pravilno ležanje široko povitih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


PetraSkok -> pravilno ležanje široko povitih (5.4.2009 14:48:58)

tiste, ki široko povijate svoje otroke, kako jih daste pravilno ležati (zaradi hrbtenice)? Daste kaksen mini poustercek ali plenicko ali karkoli da nekak zravnate, zato da glavica ne visi doli, ali dvignete celoten jogi v zgornjem delu kjer je glava ali kako pač? Ne vem, kako bi bilo najboljše (zaradi hrbtenice - da bo lega čimbolj pravilna).




ada2 -> RE: pravilno ležanje široko povitih (5.4.2009 14:54:38)

po moje je najbolje dvignit celoten jogi pri vzglavju. jaz sem pri vseh imela dvignjeno vzglavje, četudi nisem rabila široko povijat. pod jogi sem dala zloženo večjo brisačo.




porednica22 -> RE: pravilno ležanje široko povitih (5.4.2009 17:13:53)

naša je najraje spala na boku pa smo ji zavili v rolo eno pleničko in ji podložili od tilnika do do ritke...in je spala tako...to nam je svetovala tudi babica.. :) lp




suzy85 -> RE: pravilno ležanje široko povitih (5.4.2009 21:28:00)

našo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] smo na široko povijali 3 mesece, pol je blo pa OK. sem pa pod noge posteljice na eni strani (pri glavici) podstavla knjige, da je blo vzglavje dvignjeno za pribl 5 cm! spat sem jo vedno dajala na bok (izmenično levega in desnega), jo zadaj založila, pod zgornjo nogico pa zvila pleničko, brisačo..., da ji ni kar tako visela




dejzi -> RE: pravilno ležanje široko povitih (5.4.2009 23:23:03)

Pod jogi smo dali deko. Drugega nič.




Stran: [1]