Obožuje kislo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> Obožuje kislo (5.5.2005 20:06:44)

A imajo tudi vaši radi kislo? Meni je zadnjič iz krožnika vzel kislo kumarico in jo seveda skoraj celo zgrizel, danes pa z največjim užitkom cuzal grenivko, ki se je meni zdela zelooo kisla. Meni se to zdi zelo zanimivo in hkrati čudno.

Lp




Anonimen -> Obožuje kislo (5.5.2005 20:10:25)

taka je od mojga moža nečakinja. zdej je stara 7 let pa že cel živlene sladkega sploh ne mara, zlo redko da poje kako slaščico, mogoče sladoled, jedla bi pa solato, pa kisle kumare, pa kumare v solati, pa kis pije od solate :zmeden: dohtar prav da ni s tem nč narobe, da ji že tko paše. ma pa 20 kil :) saj s težo nau mela nikol problemov ;)

lp, lara




NinaŠ -> Obožuje kislo (5.5.2005 20:11:00)

Ja, Anže tud zelo rad cuza limono, je kislo zelje in liže žlice iz solate... ...čist nič po mamici ni :)-

LP




BONI* -> Obožuje kislo (5.5.2005 21:52:21)

Kdo bi si mislil, a ne? Taprav gurman;)

Jaz pa vem, kako zgleda, če Luki kaj ni čisto všeč, npr. Hipova kašica z brokolijem in rižem. Je naredil tako jasen BLJAK, da sem se mu kar:)- Ampak potem jo je pa vseeno do konca pojedel:)




janja -> Obožuje kislo (6.5.2005 8:06:32)

Andraž tudi obožuje kislo. Je vse vrste solat, seveda pa mora pri tem popiti (kar z žlico) tudi nekaj kisa. Kumarico prime kar v roko in jo je. Z užitkom poje grenivko ali pa liže limono. Imava pa drugače tudi midva rada solate.




Anonimen -> Obožuje kislo (6.5.2005 9:30:34)

Ja, Lea ima najraje kisle kumarice, poje vsk dan vsaj eno. Pa rada ima kisle feferone, pa paprike, pa olive. Ja seveda, pa kislo zelje. Meni najbolj čudno je pa, da rada liže limone ali limete.




Annny -> Obožuje kislo (6.5.2005 9:45:07)

Pravijo, da ljudem, ki imajo radi kislo, primanjkuje neke kisline v želodcu ali nekaj takega..:zmeden:
Jaz sem pa ravno obratna- nič kislega, bljak:)-




Stran: [1]