|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje vozite otroke
4.3.2009 12:23:39   
žab*ca
Imamo isofix za lupinico,ki je pritrjen na prvem sedežu,če kdaj sama grem z malim na okoli. Me pa strašno moti,ko vsi kam nahitro odletimo,isofixa ne premikamo nazaj,in potem naš general sedi spredaj,mami pa zadaj

Kako ostale prevažate otroke?
Hvala,LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 12:30:21   
Anonimen
Jaz imam isofiks zadaj za sopotnikovim sedežem nad njim pa montirano ogledalce, tak da če grem sama kam, jo vidim v vzvratnem ogledalu. Če se pa joka se je pa tako ali tako potrebno ustavit.

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 12:33:12   
Anonimen
Zmeraj smo jo vozili na zadnejm sedežu. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 13:06:56   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Imamo isofix za lupinico,ki je pritrjen na prvem sedežu,če kdaj sama grem z malim na okoli. Me pa strašno moti,ko vsi kam nahitro odletimo,isofixa ne premikamo nazaj,in potem naš general sedi spredaj,mami pa zadaj

Kako ostale prevažate otroke?
Hvala,LP.


Enako je pri nas, če se peljeva v mojem avtu. vendar razmišljam o ogledalu, kot pri otiki. če smo v moževem avtu, prestavimo isofix in lupinico na zadnji sedež

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 13:15:28   
Katjusa
zmeraj na zadnjem sedežu.... in nikol ni noben polek sedel.... zdej k sta pa 2 pa tak al tak ne gre drugače kot da sama zadaj seditauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 13:26:47   
Pšemek
Če sva sami jo imam spredaj. Tudi če vsi trije kam na hitro skočimo, je kar pri meni. Se ne ubazamo s premikanjem. Za daljše ture je pa zadaj, pa jaz zravenj nje.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 13:27:36   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Imamo isofix za lupinico,ki je pritrjen na prvem sedežu,če kdaj sama grem z malim na okoli. Me pa strašno moti,ko vsi kam nahitro odletimo,isofixa ne premikamo nazaj,in potem naš general sedi spredaj,mami pa zadaj

Kako ostale prevažate otroke?
Hvala,LP.


Mi smo delali čisto isto. Tudi mi nismo premikali isofixa in sem jaz potem sedela zadaj.user posted image Na začetku smo ga prvi mesec vozili zadaj, potem pa je začel sitnarit v avtu in smo ga prestavili spredaj, da me je lahko gledal in mu tako ni blo dolgčas. user posted image

lp

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 13:41:08   
andrejkam

IZVIRNO SPOROČILO: Pšemek

Če sva sami jo imam spredaj. Tudi če vsi trije kam na hitro skočimo, je kar pri meni. Se ne ubazamo s premikanjem. Za daljše ture je pa zadaj, pa jaz zravenj nje.

isto je pri nas

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 17:48:36   
slovenka
Ko gremo vsi trije, sva midve zadaj, ati pa vozi; ko sva pa sami, jo imam pa spredaj. Mi pa nismo nikoli prakticirali, da bi bila mala sama zadaj, midva pa oba spredaj. Ker nazaj gleda in potem se jaz z njo pogovarjam, da ji ni dolgčas. Sedaj bomo pa naslednji sedež kupili in bomo videli, ali bom še zmeraj zadaj ali ne več. Je fajn, ko greva kam sama z mojim, pa spredaj sedim - a sem se tudi zadaj navadila sedeti v teh mesecih.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 20:16:12   
Leti31
 Vedno zadaj.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.3.2009 20:33:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Leti31)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 20:33:47   
tasa.m
v mojem avtu je vedno zadaj, ker ne morem odblokirati airbag-a na sopotnikovem sedežu. Pri user posted image  pa vspredaj oz. če smo vsi trije, sve midve vzadaj, še posebno za dolgo vožnjo.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 20:37:08   
koala
Spredaj sva ga vozila, ker ga je bilo lažje pripeti spredaj, ker so pasi dalši.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje vozite otroke
4.3.2009 22:21:24   
Jelcy
Zadaj, ker se spredaj ne da izklopit air baga.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje vozite otroke
5.3.2009 8:37:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Zadaj, ker se spredaj ne da izklopit air baga.

Emako.Sicer pa nikoli nisem sedela zadaj zaradi otrok.

(odgovor članu Jelcy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje vozite otroke
5.3.2009 8:41:11   
botrca
Če sva se sama vozila je bil spredaj z mano, če pa je ata vozil pa sem bila zadaj z njim. Zdaj ko ima pravi avtosedež je vedno zadaj jaz pa spredaj.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje vozite otroke
5.3.2009 9:30:22   
ANIME
sta itak dva in oba zadaj ... zame ni prostora ... če so pritožbe (zdajiata 5 mesecev in večino vse prespita) se ustavimo

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje vozite otroke
5.3.2009 14:33:08   
žab*ca
  Ampak vse tste,ki ga vozite spredaj ali zadaj,za vsako vožnjo,tudi krajšo premikate sofix.Meni gre namreč to na živce,da za 5-10min vožnje nonstop premikam isofix.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?