dajanje zdravil 3,5 mesečnici (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


CIPRESA -> dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 8:35:56)

Mi imamo 3 vrste zdravil za našo 3,5-mesečno Anjo, 2 sta v praških te še kar nekako pogoltne ker ju zmešam med mleko, tretji pa je kot sirup in tega nemoremo pogoltniti. Vse sem že probala pa noče in noče. Ko ji dam v usta se ji kar dvigne.
Ima mogoče katera podobne izkušnje z dajanjem sirupa tako majhnemu otročku?




CUKRČEK -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 8:39:03)

Jaz sem sirupe vedno dala v cucelj od flaške, otroka polegnila in ji dala popit. PA ni bilo težav. 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2009 8:44:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




koala -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 8:57:13)

Pri mojem je palila brizga.




Anonimen -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 9:08:48)

Probaj dat v flaško pa malo večjo luknjo v cuclju, al pa probaj z brizgo ... tako kot naredijo pri cepivu za rotavirus ... vbrizgajo zadevo v usta in potem hitro dudo otroku, da s cuzanjem dude še cepivo pogoltne.
[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




afnica mala -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 9:16:51)

Jaz naši dajem po brizgi- za antibiotik ni problema, ker ga ima rada, za eno drugo zdravilo pa je ful težko, ker ga pluva in sem ga dajala po brizgi, potem pa stisneš čeljust- grozno, ampak ne gre drugače- tako so mi pokazali v bolnišnici, ko sem rekla, da vse spljuva- HB ni treba več- ni pomagal




CIPRESA -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 9:54:39)

Z brizgo smo probali pa se ji dvigne in vse zbruha, mogoče če bi zmešala z vodo da bi bilo kot čaj da bi šlo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Balonchy -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 14:40:16)

Mi vsa zdravila (praške in sirupe) konzumiramo "na žličko" s čajem...
Bo imel pa zadnjega marca mali 3 mesece....




botrca -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 14:47:29)

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Jaz sem sirupe vedno dala v cucelj od flaške, otroka polegnila in ji dala popit. PA ni bilo težav. 


enako ko je bil tako mali, zdaj ni problem na žličko popit, ker ko vidi sirup dela njam, njam.




Najaa -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (30.3.2009 15:01:07)

Jaz ji železov sirup zdaj sicer dajem po žlički, v P pa sem ji ga zmešala z majhno količino mleka v flaški.




CUKRČEK -> RE: dajanje zdravil 3,5 mesečnici (31.3.2009 8:41:09)

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Jaz sem sirupe vedno dala v cucelj od flaške, otroka polegnila in ji dala popit. PA ni bilo težav. 


enako ko je bil tako mali, zdaj ni problem na žličko popit, ker ko vidi sirup dela njam, njam.


Ej, tudi naši imajo ful radi sirupe. Nikoli jim ni bila težava ga popiti. Itak, ko je pa tako sladek[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]