|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:54:26   
sesil
zdej grem pa mal pospravit po bajti. moj je v gozdu - drva za naslednjo zimo, da naju z anejo ne bo zeblo.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:54:32   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia ima pa zadnji dva dni neki skup zbit kakec, pa nič posebnega ni jedla user posted image



A pije dovolj?



Ja, spije kar precej čez dan, ali mleko ali čaj.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:54:42   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

user posted image user posted image user posted image user posted image sve že dve



Ti si tudi imela zelo hitro 1. otroka, še hitreje kot jaz. user posted image  

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:55:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ne, ti se počutiš 20 let stara, jaz pa trenutno 60.user posted image user posted image


Zakaj pa? user posted image


Ker sem tako utrujena. Dva dni mi sedaj Videk ponoči nori, pa sem že čisto fertig, če bi bila na tvojem ali pa na špelinovem mestu, bi bila pa že v komi.


Saj se sprijazniš in ni več težko. Saj te dotolče, če ne spiš toliko časa kot Špelin@, pa se ti vse podre, ampak se setaviš in guraš dalje. user posted image

Pa vsake toliko se zjokam in spet guram... user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:55:50   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Punce nič user posted image user posted image user posted image zaradi starosti...jaz bom letos 33, pa sem ponosna na to, saj se počutim kot 20 in to je važnouser posted image user posted image user posted image

Se podpišem user posted image  Sem jih ravno včeraj dopolnila 33 in se počutim odlično user posted image


o moja sovrstnicauser posted image user posted image user posted image user posted image


Nič jaz se poslavljam....mali dve sta auf...jih porihtamo in gremo v mesto, ter potem k tašči na kosilo. Lepo čvekajte še naprej in cartajte vaše hroščkeuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:55:51   
tilči
Dober dan!
 
Se še jaz malo javim,tačas ko Tilen spiuser posted image
Spanje user posted image ,očitno spet zobek leze ven,saj ima že bulico,tako da smo imeli cel kup dretja ponoči.Sem mu dala lekadol,potem je pa zaspal.To noč sem pa najdla Nejčevo glavouser posted image ,ko sem mu dajala AB.Je za spremebo lepo spal.
 
Dopoldne sva se s taščo že potepali.Ona je šla v trgovino,jaz na pošto,pa sva šli skupaj.Potem pa še na pokopališče tastu svečo prižgat.Ati je pa otroke merkal.Je preživeluser posted image
 
Sedaj pa s taščinim prijateljem obrezujeta drevesa.user posted image Kakor je lep sonček zunaj,pa tako svinjsko pihauser posted image
 
Tiste,ki imate dežne prevleke,a jih uporabljate tudi v vetru?Resno razmišljam,da bi jo nabavila,drugače ne moremo ven.Jaz se bom že zamaskirala,Tilna bi pa rada skrila pred vetrom.Samo original pride 25 eur.user posted image V muelerju jo pa ne dobim.Ali gre katera kaj v Rutarja?user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:55:51   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

zdej je ves lisat povn rdečih pikic na čelu,ušeslih trebuščku, najbolj izazite so po hrbtu, zgleda da je 6.bolezen-mah sej bo mim važn da nima več vročine



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:55:54   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Videku pa tako iz noska teče, da ne folgam brisat in ko vidi, da pridem z robčkom, se mi že hoče skrit.


Pri nas je bilo isto, samo da je potem naša prakticijrala brisanje noska ob moj pulover user posted image


V puloverju in v hlačah se najboljše nosek obriše. Samo čakam, da si bo začel nosek brisat v rokav, to imajo otroci radi.


user posted image user posted image user posted image

kakšna veselja nas čakajo,a?


