|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skiro - alu ali kovinski
25.3.2009 18:10:38   
honey
Za našega skoraj 4-letnika kupujeva skiro za rojstni dan. Zdaj pa sva v dilemi - ali kupiti kovinskega ali aluminijastega? Našla sem kovinskega za 30 € do 100 kg teže, alu pa za 50 € do 80 kg teže. Oba pa sta zložljiva, nimam pa podatka pri nobenem, za kakšno dolžino (tam za noge) gre. Imata pa oba nastavljive "balance" Zdaj pa ne vem, katerega naj kupiva. Kaj mi svetujete? 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skiro - alu ali kovinski
3.6.2009 9:15:15   
db
oj smem vprašat kje sinašla tega za 100 kg hvala lp

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skiro - alu ali kovinski
3.6.2009 11:05:47   
tana-2
Mi kupujemo tu:http://www.igrarija.com/vozila/skiroji.html>. Prijazni, ustrežljivi, svetujejouser posted image , tako da pokliči in vprašaj. LP

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skiro - alu ali kovinski
3.6.2009 21:44:33   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: db

oj smem vprašat kje sinašla tega za 100 kg hvala lp


V toys'r'us v celovcu sem ga videla.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Ali varate partnerja?
Mariposy



da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 341

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!