RE: dude od Tommee Tippee (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> RE: dude od Tommee Tippee (31.3.2009 19:26:56)

Punce ... danes sem v DMu našla tole TT dudiko, kjer je cucelj skoraj identičen temu, ki ga ne delajo več ... sicer dudika ni tako "fensi", samo naša pupa jo je koj zagrabila in sploh ni opazila razlike. Dve skupaj staneta 3,29€. Evo, ena slikica za lažjo predstavo:

[img]http://www4.slikomat.com/09/0331/zeh-P33100.jpg[/img]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2009 23:28:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2009 23:28:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.4.2009 12:55:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: dude od Tommee Tippee (10.4.2009 14:33:38)

Punce, ne bote verjele ... sem danes v BC v BTCju šla za vsak slučaj pogledat, če teh dudk res ni več ... in glej ga šmenta, zagledam tam na polici še en kompletek teh dudic, tako malo zadaj pozabljen od vseh [sm=bravo.gif] ... pa vsa srečna vprašam prodajalko če jih imajo še kaj oz. če jih bodo dobili, pa mi reče da ne, da sem imela še s tem kompletkom srečo, ker je čisto čisto zadnji ... no tak da imam sedaj še 2 te dudici doma in bosta varno spravljeni dokler se prvi dve ne obrabita [sm=smiley36.gif]




Majabo -> RE: dude od Tommee Tippee (10.4.2009 21:48:42)

ocitno nas je vec takih...
tudi mi smo nasega soncka pricakali ravno s temi dudami, ki so jih potem umaknili iz prodaje, nove, ki so prisle za temi so pa cisto drugacne
(pomoje so jih umaknili ker se, roko na srce, res tezko cistijo, nasa je na robovih ze kar plesnela, fuji fej)

imeli smo res paniko...zapravila sem celo premozenje, probali smo vse dude tega sveta....

Chicho nas je resil, duda je kapljicne oblike, brez izrastkov. Imajo jih tudi v mercatorjih. Sem se bala ker je iz kavcuga in ne silikona, pa ni bilo problemov.
To je bila pri nas edina zamenjava.
(kupiti sem morala chichotovo dudo za 18+ da je cucelj ustrazal velikosti ex TT dude)




lunastar -> RE: dude od Tommee Tippee (23.10.2009 12:46:27)

Tudi jaz NUJNO rabim takšno dudo. Naša je plesniva, malček noče nobene druge! Jo je mogoče katera naročila preko neta oz., najdla dobro zamenjavo!? Prosim pomagajte!!!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]