|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 8:12:45   
rija
maška, ne mi zamerit...ampak jaz sem preživela kalvarijo, celo večletno....in ravno meni se zdijo vprašanja, namenjena vedeževalkam in vprašanja, ki pridejo do dva tedna prezgodaj.....nesmiselna in smešna.

jaz ne razumem, čakaš tak dolgo, te pa se ne moreš včakati še par dniuser posted image

ampak se mi ne da več oglašat na takih temahuser posted image  z izjemo zdaj.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
5.3.2009 8:38:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 8:41:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjicka

Test s clear blujem mi je pokazal rahel plusek, nato pa isti dan pri ginekologu urinski test da nisem noseča.

Kdo ima prav ali clear blue ali urinski laboratorijski test?

lp A.user posted image


Pri moji kolegici je bilo enako......pa je bila noseča.....urinski testi v laboratoriju delujejo po istem principu kot urinski testi iz lekarne......in izgleda so tisti v lekarni malo bolj občutljivi.....in se večkrat zgodi, da je lekarniški test pozitiven oni iz laboratorija pa ne......počakaj še nekaj dni, ali pa idi dat kri....

Vem pa, da smo zelo nestrpne, ko komaj čakamo črtico in želimo, da se nam prikaže.......veliko sreče.....

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 14:39:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Za vse tiste ki jo zaj..... najbrž ste na lahek način prišle do svojih otrok. Če si v boju za otroka preživel že kakšno kalvarijo, ti na misel ne pride, da be se norčeval iz kakršnih koli vpršanj na temo "nosečnost". Pa če so vprašanja še tako nesmiselna. Nekaterim se ne sanja kako je ta tema lahko boleča in občutljiva.





seveda jauser posted image user posted image user posted image , ne vem kaj je zate lahko do otrok in kaj kalvarijauser posted image .


user posted image popestritev dneva, če glih sem zamudila maluser posted image . ravno zaradi takih se izogibam čveku na zanositvi, je pa tu tolk bolj zabavno



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.3.2009 14:40:26 >

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 14:47:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Pa še ene par objemčkov in pikapolonic... in vsi smo srečni.

Amapak z objemčki ne bo tisti test iz laboratorija nič bolj pozitiven. Prav tako ne bo zaradi tega zanosila.

Če si v dilemi se je potrebno znajti in malce odreagirati, da prideš do rezultatov. Ne pa sedeti za kompom in spraševati neumnosti.


Na kozlanje mi grejo te pikapolonice in objemčki. Sploh ko jih je v nizu ene 20.

Sicer neumestno ampak še bolj blesavo pa mi je da se namesto besede "seks" uporablja bebave plesoče ciklamne slone.


Avtorica a pol si noseča al ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 14:52:19   
Hope2
a pa je avtorica sploh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , če je pol pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in bo user posted image user posted image user posted image
















user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 15:35:16   
Anonimen
http://24ur.com/novice/crna-kronika/odgriznila-mu-je-jezik-ker-ni-bila-noseca.html

še dobro, da se je dogajalo v Angliji user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 15:38:09   
rija
pa sem mislila, da so samo američaknke pri.fu.knjene....bom dala na spisek še angležinje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 15:43:25   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Za vse tiste ki jo zaj..... najbrž ste na lahek način prišle do svojih otrok. Če si v boju za otroka preživel že kakšno kalvarijo, ti na misel ne pride, da be se norčeval iz kakršnih koli vpršanj na temo "nosečnost". Pa če so vprašanja še tako nesmiselna. Nekaterim se ne sanja kako je ta tema lahko boleča in občutljiva.

In res je, da nobena od nas ne more vedeti ali je ona noseča, najbrž pa želi odgovor katere, ki je imela podobno izkušnjo.




Se podpišem pod tvoj post, Maška. Niso heci take stvari, sploh če si res že dlje časa želiš otročka... In razumem Ksenjickino dilemo.

Počakaj teden dni, potem pa ponovno naredi test. Vem, da je težko, ampak zdrži.

