|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
1.6.2009 20:06:53   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

prosim za pomoč ... ena( mislim, da Najaa) je pisala nekaj o lanenem semenu za mleko .. a kaj pomaga in a lahko še enkrat napišeš kako si to pripraviš in piješ/ješ?



2 čajni žlički sezamovih semen vreš v 2 deci vode 20 minut. Potem spiješ še toplo tekočino in poješ semena.



hvala ..... pa kaj pomaga?

Jaz sem pa danes kupla laneno seme, ker nisem točno vedla katero je .... eh bom pa jutri šla po sezamovouser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
1.6.2009 20:43:49   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

prosim za pomoč ... ena( mislim, da Najaa) je pisala nekaj o lanenem semenu za mleko .. a kaj pomaga in a lahko še enkrat napišeš kako si to pripraviš in piješ/ješ?



2 čajni žlički sezamovih semen vreš v 2 deci vode 20 minut. Potem spiješ še toplo tekočino in poješ semena.



hvala ..... pa kaj pomaga?


Jaz sem pa danes kupla laneno seme, ker nisem točno vedla katero je .... eh bom pa jutri šla po sezamovouser posted image


Meni ne! user posted image Ne vem pa koliko tega naj bi spile na dan. Jaz enkrat spijem 2dcl enkrat pa 4. Je pa meni to zelo ogabno!¨user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
1.6.2009 20:43:59   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Mene pa migrena matra, upam, da bom do jutri tolk boljš, da prideva na srečanje, sicer pa boste vedele, da sem preveč user posted image .


joj, upam, da te mine do jutri in da se vidimo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
1.6.2009 21:16:26   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

prosim za pomoč ... ena( mislim, da Najaa) je pisala nekaj o lanenem semenu za mleko .. a kaj pomaga in a lahko še enkrat napišeš kako si to pripraviš in piješ/ješ?



2 čajni žlički sezamovih semen vreš v 2 deci vode 20 minut. Potem spiješ še toplo tekočino in poješ semena.



hvala ..... pa kaj pomaga?

Jaz sem pa danes kupla laneno seme, ker nisem točno vedla katero je .... eh bom pa jutri šla po sezamovouser posted image


Recimo, da pomaga. user posted image  Sam jaz ne pijem pridno. Sploh zdaj, ko sem bolana, kar pozabim.

Laneno seme je pa dobro za prebavo.user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
1.6.2009 21:20:41   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

prosim za pomoč ... ena( mislim, da Najaa) je pisala nekaj o lanenem semenu za mleko .. a kaj pomaga in a lahko še enkrat napišeš kako si to pripraviš in piješ/ješ?



2 čajni žlički sezamovih semen vreš v 2 deci vode 20 minut. Potem spiješ še toplo tekočino in poješ semena.



hvala ..... pa kaj pomaga?

Jaz sem pa danes kupla laneno seme, ker nisem točno vedla katero je .... eh bom pa jutri šla po sezamovouser posted image


Recimo, da pomaga. user posted image  Sam jaz ne pijem pridno. Sploh zdaj, ko sem bolana, kar pozabim.

Laneno seme je pa dobro za prebavo.user posted image


Hvala še enkrat ... sej vem da je laneno seme za prebavo...  sem bila zelo v dvomih v trgovini kaj naj kupim, pa sem napačnega izbralauser posted image

Upam, da se čimprej pozdravišuser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
1.6.2009 22:47:55   
Steffi
Oj,

danes smo opravili z širokim povijanjem user posted image user posted image user posted image . Kolki so v redu, tako da naš piki lahko pridno brca brez motečega dejavnika.

Lea in mama_m lepo vaju je bilo spet videti.

MaJaLe pa smo se končno spoznale, sicer na kratko. Pa saj bo še veliko priložnosti upam.

Lahko noč.

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 0:04:29   
yania
No, samo da potrdim jutrišnjo udeležbo....pridem...10.00 Citi...pod vodo, a ne?..user posted image
Hvala Najaa in Felix za sms......
Škoda Najaa da te ne bo......user posted image      
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa drugič...pokliči ko boš kaj zašla v naše kraje....

