Odstranljiva previjalna plošča na leseni previjalni mizi (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Adelina -> Odstranljiva previjalna plošča na leseni previjalni mizi (9.3.2009 10:47:37)

Od lesenih previjalnih miz je že veliko napisanega in sem tudi prebrala. Me pa zanima, kako je gor pritrjen previjalni del, ki se ga kasneje sname. Če je "prišraufan", so pol na predalniku vidne luknje al kako?




jakaracman -> RE: Odstranljiva previjalna plošča na leseni previjalni mizi (9.3.2009 12:10:53)

mI SMO IMELI OD liP POLČANE PODALJŠAN JE ZADNJI DEL IN SE SNAME SEDAJ JE TO NAVADEN PREDALNIK.Ups sory za črke.Skratka nič se ne vidi.




Anonimen -> RE: Odstranljiva previjalna plošča na leseni previjalni mizi (9.3.2009 12:27:42)

Pri moji (Ikea Leksvik) se tudi na komodi nič ne vidi, ko odstraniš previjalni del.




zmajaz -> RE: Odstranljiva previjalna plošča na leseni previjalni mizi (9.3.2009 12:35:57)

Tudi mi imamo komodo Lana od Lip Poljčane - podaljšan zadnji del in ograjica se nekako zatakneta na komodo z zadnje strani, da sta fiksna, nista pa nikjer prišraufana, tako da se, ko to snameš, nikjer nič ne vidi.




Stran: [1]