Pomoč-izgubljeno raziskovalno delo!! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


COCKTA -> Pomoč-izgubljeno raziskovalno delo!! (25.3.2009 10:56:33)

Lep pozdrav,

koncno eno verizno pismo, ki ne grozi s sedmimi leti nesrece, ce ga ne posljete sedmim prijateljem.... Bom pa zato jaz zelo zelo vesela, ce ga cim bolj aktivno posiljate naprej.

Zgodila se mi je ena nepojmljiva nesreca. In sicer so mi 17.3.09 ob 8:00 na Povsetovi nasproti Vrtca Otona Zupancica Na peci (Kodeljevo) vlomili v avto, medtem ko sem pred sluzbo peljala sinka v vrtec. Vse skupaj se je zgodilo v 5 do 10 minutah; ko sem se vrnila je bilo okno na sovoznikovi strani razbito...

Iz avta so mi ukradli tudi crno-sivo torbo znamke HH, v kateri so bili poleg ostale literature tudi: 2 dnevnika, v katerih so rezultati mojega raziskovalnega dela v okviru doktorske naloge iz zadnjih dveh let (ki sem ju tokrat zal kot po naključju imela s sabo; vsi ki ste kdaj poceli kaj podobnega veste, kaksno katastrofo pomeni za cloveka izgubiti kaj taksnega) ter knjiga, ki mi jo je dan prej z vsem zaupanjem posodila moja sefinja.

Zvezka imata trde platnice, eden je zelene barve z zebro in napisom FOKUS, drugi pa bele barve z jagodo na platnici, vsebina so razne laboratorijske recepture, protokoli, rezultati meritev...Knjiga nosi naslov Diagnosis of Endometrial Biopsies and Curettings avtorjev Mazur in Kurman.

Domnevam da zvezki in knjiga temu, ki mi je vlomil v avto, ne bodo kaj dosti koristili in jih bo zavrgel.
Ker pa imajo neprecenljivo vrednost zame, prosim kogarkoli, ki bi nasel zvezke, knjige ali torbo ali ki karkoli ve o tem, da mi javi na moj e-mail: katarina_odar@yahoo.com (ostale osebne kontaktne podatke sem izbrisal-a)

Prosim, prosim, posiljajte ta mail naprej in iz srca upam, da bomo kaj nasli.

Hvala,

Katarina.




Stran: [1]