|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napenjanje novorojenčka
10.4.2009 11:34:52   
poka1
Mi smo še čisto mičkeni..imamo komi 19 dni in že velike probleme z napenjanjem. Našo hčerkico napenje čez cel dan in najhuje je ponoči. Boga se nikakor ne more sprdnit, ko pa ji končno uspe je mir 10 minut in pol spet vse od začetka.
Kaj je kaka imela te probleme..kako jih je rešila oz. kako naj pomagam hčerki, da se bo čim manj mučle..al enostavno treba počakat da mine?

Aja...smo dojeni in pri hrani pazim.

Hvala!

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napenjanje novorojenčka
10.4.2009 12:05:42   
blazka
Poskusi jo nosit tako, da ti njen trebušček počiva na dlani, glavica pa pri komolcu (druga stran seveda). Pa masaža trebuščka bi tudi pomagala.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: napenjanje novorojenčka
10.4.2009 20:52:39   
nina04
Pri nas je bilo podobno. Full se je matrala, napenjala, prdkala,... Ponoči je tako stokala, da včasih nisem mogla spat. Jaz sem ji večkrat na dan masirala trebušček, pa nogice krčila proti trebuščku, da se je lažje sprdkala.
Pa nosila sem jo tako, da je bila obrnjena navzdol, z mojo roko na njenem trebuščku. Kaj drugega pa žal ni za naredit. Je treba počakati, da mine.

Pa res mine, mi smo sedaj 4m in pol in se še komaj spomnim, da smo se napenjali.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: napenjanje novorojenčka
10.4.2009 21:39:30   
mojsoncek
Pri nas se je zacelo ze 4. dan in je trajalo skoraj do cetrtega meseca user posted image . Zvijalo ga je na pol ure Pomagala ni cisto nobena zadeva, pa smo sprobali skoraj da vse, od tega da sem sla jaz na zelo strogo dieto, do kapljic, brinovega mazila, masaza trebuscka, cajckov, Bownove terapije... Spali nismo ne ponoci ne podnevi, cele dneve in noci po rokah... jaz ne vem, ce sem v teh mesecih 5x spala po 2 uri v kosu... po pravici povedano se mi je skoraj ze zmesalo... nasemu fanticku je pomagal samo cas...

Upam, da pri vas ne bo prehudo in da cimprej mine!!!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu nina04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: napenjanje novorojenčka
10.4.2009 22:25:06   
NINOLINA
jz sem pa glih hotla vprašat kdaj se to začne, sm mismla d ane tk kmal pa vidim da kr takoj??? Bolijo jih krči ne vetrovi??? Bogi so ti bejbiji


lp
nin@

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: napenjanje novorojenčka
11.4.2009 0:29:16   
Najaa
Naši zelo pomaga, da se usedem tako, da jo imam na kolenih - da je skrčena in tako ful prdi in gre zrak ven.

(odgovor članu NINOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: napenjanje novorojenčka
11.4.2009 7:56:31   
Čebel@
tudi pri moji pomaga da jo imam na kolenih....pomaga pa ji tudi prekuhana voda in pa kuminin sirup

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: napenjanje novorojenčka
11.4.2009 16:54:07   
Hope2
naš je očitno edini, ki ni prenesel nošenja na trebuhu. Pol se je še drl, ni šans na trebuščku. Je pa pomagalo masiranje trebuščka z oljem za krče, naga rita in brcanje, antiflat kapljice in homeopatske kapljice colic calm. Začelo pri nekje 2 tednih, končalo pri 2,5 mesecih. zdaj pri GH pa spet nočno napenjanjeuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?