Dokler je še samo to, smo še na konju, če se bo po meni vrgel, smo nastradali, ker jaz sem imela fetiš, uničevanje štramplčkov. Vsak dan sem ene uničla. Sem namreč zanke ven vlekla in sem imela naenkrat triko, posebaj pa zokenčke.user posted image user posted image Vzgojiteljica je že naprej mami povedala, da so danes ponovno eni štrampli šli k vragu.




user posted image user posted image user posted image vsak si nekaj najde user posted image



pa kaj za vraga so štrampli????????????




Kak se že reče user posted image user posted image , ne spomnim se pravilnega izrazauser posted image



hlačne nogavice

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:57:17   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

drugale pa dober dan

spali smo kr ok, ob polnoči je rogovilla in se drla eno uro - pomoje zobi, pol je zaspala in vstala ob 6.15. pa kaj ne ve da je danes sobota???'user posted image



Oprosti, ampak ti si mi tako smešna, ker je zate 7h sredi noči. user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


kadar še ni blo aneje in mi ni blo treba vstati s tople postelje, je bla najbolj zgodnja ura 10. zdej si pa zamisli spremembouser posted image




Pri meni isto, sem znala tudi do 12-ih potegnit ob vikendih user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:57:25   
hijenca
Tako, jaz sem rito sanirala, ampak kakal je čisto malo, pa še to kroglice kot zajček, nekaj mu ne paše, ker ponavadi ne kaka tako trdo, sumim čokolino, in sem ga dala v kinderpet, upam, da bo zaspal.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:57:47   
Skye


IZVIRNO SPOROČILO: mafi

zdej je ves lisat povn rdečih pikic na čelu,ušeslih trebuščku, najbolj izazite so po hrbtu, zgleda da je 6.bolezen-mah sej bo mim važn da nima več vročine




bo mininlo brez skrbi....moja Tia jo je tud že prebolela...rdeče pikice je imela pa točno 3 dni, potem pa so izginile.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:58:08   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


Potem pa bomo tako dolgo delali, da pride Ana. ker hiša bo velikauser posted image user posted image


A si ziher? user posted image  A boš mogla naslednjič spet pod nož? Verjetno boš mgola zaradi vida. user posted image


Najverjetneje. Ker sem imela ta prvi CR tako super, grem drugič takoj, če mi bodo dali možnost.


cr superuser posted image ? a ti to resno? pri meni je bil nočna mora in si ne želim ponovitve



moj CR je bil tud čist neproblematičen...2. dan sem že bila kot rožica....bolečin sploh nobenih nisem imela.


user posted image user posted image user posted image user posted image


Moj CR je bil tudi brez problemovuser posted image in sem bila v drugo že pripravljena na to,da bo spet,pa potem ni bilo treba.Čeprav po eni strani bi bilo bolje.Vsaj ne bi imela takšnih problemov,kot jih imam sedajuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:58:57   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Moram vam samo še povedati, da sem za RD dobila cel kup res lepih daril oz. presenečenj (odštejmo tisto z avtom). Punci sta mi zjutraj tako lepo zapeli pesmico, naredili čestitko in me objemali user posted image Mami mi je pripravila torto in podarilo veliko Bajadero, user posted image pa mi je prinesel škatlo mojih priljubljenih Mozartovih kroglic user posted image Saj sem bila pridna: Bajadera je še na celem, pojedla sem samo 2 kroglici user posted image

ok, pakiram tudi jaz. Na mirno noč ne upam preveč, ker bi bil to že čisto pravi čudež... user posted image

Nočko, sladko sanjajte mali in veliki user posted image
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  za vsa darilca


Jaz imam pa čez 4 dni rojstni dan, se mi bosta obe številki zamenjali user posted image user posted image


Zakaj pa se user posted image ?


Ker bom že stara baba.

user posted image


user posted image



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 10:59:21   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!
 
Se še jaz malo javim,tačas ko Tilen spiuser posted image
Spanje user posted image ,očitno spet zobek leze ven,saj ima že bulico,tako da smo imeli cel kup dretja ponoči.Sem mu dala lekadol,potem je pa zaspal.To noč sem pa najdla Nejčevo glavouser posted image ,ko sem mu dajala AB.Je za spremebo lepo spal.
 
