|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.3.2009 22:45:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
16.3.2009 22:47:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

moški izjavil, da so ženske po 30-em stare kante in mi je ta izjava totalno user posted image  , ampak navsezadnje je današnja družba izoblikovala taka mnenja, ne? in ne ravno jaz..


Ne vem, no...nisem ravno tega mnenja. TO, da je nek moški to izjavil, verjamem, najbrž je star še ne 30, da je to izjavil in je nekje ZANJ logično...

Drugčae pa je starost dandanes opredeljena čisto drugače, saj so včasih ljudje umirali pri 40, 50-ih in so bili kao stari. Tudi še 50 let nazaj so ljudje pri 40, 50-ih izgledali starejši, bolj zgarani, kot pa današnji. Tako, da današnja družba tega sigurno ni izoblikovala.

Je pa jasno, da za modno pisto je vsaka 30-letnica stara kanta, ko pa se že 16-letnice gor sprehajajo. Jasno.

Pa saj to ni "napad" nate osebno. Je samo moje razmišljanje o tej temi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 6:29:39   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: dinča

user posted image zanima me če si pri 37 prestara za novorojenčka čeprav imaš 17 in 15 letni hčerki?

NE!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu dinča)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 8:36:22   
muška
jaz bom vedno mlada, ker imam starega deda

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 15:30:48   
bumerang
Zadnjič sem slišala eno fajn definicijo iz moške družbe: Ženska je stara, ko ji rit začenja postajati ploščata. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 15:43:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Zadnjič sem slišala eno fajn definicijo iz moške družbe: Ženska je stara, ko ji rit začenja postajati ploščata. user posted image


Takrat, ko ji je toplo pri srcu zaradi tega, ker namaka jošk v župo. user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 16:34:44   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ne bom nikoli pozabila moje 82-letne babice, ki je rekla za svojo 87-letno kolegico: "Ej, ta pa je že res stara".user posted image


Jaz se pa spomnim enega 90-letnega soseda, ko je umrla njegova 84-letna znanka, pa je prinesel rožico na pogreb in rekel: Mladenke nam pa kar umirajo.user posted image

Vse je stvar perspektive.


Jaz sem v lepih letih. Stara nisem. Skoraj nihče se mi ne zdi star. Večina ljudi se mi zdi lepih.
Bušica se mi zdi pa teenagerka - saj veste ženske pri 30+, kako je treba delat s takimiuser posted image user posted image : -imejte jih radi, - dajte jim jesti, - pustite jih pri miru (enkrat mine, pa jih itak pamet sreča)user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 16:47:08   
Nikita***
Moj dedek, ki jih šteje 95, večkrat pojamra, kako mu je dolgčas, ker so mu vsi prijatelji že pomrli in da nima "partije", da bi šli kam v hribe ali na sprehod. Pa mu enkrat rečem, zakaj ne gre s "Kovačevim Jožetom" (ime sem sedajle spremenila). Pa me je samo zabuljeno pogledal in rekel, da s tem smrkavcem pa že ne. No, ta Jože Kovačev je star pa 89 user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 16:55:27   
dinča
user posted image hvala vam za čudovite odgovore saj si tudi hčere močno želita da dobita brateca ali sestrico! Po vaših odgovorih še letniki 1972 nismo za odpisuser posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 17:05:50   
muška
Ah dinča, moj mož je v istem mesecu postal oče in dedek, pa mu nič ne manjka, tako da kar pogumno!


Evo, jaz imam 30 in še nekaj + in sem danes ugotovila da sem stara. user posted image  Smo imeli eno čist izi čvek varianto po šihtu in mi en mladič reče, da bi imel čisto tako bejbo kot sem jaz,tako po izgledu kot po mišlenju ,....  jaz že cela hepi kako celo še celo za mladiče nisem za odpis, nakar mi čisto tako pis of kejk zabije, da bi pa zanj morala bit stara pod 30.  user posted image
Evo pa mam. user posted image     user posted image

(odgovor članu dinča)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 18:29:23   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: muška


Evo, jaz imam 30 in še nekaj + in sem danes ugotovila da sem stara. user posted image  Smo imeli eno čist izi čvek varianto po šihtu in mi en mladič reče, da bi imel čisto tako bejbo kot sem jaz,tako po izgledu kot po mišlenju ,....  jaz že cela hepi kako celo še celo za mladiče nisem za odpis, nakar mi čisto tako pis of kejk zabije, da bi pa zanj morala bit stara pod 30.  user posted image
Evo pa mam. user posted image     user posted image


kolikor se počutiš,tolikor si stara..
pa koji palac koga briga....
jaz tum mam nekaj čez 30,,počutim se kot 25 letnica,zgledam pa za 23.
Najprej sem se sekirala,hotla zgledat starejše,no saj tud bi,če bi bilo izvedljivo,pa ni....pa si mislim vedno...glavno da se jaz tako fino in mlado počutim...in mislim da bo čez 10 let isto....


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 20:43:30   
Rožica I
Tipi, ki pravijo, da so 30 in nad - letnice za odpis, se teh žensk, po moje, bojijo user posted image .
Zakaj?! Zato ker so to zrele ženske! Imajo še zmeraj dovolj mladosti v sebi, da so lahko zagnane, in hkrati dovolj modrosti, da lahko to zagnanost do potankosti udejanjijo, na vseh področjih user posted image ! Vejo, kaj hočejo od življenja. In kako to doseči! Padla so rožnata očala, idealizem..., sedaj končno živijo najprej zase in za svoje želje. In partnerji (tisti tapravi, s hrbtenico in jajci user posted image ) jih naravnost obožujejo user posted image !!! 