Sem se šla mal v banjo namočit, pa glavo umit, ker se je prej Timon ob 21.00 najedel, potem smo ga imeli do 22.00 pokonci, pa sem ga še s kopanjem namučila. Potem mu pa dam še 40 mleka....in bruh, po meni, tudi po laseh.....ampak on se je najprej pritoževal, ker je zmanjkalo v flaškiuser posted image user posted image ....in zaspal......



no se vidimo....grem se posušit in spat...razpakirat moram pa jutri , pa stroj mi pere....ma ni konca s temi opraviliiiiiiuser posted image user posted image user posted image ,,,,,,,ja , pa to morm tud dobit (user posted image )user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil yania -- 2.6.2009 0:06:03 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 8:02:51   
yania
Pa kje ste vse, še kar spite?...evo, jaz sem pokonci od 6.10....kako me je škratek nasmejal....spimo mi, pa neki slišim en AGG....pa pogledam, pa on nepremično leži na hrbtu, pa gleda v desno naju kako spiva...potem pa jaz odprem oči, pa se nasmejim, pa on nasmeh do ušes in znani AGG....ma če ni to potem ponovil ene 8x....a ni lepo jih gledat, ko so tako zadovoljni....potem je pa kolcat začel, pa rokice čisto ledene...ma ga je kar mal zeblo, ko se je zjutraj zbudil se čisto razbrca, pa še samo pižamico je imel, nič bodija....potem pa ugotovimo da je še pokakan.......evo zdaj pa spet eno rundo spi, jaz sem pa že en štik perila obesila (nogavice, ko jih najbolj sovražimuser posted image ), pa enega prat dala....zdej mi pa ni več za nazaj jit spat....pa itak bo treba se poštimat, ko se dobimo v Citijuuuuu.....
Najaa, daj uleti še ti no....a si kej boljša?.....
Helimaša?...kaj je s tabo?......


nič,  grem si kavico skuhat....
Sem upala da dobim Taso, ko je ponavadi bolj zgodna, da kako rečevauser posted image ...verjetno pa že vozička...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 8:07:56   
yania
Kakanje...a tudi vam kaj bolj pogosto kakajo? Timon mi je ful začel...ene 2-3x sigurno v enem dnevu. Sem pa ugotovila, da če mu dam čajček, je fuuul siten, kot bi ga tiščalo po njem, pa naj si bo to Hipp komarček (ko itak piše da mora piti hladnega, no ohlajenega, on pa samo skoraj vročega, potem pa to itak izpade kot pogreta voda, ne vem a ga od tega tišči....) al pa če mu skuham janež.....mu pa kar dam enkrat na dan ene 60 ml, ker se mi zdi da so po mleku tudi žejni...ma ostanejo v steklenički samo pence, pa lahko 3x vodo noter naliješ pa je še kar bela, tako da sklepam da je res močno tole Aptamil mleko....
Smo pa na morju naštimali zdaj avtomat z vodo,,,pa sem mu kar z vroče naštimala mleko. Po mojem se mora telešček tudi na to vodo,m neprekuhano navaditi.....Naja je tudi pila takšno mleko, pa ni bilo nikoli problemov...itak je to segreto na 89 stopinj....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 8:42:31   
Najaa
yania, ne morem uletet, ker sem doma. user posted image  Pa sej bo še prilika. Kmalu, obljubim. user posted image
Ej men je tud tako lepo, ko Nika zagruli, če jo ogovorim. Zjutraj je najboljše volje, ko se zbudi in ima pogovore z živalicami na vrtiljaku. user posted image  Najraje ima pa rožice, kot je imela Tija. To imajo po tašči. user posted image  Malo heca ampak res, ko zagleda rožico, nasmeh od ušes do ušes. In gruli aggghhh... Sam to največkrat, ko jo ogovorim in se ji smejim. Pa cela je naspidirana, če se pogovarjam z njo. Vse dela - roke, noge, glava, telo kot da pleše zraven. user posted image
Kakanje je pa bolj švoh. Še vedno. user posted image  Na 2-3 dni. Seveda v najbolj neprimerni situaciji. Npr. v lokalu sredi nevihte, ko še domov nisem mogla šibat, ona pa pokakana do vratu! user posted image  Ali pa v soboto, ko sem šla h zdravniku, da jo je morala tašča baje celo umit, ker je bil drekec povsod! user posted image  No zdaj pa že od sobote ni. Ji bom tud jaz probala dat mal čaja, sam nje to ne požene. Sladkana voda jo bo.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 8:52:08   
Najaa
Drugače pa sem jaz še vedno slaba. Grlo imam tako vneto, da komaj požiram. Posebej desna stran je boleča ko sto user posted image  vsakič ko pogoltnem. In ko potipam, imam prav oreng bule. user posted image
Naspali smo se pa, čeprav je madam Nika včeraj imela zvečer rahle izpade in ni hotla zaspat. Šele po deseti jo je moj nekako uspaval. Pred tem je zaspala ob šestih za 1 urco. Ne vem, al to že vpliva al kaj. user posted image  Kakšen urnik spanja pa imajo vaši čez dan? A že kaj vpliva, če popoldan spi, kako bo spal zvečer?
Danes pa tukaj fuuuul piha. Še dobro, ker itak ne smem ven. user posted image  Zdaj bom pojedla čokolino, čaj kuham... za kavo še nisem... pol bom pa spet počivala. Kaj čem druga. user posted image

