strah (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


keke -> strah (16.3.2009 15:22:29)

moja dva meseca stara pikica kadar spi se po mojem mišlenju ustraši.kar od enkrat zavriska in joka na ves glas!u bistvu spi nekaj časa in potem od enkrat zamiga z rokicami pa se umiri pa še ene parkrat tko, potem pa u močan jok,da je pomirim pa je stisnem k sebi ji zašepetam in se pomiri.se kateri to dogaja!!!




keke -> RE: strah (16.3.2009 19:59:30)

a noben ne ve odgovora!!!




Gilo -> RE: strah (16.3.2009 20:12:16)

Meni se to ni dogajalo, pišem ti zato, da te spomnim na patronažno sestro, ki jo lahko pokličeš in njo vprašaš, navsezadnje lahko pokličeš tudi na pediatrijo. Po mojem ni nič hudega, se pač ustraši, mogoče jo malo zvije v želodčku, pa se zarad tega ustraši. Nisem ti ne vem koliko pomagala, samo ko sem videla, da ti še nobena ni pisala, sem pa rekla, da ti bom jaz. Upam, da rešiš "težavo".




Pšemek -> RE: strah (16.3.2009 20:21:07)

Nič se ne boj, tvoja pikica verjetno smo sanja! Nam se je to prej dogajalo, pa zadnje dve noči se spet. Pomaga predvsem to, da sliši moj glas, da jo pobožam, včasih pa jo moram vzeti ven iz psteljice in jo za nekaj minut stisnem k sebi.




cupacups -> RE: strah (16.3.2009 20:48:53)

preden gre otrok spat mora it spat pomirjen....
lahko ja da kaj takega sanja...
lahko da jo kaj pika..preglej postlco...
lahko da ji ni udobno, lahko da jo zebe, lahko da ji je vroce, lahko da je zejna...
mas velik dejavnikov zakaj zajoka...ugotovit moras pa kaj je pravi vzrok[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





Stran: [1]