Dovolj kopalnih plenic? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


PIAF -> Dovolj kopalnih plenic? (9.5.2005 10:06:45)

Za 5 dni gremo v Moravske toplice, pa me zanima, če imamo dovolj 11 plenic za kopanje od Pampers. Saj ne vem, kako dolgo lahko ima otrok pleničko na sebi? Ko pride iz vode, jo je treba takoj zamenjati? Po mojem že, saj ni dobro, da ima mokro na sebi.

Izkušene pomoč???




total -> Dovolj kopalnih plenic? (9.5.2005 10:54:48)

Mene to tudi zanima:zmeden2:




urla -> Dovolj kopalnih plenic? (9.5.2005 11:20:28)

Mi smo težavo rešili tako, da smo malemu pleničko slekli, ko je prišel iz vode in ko smo šli zopet v vodo je dobil na ritko mokre (prej sem jih splaknila v čisti vodi in ožela). Deluje, le če ni pokakana. Sicer pa porabiš isto preveč plenic.

Urša




NinaŠ -> Dovolj kopalnih plenic? (9.5.2005 11:22:06)

Nam jih je za 5 dni toliko zadostovalo - smo bili v bazenu 2x na dan po samo 1x v vodo. Ko smo prišli iz bazena nujno mokro plenico takoj dol, potem smo se malo posušili in se oblekli v navadno plenico in šli v sobo. Če pa boste pri bazenu več časa in boste hodili večkrat v vodo (pri nas to ni šlo, ker Anže ne more sedeti pri miru, tekat okrog bazena pa tud ni mogel, ker mokre ploščice preveč drsijo) pa ne bojo zadostovale - računat moraš, da jo boš tkoj po vsakem kopanju vrgla preč.

LP




PIAF -> Dovolj kopalnih plenic? (9.5.2005 13:38:45)

Hvala, mislim, da še bom morala iti kupit za rezervo. Kaj imajo samo te Pampers v DM-u?




frutka_ -> Dovolj kopalnih plenic? (9.5.2005 16:12:03)

Misli, da ima tudi DM svojo znamko kopalnih plenic, ki so cenejše!




Stran: [1]