bazenček za dojenčka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Jutra -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 9:01:12)

Ko bomo šli na morje, bo :duda: stara 8 mesecev. Kupila bi ji okrogel napihljiv bazenček, pa sem v dilemi, katero velikost:
- premer 61 cm x višina 41 cm ali
- premer 91 cm x višina 24 cm.
Večjega, z nižjim naslonjalom ali manjšega, z višjim naslonjalom:zmeden:

Mogoče kompliciram, a ker je to čez en mesec, še ne vem, ali bo :duda: že znala samostojno sedeti. Vem pa, da se bo v vodi zelo rada igrala, ker je tudi v čebričku zelo navdušena:)

Kaj mi svetujete:zmeden2:





corfu -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 9:06:49)

Jaz bi vzela tega z nižjim naslonom, ne vem koliko ji bo pomenilo da bo do vratu v vodi... jaz bi nižjega.






tana 1 -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 9:33:18)

HOj!
Jest ti pa svetujem , da vzameš manjši čolniček, tak ki nima več kot 1 meter, ker gre malo vode notr, se hitro segreje, lahko sedi nikamor se ne prevrne.
Jest sem njprej imela tak bazenček, ki je imel tri obroče v višino in je bil ful smotan preden se je voda segrela je bilo že polno mušic( tud če sm toplo vodo prinesla )! Potem sm pa kupila čolniček, ki ima tudi napihljivo dno in je bilo super, malo vode hitro segreta, tud hitro napihnjen.V glavnem tamal je ful uživala v čolničku. Prvo leto je bila stara od 3-5 mesecev ( smo bili celo poletje na morju v prikolici), drugo leto pa 15-17 mesecev in je bilo tud super.
Tud letos gremo za dva meseca in bo Mark star 4 mesece in bo tako kot če ga kopaš doma v banji, čeprav se mi že tuširamo.
joj kolk sm se razpričala.
Uživajte na:morje:




Anonimen -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 10:03:46)

Jaz bi manjšega. Najbrž boste na plaži dajali vodo vanj, in je bolje, da je je manj, se prej segreje, pa lažje jo je potem ven zliti iz manjšega bazena.




KIRA -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 10:06:57)

jaz bi tud vzela manjšega, zavzame manj prostra na plaži, pa tamala je vedno na dosegu roke - se ni treba nevemkako stegovat notri... sicer pa ga ni treba do roba napolnit, če bi se že za večjega odločla...
Lp




Anonimen -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 10:12:12)

Pa je vseeno težje ven zlit in bolj neroden je za nosit.




piščanc -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 10:18:52)

se strinjam s tano1, čolniček ima boljšo oporo in napihljivo dno




Anonimen -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 10:21:53)

Mi smo imeli vse živo, vse to, kar je tu našteto pa še kaj, ni da ni. Pa nismo nič rabili, otrok ni hotel biti niti sekunde pri miru. Tako da je tudi s tem treba računati.




Jutra -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 11:42:11)

Mal ste me zmedle:zmeden: Oba bazenčka imata premer manj od 1 metra. Torej ta-manjši, ker ima višjo oporo?

Splišni, dobro, da si mi dala misliti v tej smeri - glede količine vode in segrevanja.

Sem dala skozi že kar nekaj trgovin, pa nikjer nisem videla majhnih čolničkov:( Kva so že vse pobrali, al kaj:zmeden: Pa tudi nobene izbire igračk za v vodo, samo na stotine istih račk:grrr:




žiža -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 12:25:27)

Mi gremo tud danes mesec na morje in tud nameravamo kupit čolničk. Tak kanujček, ker ima res najboljšo oporo, pa še v morje ga lahko postaviš.




Anonimen -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 13:36:14)

Kanujček pa po moje res ni nevem kako stabilen.




žiža -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 13:59:37)

Splišni ga mam doma, je dobro stabilen, preizkušen na meni. Sem ga glih te dni ven zvelkla in ugotovila da spušča. Bomo vidli kaj se danes podobnega dobi. Taka kvaliteta kot pred 25 leti gotovo ne :zmeden2:




tana 1 -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 14:27:07)

majhen čolniček dobiš v baumaxu, je sicer 2.500,ampak je super.
sicer pa na morju na štantih siguno dobiš,vsaj na krku jih že imajo.
lp




Anonimen -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 14:28:47)

Letos je res še bolj švoh s temi stvarmi, lani so jih tudi v DMu imeli kar nekaj. Pa v vsaki malo večji trgovini. Najbrž jih bodo šele dobili.




lin -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 15:42:14)

Za doma večjega za dopust ali palžop manjšega:)-:bravo::)




itta -> bazenček za dojenčka (10.5.2005 16:03:00)

Jaz sem v Leclercu videla čolničke, kanuje in ostale napihljive zadeve za v vodo.

lp, itta




pravljica -> bazenček za dojenčka (11.5.2005 10:59:32)

tudi mi smo imeli kanujček (še moj ;) )...ko je bila budna se je v njem kopala (bol malo, ker je raje sedela ob morju in se igrala s kamenčki), drugače pa smo veliko vozili po vodi in je pri tem zaspala - tako smo jo zasidrali na plitvini, da je v dno udarjala voda, čez robove pa smo obesili mokro brisačo, da je bila v hladni in vlažni senci --> tako bi še jaz spala :morje:




Anonimen -> bazenček za dojenčka (11.5.2005 13:35:16)

Uuuu, pravljica, jaz že napol spim, ko samo tole berem. Pašeeee.




Stran: [1]