Dopoldne sva se s taščo že potepali.Ona je šla v trgovino,jaz na pošto,pa sva šli skupaj.Potem pa še na pokopališče tastu svečo prižgat.Ati je pa otroke merkal.Je preživeluser posted image
 
Sedaj pa s taščinim prijateljem obrezujeta drevesa.user posted image Kakor je lep sonček zunaj,pa tako svinjsko pihauser posted image
 
Tiste,ki imate dežne prevleke,a jih uporabljate tudi v vetru?Resno razmišljam,da bi jo nabavila,drugače ne moremo ven.Jaz se bom že zamaskirala,Tilna bi pa rada skrila pred vetrom.Samo original pride 25 eur.user posted image V muelerju jo pa ne dobim.Ali gre katera kaj v Rutarja?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz bom mogla tudi v Rutarja, ker drugače sploh ne bom mogla ven. user posted image  Bom probala atija nafehtat popoldan, če bi šli skupaj.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:00:51   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Tako, jaz sem rito sanirala, ampak kakal je čisto malo, pa še to kroglice kot zajček, nekaj mu ne paše, ker ponavadi ne kaka tako trdo, sumim čokolino, in sem ga dala v kinderpet, upam, da bo zaspal.


lahko so zobki krivi

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:00:53   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Moj CR je bil tudi brez problemovuser posted image in sem bila v drugo že pripravljena na to,da bo spet,pa potem ni bilo treba.Čeprav po eni strani bi bilo bolje.Vsaj ne bi imela takšnih problemov,kot jih imam sedajuser posted image


Upam, da boš rešila težave in bo potem vse tipi topi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:01:01   
Soncnica Sandra ***
EVo mene, sem prijadrala nazaj, veter je ugoden user posted image
 
SEm dali tašči za prebrat un članek od naše Sky in pravi, da je ful dobro napisano

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:01:06   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

mafi: kako je s Filipom?


sitn 100 na urouser posted image , cmerast, pikice pa še kar ne izginejouser posted image . mrknil je pred 15minutamiuser posted image
no če bi še dalj rogovili ti povem da bi res rabila že tablet za norce, ker se je men tud že
počasi snel



mafi, kako je danes? kako je bio ponoči?
 
naša je bila par dni nazaj tud v nulo sitna, in se  mi je zvečer že pošteno kisalo v glavi

no men se še kisa  v glaviuser posted image , HB sedaj spi 1rundo.
noč katastrofauser posted image , najhuje pa je to da sem spet cel dan sama z otroci vzunaj pa še user posted image piha tako da tud ven ne mormouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za Mančino spanje



kaj pa kakšen obisk?


ma mogoče, sam se mi tud mark smili ker more to dretje zraven prenašatuser posted image , obiska z otroci pa nebi glih poklicala da ne bi kej fasal od Filipa, ker pol bi mela pa
še slabo ves



Sem nekje falila, da je kaj narobe s Filipom. user posted image  Kaj pa je?


zdej je ves lisat povn rdečih pikic na čelu,ušeslih trebuščku, najbolj izazite so po hrbtu, zgleda da je 6.bolezen-mah sej bo mim važn da nima več vročine




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:01:20   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz več ne vem kaj naj dam Maji za igrat. Nič več ji ni zanimivo. user posted image  Pa se ne igra vedno z istimi stvarmi. Naenkrat se noče več igrat sama. user posted image



Hudič je to ja, daj ji nekaj čist x, piskre, kuhalnico, nekaj kar še ni vidla user posted image



Ne pomaga. user posted image



Pol pa si pečena, naša še porajta, če ji kaj v roko novega porinem user posted image , kaj pa kruh za glodat, keks...da se zamoti?



