Marela za na dopust (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


xerox -> Marela za na dopust (24.3.2009 10:29:36)

A ste vse kupile marele za na dopust, naprimer če ste šli z letalom ali ste vzeli sabo tudi večje vozičke kot so Buzz, Mura, PP pliko in podobni vozički? In kako ste to izvedli v letalu, a se je kaj uničil voziček med transportom?


Ful se mi zdi škoda denarja za marelo, tok enega denarja daš za voziček, pol pa še marela, ki je malo boljša takoj od 150 do 250 eur.

Ker sploh ne vem ali naj kupujem marelo ali ne, ker pomojem maš lahko ta glavni voziček do konca, dokler se otrok vozi v vozičku ali se motim?





sazi -> RE: Marela za na dopust (24.3.2009 10:38:47)

seveda imaš lahko "tavelik" voziček do konca, vprašanje pa je, če se ti da oz. če imaš prostor za vse tudi potem, ko otrok malo zraste, še vedno pa se vozi v vozičku

mi na letalu še nismo bili, smo pa imeli marelo za na jadrnico - kupili smo lemi marelo za cca 50 EUR in me je presednetilo, koliko je zdržala in bo uporabna tudi še pri 2. otroku - ima pa spremenljiv naklon, sprednje varovalo in strehico

Je pa res, da se eni otroci zelo zgodaj nehajo voziti v vozičku, eni pa se vozijo tudi več kot 2 leti (npr. naš mali je shodil pri 20 . mesecih, kar je precej pozno - posledično je bil precej dlje v vozičku, kot "povprečen" otrok




frutka_ -> RE: Marela za na dopust (24.3.2009 14:17:17)

Saj ne rabiš kupit najdražje ali pa morda kupi rabljeno. Kaj pa da ti kakšna prijateljica renta?




slovenka -> RE: Marela za na dopust (24.3.2009 20:59:59)

samo jaz tudi ne razumem tega - smo dali 600 eur za voziček, sedaj pa vidim, da punce dajejo še po 250 eur za marelo. Meni je to preveč. Ne rečem 40 eur... Že za tega za 600 eur računam, kako malo se je vozila v njem, pride tam 5 eur za eno vožnjo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]