|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 17:17:22   
sanelaa
In koliko stane ta stolček, če vzameš vse komplet? 

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 17:52:54   
sanelaa
Aha, sem že našla, 169 € user posted image

Pa očitno je vreden denarja?

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 18:40:37   
Lunanai*
Mi tud imamo ta stolček, ampak je naša punca še malo premajhna zanj in bi lkupili plastično varovalo.
A ga kdo tukaj ne potrebuje več in bi ga prodal? Katerekoli barve. Bi ga bili zelo veseli. aja, lesen lok pa imamo.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 20:51:57   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

Aha, sem že našla, 169 € user posted image

Pa očitno je vreden denarja?



Toliko stane samo stolček. Za dodatke še plačaš: varovalo je od 39 (zeleno) do 43 evrov (druge barve), blazina pa tudi približno 30 evrov. Mi smo prvi Tripp Trapp v BC kupili jeseni 2007, ko je bil še malo cenejši, pa še eno akcijo smo ujeli in smo blazino dobili zastonj. Drugi Tripp Trapp smo dobili na Bolhi, bil je popolnoma nov, za 79 evrov, blazino smo dokupili, varovalo pa imamo še od prvega otroka.

Meni ni žal, da smo ga kupili, smo pa že oba nakupu imeli v načrtu dolgoletno uporabo - če tako gledaš na vsoto, ki jo plačaš, se porazdeli po več letih, pa ni več tako strašno visoka. Pri nas namreč ne bomo kupovali stolov za k pisalni mizi - ko bosta otroka dovolj velika za navaden kuhinjski stol, se bosta Tripp Trappa preselila v otroški sobi.

Vsekakor pa ti predlagam, da stol kupiš na Bolhi, boš prihranila. Kot sem napisala na prejšnji strani, lahko na Bolhi popolnoma nov stol dobiš za približno polovično ceno, če te seveda ne moti to, da je v naravni barvi (tj. barva bukve).

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 20:53:46   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunanai*

Mi tud imamo ta stolček, ampak je naša punca še malo premajhna zanj in bi lkupili plastično varovalo.
A ga kdo tukaj ne potrebuje več in bi ga prodal? Katerekoli barve. Bi ga bili zelo veseli. aja, lesen lok pa imamo.


Mi ga še potrebujemo, je naš mlajši ravno zdaj začel sedeti v Tripp Trappu. Mogoče pa se bo našel kakšen rabljen. Malo povprašaj še na kakšnem drugem forumu, recimo na med.over.net.

Poglej tale oglas, sem ga ravnokar našla na Bolhi:
http://www.bolha.com/oglas382807157/stolcki-za-hranjenje-prodam-baby-set-tripp-trap-stokke-z-blazinico-za-stolcek


< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 31.3.2009 21:00:05 >

(odgovor članu Lunanai*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stokke stolček za hranjeneje
31.3.2009 21:56:51   
sanelaa
No, naš korenjak je star 5 mesecev, itak še ne sedi sam, ampak če bomo hotli ta stol lahko začnemo kar šparat. user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stokke stolček za hranjeneje
1.4.2009 10:14:54   
Lunanai*
Mesečnica, hvala. ne boš verjela, ampak že ene 100x sem po gledala na bolho pa ni bilo do sedaj niti enega :). Tko, da res ful hvala.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stokke stolček za hranjeneje
1.4.2009 22:59:39   
Tedi77
Tudi mi smo kupili Tripp Trapp. Zaenkrat je še pospravljen, ker je naša mala stara šele 4 mesece. Čez kakšen mesec bo začela jesti gosto hrano. Zanima me, kako ste hranile malčke prej, dokler še niso znali povsem samostojno sedeti. V naročju? Ne predstavljam si namreč, da bi dala otroka v TT, če ne zna sedeti. Saj bi kar visel v njem. Meni so rekli v BC, da je stol uporaben nekje od 9. meseca dalje. Kdaj pa ste ve svoje malčke namontirale notri?

