, je pa rekel, da tudi igle najde v solati [sm=zmeden.gif]

A je lahko folk še bolj nemaren, a je tako težko za svojo ritjo pospravt? [sm=hudicek1.gif]




mika -> RE: ko sosedje smetijo (14.4.2009 12:26:58)

Hjoj, mi je šlo kr na jok, ko sem brala. zgradiš si dom, pol pa se ti to dogaja.....ne vem....

najbrž bi se šla pogovorit....bila bi nasmejana in dobre volje. verjetno bi  še nesla  kavo zraven, kot nova soseda in bi se pogovorila.
Ti si v hiši, ona dva sta v stanovanju, bogve kakšnem in čist možno, da vas imajo za naduteže. Če bi pa šla tja jih lepo pozdravit, pa bi verjetno nehala.

To bi že prej morala naredit, ko ste začeli gradit. Mi smo  sosede spoznali, ko smo kupili pracelo.

Nam so že na faxu rekli....preden začnete gradit, se najprej pogovorite s sosedi in se jim vnaprej opravičite za hrup ipd....tisti, ki imajo vsaj malo soli v glavi, ne bodo delali težav.




TomTaylor -> RE: ko sosedje smetijo (14.4.2009 12:27:17)

Predlog: prodaj parcelo, pa naj se drugi zezajo s sosedi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




jagoda77 -> RE: ko sosedje smetijo (14.4.2009 12:56:49)


IZVIRNO SPOROČILO: mika

Hjoj, mi je šlo kr na jok, ko sem brala. zgradiš si dom, pol pa se ti to dogaja.....ne vem....

najbrž bi se šla pogovorit....bila bi nasmejana in dobre volje. verjetno bi  še nesla  kavo zraven, kot nova soseda in bi se pogovorila.
Ti si v hiši, ona dva sta v stanovanju, bogve kakšnem in čist možno, da vas imajo za naduteže. Če bi pa šla tja jih lepo pozdravit, pa bi verjetno nehala.

To bi že prej morala naredit, ko ste začeli gradit. Mi smo  sosede spoznali, ko smo kupili pracelo.

Nam so že na faxu rekli....preden začnete gradit, se najprej pogovorite s sosedi in se jim vnaprej opravičite za hrup ipd....tisti, ki imajo vsaj malo soli v glavi, ne bodo delali težav.



ah, to smo mi že vse naredil, ap bli prijazni pa vse... samo očitno ma mulc pač veselje... pol ti gre kakšna neumnost po glav, da bi mu kakšno vzgojno dal [sm=jezicek.gif]

parcele pa ne bomo prodajal... je preveč lušten pa lepo, bomo že ured spravil tamalga [sm=hudicek1.gif]




mika -> RE: ko sosedje smetijo (14.4.2009 13:03:31)

[


ah, to smo mi že vse naredil, ap bli prijazni pa vse... samo očitno ma mulc pač veselje... pol ti gre kakšna neumnost po glav, da bi mu kakšno vzgojno dal [sm=jezicek.gif]

[/quote]

A pol ti samo ena poštena vzgojna preostane[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]?  Kaj pa če jima kupiš en velik pepelnik, tisti kjer  ogorki padejo  noter, zgoraj pa je pokrov.Pa ju prosi, če bi ga lahko začela uporabljati, ker jih veter nanosi na vašo parcelo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Rožica I -> RE: ko sosedje smetijo (14.4.2009 14:28:19)

IZVIRNO SPOROČILO: mika
najbrž bi se šla pogovorit....bila bi nasmejana in dobre volje. verjetno bi  še nesla  kavo zraven, kot nova soseda in bi se pogovorila.

------------------
Po moje najboljši recept.
Ko boš vsa do ušes nasmejana in prijazna, ne bodo imeli srca, da ti drugič vržejo čik v fasado. Vsaj upam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].




Stran: [1]