Ljubljančanke, ve se pa lepo imejte na srečanju. Ful mi je žal, ker sem bolana, pa kaj čem. Višja sila. user posted image   yania, ti pa če rabiš tiste kapljice povej in ti jih pošljem. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 10:19:36   
spps
ojla!
kako ste?
a tiste,ko ste morale široko povijat,so bili kolki pr vseh ok?mi imamo jutr,mi je kr slabo...
danes je vsaj vreme bolj solidno,da ni tak zamorjenouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 11:39:53   
trezika
Dan! Naš sor je pa že veliko veliko boljše....user posted image se ji tako očitno jeziček lušči....ima po sredini eno rdečo črto pa ob straneh še malo belo...tako da gel očitno res super deluje.... pa poliva ne več user posted image spala je pa tako kot ponavadi....od osmih do petih, se najedla, pa spala dalje do osmihuser posted image
Zdaj pa se tu na ležalniku pogovarja s stropno lučjouser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 11:48:40   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

Nobady a vidva s Tajem hodita h pedijatru v sevnico h kolman krapeževi??


ne, lahko bi, samo se potem nisva odločila, ker imamo pol ure vožnje, do radeč je pa slabih 10min... samo je pa slaba stran da je v radečah prediatrinja samo ob sredah, tako da če je otrok blan moraš it k splošnemu zdravniku - če ne moreš počakat do srede...

samo ne vem pa katera pediatrinja hodi vsako sredo - mogč je to ta - kolmanova...  ne vem kko ji je ime user posted image ...

ja to je ista... sem mislila, da hodiš v sevnico , ker sem videla v seznamčku da se ravno tako vsako sredo vagata ... pa v sevnici v svoji ordinaciji ima tudi vsako sredo posvetovalnico...

10 min imaš do radeč iz katerega konca pa si potem?? sem mislila, da si v centru doma user posted image  namreč jaz sem doma blizu lovske koče user posted image


ka boš zdej rekla da si z radeč? user posted image
ja jst sm z Jagnce user posted image
lovska mi je pa znana bolj po žurkah user posted image user posted image user posted image


ja iz žebnika sem sam iz zgornega, tega k zaviješ za močilno... :)))


ha no zanimivo ena z mojga konca... user posted image se lahk kdaj na kavi dobimouser posted image

kamot se dobimo na kavici, sam boš morala še enmal počakat da moj zahtevneš še mal k seb pride pa da bo zdržal kakšno uro na kavici... vejretn pa poznaš mojo taščo dela v trgovini na jagnjenici.... pa na facebooku si ti registrirana, če si katera si???

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 12:21:02   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ojla!
kako ste?
a tiste,ko ste morale široko povijat,so bili kolki pr vseh ok?mi imamo jutr,mi je kr slabo...
danes je vsaj vreme bolj solidno,da ni tak zamorjenouser posted image user posted image user posted image


Pri nas so bili okej, ja! user posted image Še sreča, sem pa tudi jaz imela drisko en dan prej, če ne bi bilo kaj vredu. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 12:22:32   
KOKICA32
A ljubljančanke še čvekate? Kar privoščite si! user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem mojega že dala v športni del vozička, sedaj pa je tak zadovoljen, ko lahko okolico opazuje, nič mu več ni vroče in dolgčas!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 12:39:50   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla pupe,

bi imela eno vprašanje... in sicer... Leonard strašno težko zaspi (se umiri, skoz nažiga z rokami in nogami...) in tudi ponoči maha tolko, da sam sebe zbuja in seveda mene tudi, če ga zavijem v kovtrček ni par minut ko vse zbrca iz sebe in spet jovo na novo... nevem kaj naj naredim, spanje na trebuhu odpade ker pase kravice in nikakor ni zadovoljen s pozicijo... kaj še lahko nardim???