Meni je CB šele v 3. mesecu nosečnosti pokazal +, tako da jaz mu ne zaupam.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 15:47:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

maška, ne mi zamerit...ampak jaz sem preživela kalvarijo, celo večletno....in ravno meni se zdijo vprašanja, namenjena vedeževalkam in vprašanja, ki pridejo do dva tedna prezgodaj.....nesmiselna in smešna.

jaz ne razumem, čakaš tak dolgo, te pa se ne moreš včakati še par dniuser posted image

ampak se mi ne da več oglašat na takih temahuser posted image  z izjemo zdaj.....


jaz se pa podpišem pod rijin post.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 16:34:40   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjicka

Test s clear blujem mi je pokazal rahel plusek, nato pa isti dan pri ginekologu urinski test da nisem noseča.

Kdo ima prav ali clear blue ali urinski laboratorijski test?

lp A.user posted image




kaj je rekel G????

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 19:01:58   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Na kozlanje mi grejo te pikapolonice in objemčki. Sploh ko jih je v nizu ene 20.

Sicer neumestno ampak še bolj blesavo pa mi je da se namesto besede "seks" uporablja bebave plesoče ciklamne slone.


Avtorica a pol si noseča al ne?


Ja, jaz sem rabla ene sto let, da sem skapirala, kaj naj bi to blo. Drugač pa, ja, se strinjam z rijo. Potrpežljivost ...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 20:12:56   
nanč
Za vse tiste ki jo zaj..... najbrž ste na lahek način prišle do svojih otrok. Če si v boju za otroka preživel že kakšno kalvarijo, ti na misel ne pride, da be se norčeval iz kakršnih koli vpršanj na temo "nosečnost". Pa če so vprašanja še tako nesmiselna. Nekaterim se ne sanja kako je ta tema lahko boleča in občutljiva.

In res je, da nobena od nas ne more vedeti ali je ona noseča, najbrž pa želi odgovor katere, ki je imela podobno izkušnjo.


Take z veseljem berem,ostalo po večini,no coment!


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 20:50:22   
Zamima
meni je CB kazal rahel plusek, pa so mi potem rekli, da je notri preveč barvila in se zato to pojavlja, takrat sem ga uporabila prvič in zadnjič. user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali sem ali nisem?
5.3.2009 23:06:45   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Za vse tiste ki jo zaj..... najbrž ste na lahek način prišle do svojih otrok. Če si v boju za otroka preživel že kakšno kalvarijo, ti na misel ne pride, da be se norčeval iz kakršnih koli vpršanj na temo "nosečnost". Pa če so vprašanja še tako nesmiselna. Nekaterim se ne sanja kako je ta tema lahko boleča in občutljiva.





seveda jauser posted image user posted image user posted image , ne vem kaj je zate lahko do otrok in kaj kalvarijauser posted image .


user posted image popestritev dneva, če glih sem zamudila maluser posted image . ravno zaradi takih se izogibam čveku na zanositvi, je pa tu tolk bolj zabavno




Najbrž še nisi doživela spontanega splava ali mogoče več spontanih splavov...pri prvem spontanem splavu sem bila v bolnici z žensko, ki je na PDP rodila mrtvo punčko... nekatere morajo skozi dogotrajne in boleče postopke, da pridejo do otroka... temu bi jaz rekla "kalvarija.

Ti pa se le smej in zabavaj, če ti je smešno...


< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 5.3.2009 23:09:37 >


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 7:44:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Za vse tiste ki jo zaj..... najbrž ste na lahek način prišle do svojih otrok. Če si v boju za otroka preživel že kakšno kalvarijo, ti na misel ne pride, da be se norčeval iz kakršnih koli vpršanj na temo "nosečnost". Pa če so vprašanja še tako nesmiselna. Nekaterim se ne sanja kako je ta tema lahko boleča in občutljiva.





seveda jauser posted image user posted image user posted image , ne vem kaj je zate lahko do otrok in kaj kalvarijauser posted image .


user posted image popestritev dneva, če glih sem zamudila maluser posted image . ravno zaradi takih se izogibam čveku na zanositvi, je pa tu tolk bolj zabavno




Najbrž še nisi doživela spontanega splava ali mogoče več spontanih splavov...pri prvem spontanem splavu sem bila v bolnici z žensko, ki je na PDP rodila mrtvo punčko... nekatere morajo skozi dogotrajne in boleče postopke, da pridejo do otroka... temu bi jaz rekla "kalvarija.

Ti pa se le smej in zabavaj, če ti je smešno...



očitno ne poznaš moje zgodbe

pa ne pretiravaj s splavi in mrtvimi otroki, ker v uvodnem postu nikjer ne piše kaj je kdo dal skoz. In vsaka ženska drugače doživlja izgubo. Enim se svet podre pri 1 splavu, pri enem minusu, drugim pa šele pri 10 letih ali več, pri 12 splavih. Ene so borke, druge niso in se smilijo same sebi in se obtožujejo, ima svakih, takvih i onakvih.

pa verjemi, da kljub kalvariji ne mislim samo ploskat in pike poke limat, pa govorit, da je sigurno plusek in je noseča. Če si res dalo skoz ornk kalvarijo stvari mal bolj razumeš in ne spašuješ takih neumnosti, kot da bi bile vedeževalke, tudi 2-3 dni ti ni težko počakat na ponovni test. Pa naj je pol 100000 puncah pokazalo vseeno plus in so bile noseče, ni nujno da boš ti v istem primeru tudi. JE TAKO, torej, čakanje pokaže pravi rezultat in ne to kaj se je drugim zgodilo.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.3.2009 7:48:08 >

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 7:45:01   
rija
maška, saj se bo Hope verjetno sama oglasila......ampak kapo dol pred Hope....marsikaj ji je znanega user posted image žal....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 8:27:03   
ZmajTolovaj
Sploh ne vem, kaj polemizirate, kaj je kalvarija in kaj ne, kdo je mel več splavov in kdo zanosi, sam da se obrne. Ker se tle sploh ne gre za to.
Vprašanje je, milo rečeno, mal hecno, predvsem pa na čist mim temi. In ni treba nič razpredat, kako in kaj in zakaj.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 9:06:31   
rija
user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 9:14:50   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Sploh ne vem, kaj polemizirate, kaj je kalvarija in kaj ne, kdo je mel več splavov in kdo zanosi, sam da se obrne. Ker se tle sploh ne gre za to.
Vprašanje je, milo rečeno, mal hecno, predvsem pa na čist mim temi. In ni treba nič razpredat, kako in kaj in zakaj.



poanta vsega napisana kratko in jedrnatouser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 9:21:35   
kaya2007
pa si pejt kupit še kakšna dva v lekarno (ali pa v mullerja, imajo ene bolj občutljive) in če bo spet vsak pokazal po svoje...ti še vedno ostane verjetnostni račun user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 10:41:10   
Anonimen
In ko se že na noge spravi pol RR-ja, da se pokolje med sabo, je lepo in kulturno, če se človek vsaj še enkrat oglasi, samo toliko da pove, kakšen je bil na koncu rezultat. Konec koncev nas edino to zanima.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 11:41:06   
liliana
Mene v bistvu niti ne zanima, kakšen je bil rezultat.......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali sem ali nisem?
6.3.2009 18:05:10   
Anonimen
Če si res dalo skoz ornk kalvarijo stvari mal bolj razumeš in ne spašuješ takih neumnosti, kot da bi bile vedeževalke, tudi 2-3 dni ti ni težko počakat na ponovni test. Pa naj je pol 100000 puncah pokazalo vseeno plus in so bile noseče, ni nujno da boš ti v istem primeru tudi.


Tocno to.

Pa ne se razburjat zaradi odgovorov...jeza skoduje, ce si slucajno noseca user posted image .

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!