Koliko čaja na dan? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


anitaz -> Koliko čaja na dan? (4.5.2005 12:33:56)

Danes sva prvič poskusile komarčkov čajček,pa ji je bil zelooo všeč.Sprva je sicer mal čudn gledala kaj je zdej to,ampak pol je pa kr velik spila (50 ml)!!Sicer se polno dojiva,stara je 1 mesec in 14 dni.Koliko so vaši zakladki spili čajčka na dan?Ker se bojim,da ne bi bilo preveč :zmeden:

Hvala in velik sooooooooooooooooooooončka želim!!!!

Anita in Tjaša




dory -> Koliko čaja na dan? (4.5.2005 12:36:00)

Ponudi ji veckrat na dan in kolikor pac zeli...pomoje caja ni nikol prevec...kljub dojenju so v teh vrocih dnevi otroci tudi zejni...mogoce le pazi,da ji pol ure pred hranjenjem ne das caja..nekatere to nasiti..nasega k sreci ni in pije in je kadar je :)




piščanc -> Koliko čaja na dan? (4.5.2005 12:43:23)

poizkusi ji dajati raje o požirkih - par požirkov pa flaška iz ust, pa spet... tako da se malo zabava s tem, glede količine pa je vseeno, če se le lepo doji

meni je bilo merilo pod 30 ml zabava, nad 30 ml lakota, ampak to je zelo različno. če je naš zelo vlekel, sem mu raje dala jesti, ker pri tej starosti ne veš najbolje, če je pa spil le par požirkov je blo pa OK.




Mojca P. -> Koliko čaja na dan? (4.5.2005 19:47:07)

Tekocina res ne skodi (posebaj pri teh temp.), lahko pa zacasno nasiti in potem ne bo jedla, ko je cas za hranjenje.
Priblizno pri taki starosti sem zato zdravnico vprasala cisto isto, kot zdaj ti. Rekla je, naj dajem raje veckrat na dan po malo (30 ml), kot pa neke blazne kolicine naenkrat. Nekje do cetrtega meseca je cez dan tako popil skupja priblizno eno flasko (125ml). :rozica:




BONI* -> Koliko čaja na dan? (4.5.2005 19:48:15)

Samo to glej, da se ne bo preveč čaja napila in bo imela zaradi tega občutek sitosti, pa ti potem jest ne bo hotela. Tako je bilo pri nas z plantexom, ki je malo sladek. Mu je bil tolk všeč, da bog ne daj, da si mu stekleničko vzel preden je bila čisto prazna, tako da je bil sposoben na enkrat spit 100ml čaja (takrat je bil star cca 2 meseca in so ga še krčki dajali)

Lp, Boni




Skabi -> Koliko čaja na dan? (5.5.2005 8:59:10)

Naš je stra 4,5 mesecev in čaja sploh noče. Ga pa dojim.




Stran: [1]