dudka in voda ponoči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


suzi26 -> dudka in voda ponoči (31.3.2009 8:18:25)

Zdravo!!
spet sem jst. Zdaj je pa to z dudo in vodo tako daleč pršlo,da se mi je danes najmanj stokrat zbudu ponoč.
jst sem mislila že ****[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] jst nevem več kaj naj naredim,prvo sem mislila da je lačen,pa verjeten ni bil,pol sem mu dala pi,pa tud ni dost popil,pol pa še dudo in je zaspal.bojim pa se da se je razvadu s to vodo in dudo.
tko,da bi vas prosila,da mi odgovorite vsaj une,k ste imele take probleme.
brala sem že tuki na forumih,da ga naj dejansko pustim jokat,pa se bo odvadu,in mi bo spal celo noč(od 4 mesca mi je spal celo noč-še čudil so se,ko sem jim povedala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image])
hvala za odgovore oz.nasvete.





Ryssa -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 8:30:24)

Pri nas je isto, jaz mu pač dam tisto dudo in vodo, s tem da vodo dobi samo enkrat na noč. Tudi jaz sem velikokrat ponoči žejna. Če mu dude ne bi dala, bi se drl in še bolj zbudil. Je pa pri nas večji problem to, da se obrača na trebuh in ga je ponoči treba obračat.




suzi26 -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 8:51:34)

IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Pri nas je isto, jaz mu pač dam tisto dudo in vodo, s tem da vodo dobi samo enkrat na noč. Tudi jaz sem velikokrat ponoči žejna. Če mu dude ne bi dala, bi se drl in še bolj zbudil. Je pa pri nas večji problem to, da se obrača na trebuh in ga je ponoči treba obračat.


a pa si že kej razmišljala o tem da bi prakticirala to,da mu ne bi ponoč dala ne vode ne dude,dejansko bi ga ignorirala.
aja pa povej mi kok je star tvoj dojenček?
ponoči se zaenkrat še ne obrača,se pa preden zaspi,dela cele akrobacije,tko da sem ga včeri ko je zaspal našla z nogami na povštru:))
hvala za odgovor.




mimi30 -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 9:33:05)

ja, pri nas je bilo podobno zaradi vode in dude se je zbujal večkrat v eni uri. Ena možnost je, da par dni še ne spiš in mu ponoči, ko bi imel vodo, daješ v usta dudo, ga tolažiš, božaš,... Kakšni dve noči bo verjetno vztrajal potem bo pa odnehal. Odvajanje od dude pa kasneje.




suzi26 -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 11:05:38)

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

ja, pri nas je bilo podobno zaradi vode in dude se je zbujal večkrat v eni uri. Ena možnost je, da par dni še ne spiš in mu ponoči, ko bi imel vodo, daješ v usta dudo, ga tolažiš, božaš,... Kakšni dve noči bo verjetno vztrajal potem bo pa odnehal. Odvajanje od dude pa kasneje.

kaj zdej se ti nč več ne zbuja,s kom si pa to ukinla?a s tem kar si mi napisala,al s tem da si ga ignorirala?
a zdej ti spi celo noč?
pa hvala za nasvet:))





Anonimen -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 11:06:36)

Dudo sem ji ze od rojstva morala ves cas ponoci dajati...zdaj je zacela se z cajem in mlekom.
Je zoprno,sem bolj nenaspana kot ne,a jokati je ne mislim pustiti.Saj se bo tudi to enkrat nehalo.




suzi26 -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 11:14:35)

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Dudo sem ji ze od rojstva morala ves cas ponoci dajati...zdaj je zacela se z cajem in mlekom.
Je zoprno,sem bolj nenaspana kot ne,a jokati je ne mislim pustiti.Saj se bo tudi to enkrat nehalo.


ja sam če se bosta razvadla,nevem kdaj se bo to nehalo,verjeten bom probala dons ponoč sam z dudo,brez čaja,pa bom vidla kako bo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Ryssa -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 12:00:51)

IZVIRNO SPOROČILO: suzi26

IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Pri nas je isto, jaz mu pač dam tisto dudo in vodo, s tem da vodo dobi samo enkrat na noč. Tudi jaz sem velikokrat ponoči žejna. Če mu dude ne bi dala, bi se drl in še bolj zbudil. Je pa pri nas večji problem to, da se obrača na trebuh in ga je ponoči treba obračat.


a pa si že kej razmišljala o tem da bi prakticirala to,da mu ne bi ponoč dala ne vode ne dude,dejansko bi ga ignorirala.
aja pa povej mi kok je star tvoj dojenček?
ponoči se zaenkrat še ne obrača,se pa preden zaspi,dela cele akrobacije,tko da sem ga včeri ko je zaspal našla z nogami na povštru:))
hvala za odgovor.



Vodo dobi enkrat, ker kot pravim sem tudi jaz večkrat ponoči žejna. Ne dajem mu pa za vsako ko se zbudi vodo. Treba mu je pa dati dudo, drugače ne mara dude čez dan, tudi zaspi ne z njo, ampak ponoči pa začne jokat in edino duda ga umiri da zaspi dalje.
Da mu ne bi dala dude? Po mojem bi se tak drl, da bi še vse sosede zbudil. Mi je lažje dati dudo, kot pa poslušati dretje, pa riskirati da si čisto prebudi in je potem še lačen....




mimi30 -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 12:30:19)

IZVIRNO SPOROČILO: suzi26

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

ja, pri nas je bilo podobno zaradi vode in dude se je zbujal večkrat v eni uri. Ena možnost je, da par dni še ne spiš in mu ponoči, ko bi imel vodo, daješ v usta dudo, ga tolažiš, božaš,... Kakšni dve noči bo verjetno vztrajal potem bo pa odnehal. Odvajanje od dude pa kasneje.

kaj zdej se ti nč več ne zbuja,s kom si pa to ukinla?a s tem kar si mi napisala,al s tem da si ga ignorirala?
a zdej ti spi celo noč?
pa hvala za nasvet:))



mi smo naredili tako kot sem napisala. Če bi bilo zbujanje za vodo, v normalnih razsežnostih in ne parkrat na uro, verjetno ne bi ukinjala in ne bi poslušala joka. Tako pa sem, ker nismo več nič spali ampak vsako noč več pili.




mimi30 -> RE: dudka in voda ponoči (31.3.2009 12:32:04)

aja in zvečer preden je šel spat je pil vodo. Pazite tudi, da popoldan in zvečer ne je preveč slanega.




Stran: [1]