Uff, me je zaneslo...user posted image



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 21:08:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Tipi, ki pravijo, da so 30 in nad - letnice za odpis, se teh žensk, po moje, bojijo user posted image .
Zakaj?! Zato ker so to zrele ženske! Imajo še zmeraj dovolj mladosti v sebi, da so lahko zagnane, in hkrati dovolj modrosti, da lahko to zagnanost do potankosti udejanjijo, na vseh področjih user posted image ! Vejo, kaj hočejo od življenja. In kako to doseči! Padla so rožnata očala, idealizem..., sedaj končno živijo najprej zase in za svoje želje. In partnerji (tisti tapravi, s hrbtenico in jajci user posted image ) jih naravnost obožujejo user posted image !!! 

Uff, me je zaneslo...user posted image




Dobro te je user posted image .

To je to.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 21:48:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
17.3.2009 22:34:05   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Bušica se mi zdi pa teenagerka




halo halo, stani malo-teeni pa res nisem..že kakšnih 10 let ne user posted image
tu je pa pač praksa, da se človeku navesi ne vem kaj- od tega, da mislim kdo je star in pošiljam že 40-letnice v penzijo...ene vzamete stvar s humorjem...ene pač priznate, da se po 35 letu  opažajo že kakšni znaki...jaz upam, da se bom sama čez 10-20 let počutila še vedno dobro in polno energije..drugač pa kot je Gini napisala- na koncu je vse stvar perspektive. druži se s starimi pa boš vedno mlad.


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 7:10:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: dinča

user posted image hvala vam za čudovite odgovore saj si tudi hčere močno želita da dobita brateca ali sestrico! Po vaših odgovorih še letniki 1972 nismo za odpisuser posted image


joj, kje pa, letnik 1972 je najboljši letnik, samo rezervnih delov več ne delajo.

Drugače pa je ženska stara, ko da več za svečke na torti kot pa za samo torto.

(odgovor članu dinča)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 8:06:08   
Anonimen
Jaz sem mlada, počutim se mlado, oblačim se mladostno.user posted image dandanes so ženske tudi pri 60 še mlade, če dajo kaj nase in se negujejo, pa ne samo telo, ampak tudi dušo.

Pi ženskah se stara le reprodkcijski aparat ostalo pa je lahko mladostno le, če to ženska sama hoče.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 8:47:32   
mojamura
sem se pri nekaterih odgovorih kar fajn nasmejala user posted image user posted image

jaz mislim da je tak:

glede na to, kako vsak človek sam sebe doživlja, ali se ceni, se ima rad, si je na koncu koncev tudi všeč....se pravi glede na vse to skupaj bo tako energijo tudi izžareval.

evo jaz sem mela pred dvema letoma skoraj 30 kil več kot danes....nagravžna sem se zdela sama sebi....in tako so me dojemali tudi drugi - kot staro zguljeno, zavaljeno vrečo špeha.

danes zgledam mladostno, počutim se super, vedno mam raje tisto moje, nič kolikokrat prekleto ogledalo v kopalnici....

res je je pomembno samo to, kako sami sebe dojemamo - it's all in our heads!


čisto po letih pa se mi zdi, da je človek po 99-letu že star.....vsaj tako je rekel dedek od bratove žene, ki je lani dopolnil 100 let - je rekel: "Vaj, zdaj san pa že rejsan stari"

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 8:49:05   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

joj, kje pa, letnik 1972 je najboljši letnik, samo rezervnih delov več ne delajo.


user posted image  zakon letnik!

in ja, bolje se počutim, bolje izgledam in bolj sem zadovoljna sama s sabo kot pri 20 +

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 10:20:22   
alda
user posted image user posted image  evo tud jaz se s 4.od spredaj dost bolj živo in "polno" počutim kot pred 15l. ko so moji cilji glede študija in službe že bili realizirani,..za družino pa sem bila lih še prezelena kljub kronološki starosti user posted image ...zdaj pa  se kljub prvim gubicam in sivini na glavi /hvala bogu za barve / , občasnim zdrastvenih težavam/haa-haa/ počutim zELO MLADO !!....

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 14:32:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: dinča
user posted image hvala vam za čudovite odgovore saj si tudi hčere močno želita da dobita brateca ali sestrico! Po vaših odgovorih še letniki 1972 nismo za odpisuser posted image


hej dinča, jaz sem en letnik starej pa baje zgledam kot 25 - jupi zame user posted image  imam malo mulo in nameravava z možem še kak prirastek narest. ne vem, men se zdijo te stvari (star-mlad) zelo indiviualne. pri meni se nič ne pozna in tudi počutim se tako, pol pa lahko "frajerišem", da sem mlada in je obenem tudi res user posted image

(odgovor članu dinča)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 20:37:58   
dinča
user posted image user posted image moram vam povedet da ste super zelo sem srečna da sem zvedela za to. Za enkrat je test negativen vendar se nedam še enkrat boma poskusla!user posted image
hvala vam res sem se nasmejala ja le kje lahko najdemo rezervne dele

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdaj ženska ni več mlada?
18.3.2009 20:56:26   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
..., po 35-em pa?


A ti eno primažem?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti bom pomagala

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?