Za 2 min, da ga v prafaktorje vrže. Čisto nič je ne zanima. Sem probala od žlic, posodic, lončkov, ...... ne pomaga. Ma bo že minilo.

dve pokrovki v roke ,pa naj zbija.Ti pa zamaške v ušesauser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:01:28   
barbaw
Zdaj pa se jaz poslavljam, ker me Maja kliče, Jaku pa sem vmes pomagala delat umetnije iz papirja. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:01:58   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Tako, jaz sem rito sanirala, ampak kakal je čisto malo, pa še to kroglice kot zajček, nekaj mu ne paše, ker ponavadi ne kaka tako trdo, sumim čokolino, in sem ga dala v kinderpet, upam, da bo zaspal.


Upam, da bo hitro zaspal, da bo mami lahko naprej čvekala user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:02:25   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaj pa se jaz poslavljam, ker me Maja kliče, Jaku pa sem vmes pomagala delat umetnije iz papirja. user posted image


in kakšne umetnije so nastale?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:02:34   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!
 
Se še jaz malo javim,tačas ko Tilen spiuser posted image
Spanje user posted image ,očitno spet zobek leze ven,saj ima že bulico,tako da smo imeli cel kup dretja ponoči.Sem mu dala lekadol,potem je pa zaspal.To noč sem pa najdla Nejčevo glavouser posted image ,ko sem mu dajala AB.Je za spremebo lepo spal.
 
Dopoldne sva se s taščo že potepali.Ona je šla v trgovino,jaz na pošto,pa sva šli skupaj.Potem pa še na pokopališče tastu svečo prižgat.Ati je pa otroke merkal.Je preživeluser posted image
 
Sedaj pa s taščinim prijateljem obrezujeta drevesa.user posted image Kakor je lep sonček zunaj,pa tako svinjsko pihauser posted image
 
Tiste,ki imate dežne prevleke,a jih uporabljate tudi v vetru?Resno razmišljam,da bi jo nabavila,drugače ne moremo ven.Jaz se bom že zamaskirala,Tilna bi pa rada skrila pred vetrom.Samo original pride 25 eur.user posted image V muelerju jo pa ne dobim.Ali gre katera kaj v Rutarja?user posted image



Upam da ga hitro neha mantrat zobek user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:03:54   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!
 
Se še jaz malo javim,tačas ko Tilen spiuser posted image
Spanje user posted image ,očitno spet zobek leze ven,saj ima že bulico,tako da smo imeli cel kup dretja ponoči.Sem mu dala lekadol,potem je pa zaspal.To noč sem pa najdla Nejčevo glavouser posted image ,ko sem mu dajala AB.Je za spremebo lepo spal.
 
Dopoldne sva se s taščo že potepali.Ona je šla v trgovino,jaz na pošto,pa sva šli skupaj.Potem pa še na pokopališče tastu svečo prižgat.Ati je pa otroke merkal.Je preživeluser posted image
 
Sedaj pa s taščinim prijateljem obrezujeta drevesa.user posted image Kakor je lep sonček zunaj,pa tako svinjsko pihauser posted image
 
Tiste,ki imate dežne prevleke,a jih uporabljate tudi v vetru?Resno razmišljam,da bi jo nabavila,drugače ne moremo ven.Jaz se bom že zamaskirala,Tilna bi pa rada skrila pred vetrom.Samo original pride 25 eur.user posted image V muelerju jo pa ne dobim.Ali gre katera kaj v Rutarja?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz bom mogla tudi v Rutarja, ker drugače sploh ne bom mogla ven. user posted image  Bom probala atija nafehtat popoldan, če bi šli skupaj.

Če boste šli,a bi hotela še zame vzeti,če ga boš dobila,pa mi pošlješ po pošti?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 11:04:34   
nia5
Smo pa na spiduuser posted image

Punce hvala vsem za čestitke za mojo punčko user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 otroških imen, primernih za dečka in za...
V tujini je trend imen, ki jih lahko nosita oba spola, izjemno priljubljen. Tudi pri nas imamo nekaj imen, ki jih lahko ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?