|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Civil engineer
5.3.2009 18:21:17   
Anonimen
Saj vem, da bi glih jaz morala vedeti prevod tega poklica, ampak nisem čist ziher, ali je to po naše gradbeni inženir ali kaj? In kaj po vaše tak človek kaj mora znat?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Civil engineer
5.3.2009 18:28:14   
Anonimen
Saj vem, da bi glih jaz morala vedeti prevod tega poklica, ampak nisem čist ziher, ali je to po naše gradbeni inženir ali kaj? In kaj po vaše tak človek kaj mora znat?


Po moje neposreden prevod v gradbenega inzenirja ne bo cisto pravi.

Tisti, ki jih poznam in ki so koncali studij inzenirja, so samo inzenirji.
Imeli naj bi postimano elementarno logiko razmisljanja. Osebno sem z njim delalal kot s svetovalci v PWC, kjer so delali skupaj z ekonomisti. Osnovna logika pridobljenega razmisljanja naj bi jim sluzila tudi v ekonomski sferi, tako so mi takrat razlozili, ko smo delali na nekem projektu. Pri nas recimo se na tako delovno mesto zaposli vecinoma ekonomiste, v tujini pa je logika pol pol, pol ekonomije, pol inzenirjev. Po mojih izkusnjah je to fajn kombinacija, vsaj projekt, na katerem smo delali, je imel rep in glavo in precej vec reda kot pri pure ekonomistih. To je to, malo daljsi prevod user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Civil engineer
5.3.2009 18:36:02   
ZARA
Civil engineering is a professional engineering discipline that deals with the design, construction and maintenance of the physical and naturally built environment, including works such as bridges, roads, canals, dams and buildings.[1][2][3] Civil engineering is the oldest engineering discipline after military engineering,[4] and it was defined to distinguish non-military engineering from military engineering.[5] It is traditionally broken into several sub-disciplines including environmental engineering, geotechnical engineering, structural engineering, transportation engineering, municipal or urban engineering, water resources engineering, materials engineering, coastal engineering,[4] surveying, and construction engineering.[6] Civil engineering takes place on all levels: in the public sector from municipal through to federal levels, and in the private sector from individual homeowners through to international companies

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Civil engineer
5.3.2009 19:19:58   
Anonimen
No, po mojih izkušnjah so odlični ljubimci. user posted image  

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Civil engineer
5.3.2009 20:10:12   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Civil engineer
5.3.2009 20:37:03   
Arwenko
hja, kadar si slovenski gradbeni inženir da prevest svojo diplomo v angleščino mu napišejo Ba Civil Engineer...tako da brez kompliciranja je to gradbeni inženir, da pa se poklic in znanja kot taka od države do države razlikujejo je pa itak jasno.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Civil engineer
5.3.2009 22:17:13   
Anonimen
gradbeni inženir, vsaj nas so tako učili

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Civil engineer
6.3.2009 7:11:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

gradbeni inženir, vsaj nas so tako učili


nas tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Civil engineer
6.3.2009 8:07:11   
viv_
Jap, moj prijatelj iz anglije je gradbenik in se vodi pod civil engeneer...

Se pa vedno spomnem na Alfa, ki je una zafrkaval, da je civil servant!user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Civil engineer
6.3.2009 11:31:37   
bumerang
V Italiji je to v eni osebi gradbeni inženir in arhitekt, poleg vsega, kar sodi pod "gradbenega inženirja" lahko  torej tudi projektira (vse razen ladij, tudi letala lahko) in se pod projekte podpisuje. Arhitekti pa lahko samo projektirajo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?