pikice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


urši* -> pikice (6.5.2005 11:01:04)

tamali je bil včeraj cepljen in je danes po trebuščku in po hrbtu dobil male flekce , rdeče barve. sem klicala in so rekli, da to ni od cepljenja. ali bi bilo lahko od svečke?




Žirafca Helena1 -> pikice (6.5.2005 11:30:37)

če je zaradi reakcije na cepljenje dobil povišano temperaturo, se je lahko palo spotil. Te pikice so tako lahko zaradi "švica". Bodo kmalu izginile.

Ne dajaj mu jogurta, če se želiš izogniti alergiji namlečne izdelke.

Lp, Helena:miska:




MIN -> pikice (6.5.2005 14:13:12)

Veš moja hčerkica je vedno po svečkah dobila pikice.Tako da smo ji rajši dajali sirup.Najbolje pa je da,pokličeš v zdravstveni dom.Lahko greza alergijo.




Anonimen -> pikice (6.5.2005 22:32:34)

Naš pikec ima take pikice že kar kakšen mesec. Pa nam je včeraj zdravnica rekla, da je to zato, ker ga preveč oblačimo, da mu je vroče. Baje... Ampak ali so pri vas ti flekci tudi navzven grobi, kot da bi bila tam ful suha koža. Mislite, da je to možno od "švica"? Jaz ji skoraj ne verjamem. Če pa ima vedno hladne nogice in rokice, pa se mi zdi, da ga ne oblačim preveč.




Ani 2 -> pikice (6.5.2005 22:42:57)

Pozdravljene!

Tudi moj sinek je včeraj dobil take rdeče pikice po trebuščku,danes pop.pa jih ima že po celem telesu in ne vem od česa.Bila sva pri pedijatrinji in pravi da bi naj to izginilo v 2do3dnevih.Bom videla zjutraj kako bo,če ne pa še 1xdo zdravnika,me je strah :((.

LP.Ani2





Stran: [1]