pregled pri treh letih - termin (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


miševi -> pregled pri treh letih - termin (4.5.2005 11:12:33)

Lep pozdrav!

Moja punčka bo tri leta stara ravno takrat, ko bom jaz verjetno v porodnišnici.
Ali se da vplivati na termin pregleda pri zdravnici in psihologinji - npr, da bi bilo kakšen mesec ali vsaj 3 tedne prej. Jaz bi bila rada namreč zraven. Sicer bi šel lahko ati, ki je drugače super, vendar pri obiskih zdravnikov pa vedno pogorita. Jaz sem jo pa tako fino navadila, da prav čaka, da bi šla tja, pa vsakič pokaže, kje dela njena zdravnica itd.

Hvala!




Pajaca -> pregled pri treh letih - termin (4.5.2005 11:19:54)

Pokliči pediatrinjo in jo vprašaj, po moje se bo dal zment. Saj je vseeno a je točno pri 3 leta la je en mesec prej.




Anonimen -> pregled pri treh letih - termin (4.5.2005 11:26:40)

Miševi, hvala, da si me spomnila, senm ravnokar poklicala v ZD in našega naročila ;)




Andra -> pregled pri treh letih - termin (4.5.2005 11:34:13)

Mi smo dobili pisno povabilo od zdravnice, z datumom. Lahko bi spremenili, če nam termin ne bi odgovarjal. Pa je bilo čisto v redu, ker sem že prišla iz porodnišnice in sem šla lahko z njim na pregled.




Anonimen -> pregled pri treh letih - termin (4.5.2005 12:41:43)

Pri nas pa ni treba nič naročit. Ampak po moje se da pretstaviti, ker mi je v pogovoru (med Tiborjevim dretjem) zdravnica omenila, da so različno stari in da je pri tistih, ki so stari točno 3 leta, največ problemov.




Abby -> pregled pri treh letih - termin (4.5.2005 20:04:14)

Mi smo dobili tak datum, da nisem imela varstva za dojenčka, pa smo prestavili brez težav.




Stran: [1]