vihanje ušes (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Marjetka K. -> vihanje ušes (1.5.2005 20:42:19)

Moj Matija je star 6 mesecev in opažam, da mu levo uho malo "štrli".:( To pa zato, ker ko spi, ima uhelj zavihan. Bojim se,da bo imel štleča ušesa. Kaj naj naredim?:zmeden: Ima katera podobne probleme?:zmeden2: LP:)




Ro-La -> vihanje ušes (1.5.2005 21:33:19)

Pravijo, da je potrebno otročkom lepit ušesa s selotejpom in da to pomaga. Zato pa ni štrlečeuhljačev:)-:)-:)-

Zdaj pa brez heca.
Lepo mu uhice popravljaj, da bodo lepo nazaj, pa ne zato, ker če jih ne bi bi štlele, ampak zato, ker prepognjen uhelj zeloooooooooooooo boli.




Anonimen -> vihanje ušes (1.5.2005 22:04:04)

Moji sestri je pediatrinja svetovala, naj s tistim belim trakom sinu zalepi ušesek, da se ne bo zavihal. To je počela kar kakšna dva meseca, se mi zdi, pa je ratalo, da se je uhelj poravnal. Tudi njej se je zdelo malo smešno, a si je mislila, da nima kaj izgubit, samo uspe lahko. In je.




babylove -> vihanje ušes (1.5.2005 22:10:15)

S katerim belim trakom?




Anonimen -> vihanje ušes (1.5.2005 22:12:01)

S tistim, s katerim se lepi gazo na rano naprimer.




Ro-La -> vihanje ušes (1.5.2005 22:15:59)

Micropor, Urgopor,....




kika -> vihanje ušes (2.5.2005 16:31:12)

Oj!
Kaj pa če dobi alergijo na Micropor? A je še kakšna druga rešitev?

Moj fantolin si jih med spanjem vedno viha nazaj.Ko sem lepla uho samo dva dni je že bilo boljše,ampak kaj ko je dobil alergijo...




sebtan -> vihanje ušes (2.5.2005 21:14:32)

mogoče trak za ušesa...:))naša tija ga sicer ni marala, sam je niti več ne mučim s tem, bo mela dolge laske, pa bo skrila ušeska, saj je tudi tako ok...ne? sam zaenkrat nima niti nič las...:)))




Stran: [1]