aptamil AR-naraščanje teže (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


mihi78 -> aptamil AR-naraščanje teže (25.3.2009 15:16:42)

Ima katera izkušnje s tem mlekom? Jaz ga dajem moji pikici zaradi refluksa. Stara je 4, 5 mes pa tudi GH že uvajam. Pravzaprav me zanima ali se vam je zdelo, da se otrok po tem mleku preveč redi, čeprav ga poje manj, kot je priporočena količina za starost? Vem, da je odvisno od [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] do [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ampak vseeno imam občutek, da se malo preveč rediva. Poskusila sem tudi z novalacom ar pa je bilo groza - še čez nos ji je letel. Tudi riževi kosmiči se niso obnesli. LP




Taja 25 -> RE: aptamil AR-naraščanje teže (1.4.2009 11:41:18)

Pozdravljena!
Tudi jaz dodajam moji punčki dodatek AR zaradi istega problema kot pri vas!
Tudi meni se zdi da full pridobiva na teži!
Je pa logično da se kajti ta je full gostejša hrana in res je da po tej hrani mi ne poliva po tisti le proti kolikam pa je kr ja!!!
Kako pa dobita mleko? Moreta imeti kako odločbo iz SOCIALNE, da dobita na recept?

Koliko pa pojeta dodatka?Ker pri nas je večino samo 20-30!!
Hvala
Dijo




kjari -> RE: aptamil AR-naraščanje teže (4.4.2009 9:34:06)

zdravo!
mi tud mamo aptamil AR in se tud pridno redimo.  pa se zarad tega ne sekiram dosti raj mal pevec kod pa da se nebi, ker to ja blo pri nam u drugem mesecu pa je bla prau boga.
smo tud mi probal z novolakom pa ji je se zmer gor hodilo, zdej pa nc vec.

LP




mihi78 -> RE: aptamil AR-naraščanje teže (10.4.2009 19:49:30)

taja, mi2 sva zdaj že 2 meseca samo na AM oz. zdaj ji že dajem GH.
Mleko kupujem sama, ni šans, da dobim recept. Kupim pa ga v Müllerju - okoli 10€ za 500g - zdaj ga res gre veliko manj, se pozna, da lahko že druge stvari papcama. Ampak ful pazim, da ni preveč oz. da je brez sladkorja pa ne preveč OH...bomo videli! Sicer pa glavno, da je zdrava, ko bo začela plazit pa hodit pa se bo itak porihtalo!
LP




Petra1976 -> RE: aptamil AR-naraščanje teže (20.4.2009 15:41:01)

Prodam Aptamil AR iz Mullerja, 600g ( prejšnja embalaža ), ki mu 24. 5. poteče rok, za polovično ceno. Kontakt na ZS.




Stran: [1]