|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voda
11.3.2009 19:39:34   
keke
lepo pozdravljeni.zanima me namreč imam punčko staro 2 meseca in ji dajem vodo da jo pije.kolikokrat dajete vi svojim otrokom vodo in na kakšen način po flaški ali na žličko???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voda
11.3.2009 19:58:15   
J.L.
vodo je dobila ful pozno, ponujam pa bolj redko, saj ji ne ugaja. ima raja hipove čaje. user posted image
če jo dojiš, ji ponudi preko žličke.

(odgovor članu keke)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voda
11.3.2009 20:38:21   
misa4
Uf, ko bi jo moj pil, raje dihidrirauser posted image ,pa sem začela z vodo,samo je ni hotel. hippov sadni čaj pa pije kot za stavo, če mu dam zeliščni se pa dere kot srakauser posted image . Sicer če dojiš ne rabiš dajat dodatnih tekočin, vsaj jaz nisem.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voda
11.3.2009 21:00:26   
keke
sej to je problem ko jaz ne dojim!!!

(odgovor članu keke)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voda
11.3.2009 21:15:31   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: keke

sej to je problem ko jaz ne dojim!!!


Ja, to je pa drugo. Najlažje bo po flaški.

(odgovor članu keke)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voda
11.3.2009 21:27:24   
Tisana
Po flaški in po želji - otrok točno ve, kaj je voda in kaj mleko. Problematično se meni zdi samo v primeru, da ne pridobiva zadovoljivo na teži (npr. lahko se pač zasiti z vodo).

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voda
12.3.2009 10:12:23   
Najaa
za enkrat še ne dodajam. če bi, bi dala po flaški.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voda
12.3.2009 10:19:25   
Anonimen
Tudi jaz nisem dojila. Do 7. meseca je pil čaj žajbelj+janež, vendar brez malo sladkorja ni šlo. Zdaj pije jabolčni sok (1 deci soka in 2 deci vode). Samo voda mu pa ni šla oz. mu še zdaj ne gre.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voda
12.3.2009 12:34:31   
Soncnica
Živjo!

Jaz bi ji jo dala v flaško, tako jo bo najbrž več popila

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voda
12.3.2009 15:21:14   
Toja22
Jaz sem moji na začetku ( pol leta) kuhala janežev čaj in ji ga devala po flaški. Sedaj smo prešaltali ( 9m ) na sok pomaranče zmešan z vodo.

(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?