(odgovor članu Lunanai*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stokke stolček za hranjeneje
1.4.2009 23:01:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tedi77

Tudi mi smo kupili Tripp Trapp. Zaenkrat je še pospravljen, ker je naša mala stara šele 4 mesece. Čez kakšen mesec bo začela jesti gosto hrano. Zanima me, kako ste hranile malčke prej, dokler še niso znali povsem samostojno sedeti. V naročju? Ne predstavljam si namreč, da bi dala otroka v TT, če ne zna sedeti. Saj bi kar visel v njem. Meni so rekli v BC, da je stol uporaben nekje od 9. meseca dalje. Kdaj pa ste ve svoje malčke namontirale notri?


ja se kar strinjam,da je uporaben od takrat ko otrok sedi

jaz semnašega dala kar v ležalnik, ko smo začeli z gh

(odgovor članu Tedi77)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: stokke stolček za hranjeneje
1.4.2009 23:24:34   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Tedi77

Tudi mi smo kupili Tripp Trapp. Zaenkrat je še pospravljen, ker je naša mala stara šele 4 mesece. Čez kakšen mesec bo začela jesti gosto hrano. Zanima me, kako ste hranile malčke prej, dokler še niso znali povsem samostojno sedeti. V naročju? Ne predstavljam si namreč, da bi dala otroka v TT, če ne zna sedeti. Saj bi kar visel v njem. Meni so rekli v BC, da je stol uporaben nekje od 9. meseca dalje. Kdaj pa ste ve svoje malčke namontirale notri?


...jaz ga ne mislim dat dok ne začne samostojno sedet....za zdej ga hranim v ležalniku in včasih v naročju....

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: stokke stolček za hranjeneje
2.4.2009 10:20:03   
AnciM
Midva sva se hranila v ležalniku. Pri 6m, ko je samostojno sedel, sem ga pa dala v TT.

Se pa da TT dobit po zelo ugodni ceni tudi v komisijskih prodajalnah. Jaz sem zanj dala 70€ z varovalom in blazino vred. Imela ga je pa ena babica za vnučka in je tako brez praske, kot nov.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: stokke stolček za hranjeneje
2.4.2009 11:19:42   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunanai*

Mesečnica, hvala. ne boš verjela, ampak že ene 100x sem po gledala na bolho pa ni bilo do sedaj niti enega :). Tko, da res ful hvala.


Me veseli, da sem ti lahko pomagala user posted image

(odgovor članu Lunanai*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: stokke stolček za hranjeneje
2.4.2009 11:25:05   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Tedi77

Tudi mi smo kupili Tripp Trapp. Zaenkrat je še pospravljen, ker je naša mala stara šele 4 mesece. Čez kakšen mesec bo začela jesti gosto hrano. Zanima me, kako ste hranile malčke prej, dokler še niso znali povsem samostojno sedeti. V naročju? Ne predstavljam si namreč, da bi dala otroka v TT, če ne zna sedeti. Saj bi kar visel v njem. Meni so rekli v BC, da je stol uporaben nekje od 9. meseca dalje. Kdaj pa ste ve svoje malčke namontirale notri?


Mi imamo Baby Björn ležalnik, smo ga kupili že za prvega otroka. Je takle, le povsem v barvi jeansa:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195098
Pa še veliko cenejši je bil, cca. 70 evrov, če se prav spomnim. Ne vem, kako to, da je ta toliko dražji user posted image

No, kakorkoli že, nam se ta ležalnik super obnese tudi pri hranjenju. Mali bo šel v Tripp Trapp šele takrat, ko bo res dobro sedel. Zaenkrat ga še malo zanaša, tako da ga za kakšnih 5 minut že damo v TT, za več pa ne, torej ga hranimo še v ležalniku, v najbolj pokončni poziciji.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?