pozdravčke user posted image



Kot, da bi brala o Neu...sem ga par dni opazovala ponoči, zakaj se zbuja tudi, če je fulll sit...in sem ugotovila, da se tako maha z rokami, da se v rahlem spancu sam sebe prebudi...in sem mu v posteljci naredila "kanalček", tako da sem en večji kovterček dala nad jogi in ga zrolala na lokaciji hrbta in spredaj, tako da je nekako stisnjen notri...in pa še nekaj, kar je najbolj delovalo pa, da sem mu nataknila rokavičke na roke...in zdaj mi že dve noči spi po 6 ur skupaj...
Čez dan ga pa kar dam spat na trebuh in sem zdraven njega, tako da ga imam skozi na uču...mora pa bit že fajn zaspan za spanje na trebuhu, ker čene skozi obrača glavo sem in tam in se ne umiri...

Upam, da ti bo kaj pomagalo user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 12:46:34   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
user posted image  Kakšen urnik spanja pa imajo vaši čez dan? A že kaj vpliva, če popoldan spi, kako bo spal zvečer?



Pri nas je tako, da če čez dan lepo spi, potem imamo tudi lepo mirno noč, drugače pa user posted image ...ampak čez dan mi spi le v vozičku (dokler ne pridemo v trgovino ali zaprt prostor user posted image ) in na rokah...takoj, ko ga odložim pa takšna šoba in užaljenost...
Trenutno sem ga kar prinesla v košari od vozička gor, da je kar malo produžil od sprehoda...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 12:49:21   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Zdaj pa se tu na ležalniku pogovarja s stropno lučjouser posted image


Pri nas je tudi luč v sobi aktualna, se kar zastrmi v njo in buli po par minut...v dnevnu pa mu je všeč en okrasek nad oknom (v obliki mašne)...user posted image  ma kako so smešni in bohvej kaj se jim plete po glavi, ko tako odkrivajo okolico...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 12:50:57   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

A ljubljančanke še čvekate? Kar privoščite si! user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem mojega že dala v športni del vozička, sedaj pa je tak zadovoljen, ko lahko okolico opazuje, nič mu več ni vroče in dolgčas!user posted image



Ma super...jaz tudi komaj čakam, da ga preložim iz košare, ker že zdaj zelo rad gleda drevesa, ko gremo čez park...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 12:52:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

A ljubljančanke še čvekate? Kar privoščite si! user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem mojega že dala v športni del vozička, sedaj pa je tak zadovoljen, ko lahko okolico opazuje, nič mu več ni vroče in dolgčas!user posted image



Ma super...jaz tudi komaj čakam, da ga preložim iz košare, ker že zdaj zelo rad gleda drevesa, ko gremo čez park...


Moja gre verjetno v kratkem v športni del, ker je v košari že čist na knap. user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 13:03:14   
pondelak
kakanje-ma ful poredko.zdaj je mela 11 dni premora user posted image ampak pediater pravi da ni nič narobe,če je samo dojena user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 13:11:26   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

kakanje-ma ful poredko.zdaj je mela 11 dni premora user posted image ampak pediater pravi da ni nič narobe,če je samo dojena user posted image


Ja, za dojene otroke je to značilno, ker porabijo vse do zadnje kapljice...pri Mii tega sicer nismo dočakali. Neo pa že od štarta ne kaka dostix...približno 3x na dan...je pa takrat ornk...tko, da bi najraje bodi s škarjami razrezala kot pa, da mu ga vlečem celega posranega čez glavo...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 13:23:02   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

kakanje-ma ful poredko.zdaj je mela 11 dni premora user posted image ampak pediater pravi da ni nič narobe,če je samo dojena user posted image


Ja, za dojene otroke je to značilno, ker porabijo vse do zadnje kapljice...pri Mii tega sicer nismo dočakali. Neo pa že od štarta ne kaka dostix...približno 3x na dan...je pa takrat ornk...tko, da bi najraje bodi s škarjami razrezala kot pa, da mu ga vlečem celega posranega čez glavo...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
2.6.2009 14:16:46   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

MaJaLe pa smo se končno spoznale, sicer na kratko. Pa saj bo še veliko priložnosti upam.


js res upam, da bo še prilik user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?