|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
11.3.2009 11:15:56   
viv_
Moji 2 sta obe OK.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
11.3.2009 17:14:26   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR
Moji 2 sta obe OK.
A od tvojega drugega skrivnega moža tudi?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
12.3.2009 9:46:52   
ZmajTolovaj
Moja je v osnovi zelo dobra ženska in zelo rada pomaga, ampak malo PREVEČ rada in pol je še vsa evforična, ker ne zna kontrolirat čustev (milo rečeno user posted image nisem še vidla ene stare ženske cvilit ko ene najstnice na koncertu RBD), men gre pa kakršno koli pretiravanje fejst na živce, tako da ... Se mamo nekaj časa čist luštn, pol pa vsak na svoj konec, pa je mir.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
12.3.2009 10:11:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Moja je v osnovi zelo dobra ženska in zelo rada pomaga, ampak malo PREVEČ rada in pol je še vsa evforična, ker ne zna kontrolirat čustev (milo rečeno user posted image nisem še vidla ene stare ženske cvilit ko ene najstnice na koncertu RBD), men gre pa kakršno koli pretiravanje fejst na živce, tako da ... Se mamo nekaj časa čist luštn, pol pa vsak na svoj konec, pa je mir.


Aahahahaha debest user posted image  

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
12.3.2009 12:56:17   
anabanana
Ma lahko bi bilo slabše...

Sprejela me je medeno, ko je pa ugotovila, da razmišljam s svojo glavo jo je malo popustila sladkostuser posted image

Še sreča, da moj ni mamin sinko, ker bi gospa zelo rada imela vajeti v svojih rokah. Tako pa ne gre po njeno in se zato kuja in vsake tolko odglumi, da je padla v nezavest. Enkrat je celo odglumla možganski infark ko ni bilo vse po njeno.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
12.3.2009 13:11:42   
pokica_
Mene je moja super sprejela, bolje menda tudi nebi mogla. Tudi zdaj, nekaj let po tem imama fajn zaupen odnos in se lahko o vsem čisto odkrito pogovarjama. Imama dogovor, da če kateri kaj ne ustreza oz. karkoli se takoj pove in se pogovorimo. Tako, če ona rabi nasvet od mene, povem svoje mnenje in tudi obratno. Še zmeraj je upoštevala mojo voljo in mnenje.
Ima pa eno lastnost; in sicer, da bi vse rada vedlauser posted image . Ampak vse ji pa tudi nikoli ne povem, naj jo mal peče. user posted image
Bravo taščica!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
13.3.2009 8:05:02   
skokica01
V redu in vedno boljše je. S taščo se res dobro razumeva. Imam srečo.

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
21.3.2009 17:05:13   
dinča
tudi moja je ok ker jo vidim dvakrat na leto se nimama časa skregat dokler je imela samo najini vnukinji smo bili non stop skupaj ko pa je svakinja rodila sina za nas ni več časa pa nič zato vseeno smo srečni brez nje!

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
21.3.2009 22:58:26   
amaya
ja, jaz imam tudi kr dve in sta obe SUPERCA user posted image user posted image user posted image Sem Srečko Srečkovič, kar se tašč tiče

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu dinča)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
22.3.2009 8:53:26   
mala zirafa
Moja je (bla) tudi non stop na razpoalgo.Na žalost pa že 6 mesecev ne govorimo več, ker mora imet vedno vse ona prav in nihče drug.Vtika se vsepovsod, seveda dobronamerno, a gre nam počasi na živce, oz. nam je šlo.Saj jo pogrešam, ampak ko se spomnimuser posted image ...je bolje tako.Skregali smo se zaradi druge (grozno razvajene)vnukinje, ki presega vse meje, ampak ne bi zdaj o tem.
Če pomislim da bi se pobotale, mi je malo nerodno, prej al slej bomo spet spregovorili.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
22.3.2009 18:03:55   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mislim da sem vse povedala.
A o mojem prispevku ali o tvoji tašči? user posted image


o moji tašči user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: tašče - so vas lepo sprejele?
24.3.2009 15:29:02   
Pikicapokica6
Kaj pravite na moj oglas:

Jest bi kakšno od vaših tašč -  zamenjam za svojouser posted image  Vse zna, nihče ni tako pameten, tudi vodo v wc-ju gre še enkrat potegnit za tabo, če se ji zdi, da si jo premalo. Se rada žrtvuje za svojo družino (brez nje bi verjetno vsi pomrli), vsiljivcev (izbrank svojih sinov) pa ne mara. Aja, pa tudi o dojenčkovih krčih in ostalih stvareh glede otrok, obvlada - ma ni da ni. Vaš otrok vas sploh ne bo potreboval.

Jo kdo hoče?




(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




IME
USIKA



MIA (21%)

TAJA (29%)

ŠPELA (9%)

EVA (24%)

LEA (9%)

TEJA (9%)


Število vseh glasov: 214

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!