nije žvaka za seljaka :)- (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


BONI* -> nije žvaka za seljaka :)- (6.5.2005 20:00:05)


:zmeden2:Kupili smo mikrovalovko in dobila sem aventov mikrovalovni sterilizator (brez navodil), sedaj pa ne vem, kako naprej:ups: Koliko časa moraš sterilizirati? Zdej k mam bi se rada mal afnala, pa se ne znam:zmeden:

Lp, Boni




Baldi -> nije žvaka za seljaka :)- (6.5.2005 20:06:35)

5 minut / 900W

Predhodno je potrebno v posodo(sterilizator) naliti 2 dl vode.

LP:pujs:




špelica -> nije žvaka za seljaka :)- (6.5.2005 20:28:06)

Nikoli nisem nič sterilizirala! Samo oprala.In smo že osmi mesec brez problemov in zdravi.:sloncek:




babylove -> nije žvaka za seljaka :)- (6.5.2005 20:47:48)

Vsaj tisto, kar je v stiku z mlekom, sterilizirajte. Od mleka se neke nevarne bakterije naredijo. Saj jaz tudi ne zmeraj, priznam, ampak ko pomislim, da bi zaradi moje malomarnosti lahko zbolel, pa hitro vse steriliziram.

Kako se uporablja Aventov sterilizator, pa ne vem. Uporabljam tradicionalno metodo - vse v en pisker in zavret ;).




BONI* -> nije žvaka za seljaka :)- (6.5.2005 21:19:08)

Babylove, še do včeraj sem bila tudi jaz tradicionalna;)

lp, Boni




Pikapolonica -> nije žvaka za seljaka :)- (6.5.2005 21:54:18)

Boni, imam istega kot ti. In navodila so takšna, kot ti jih je napisal Baldi. 5 minut, 900w, 2dcl vode v spodnjo posodico.

Jaz sem od začetka ful sterilizirala, potem nekaj časa ne čisto za vsako črpanje, potem se mi je pa kar nekajkrat mleko začelo kisato, pa sem začela spet sterilizirati. Zdaj to naredim pred vsakim črpanjem - 4 krat na dan torej.

LP, :pika:





babylove -> nije žvaka za seljaka :)- (6.5.2005 21:54:53)

ja, pa danes boš tudi, če ti ne bo nihče navodil posredoval :)-.




BONI* -> nije žvaka za seljaka :)- (7.5.2005 11:15:25)

Ne, B abylove, zdej sem pa že moderna:)-

Lp,Boni




Stran: [1]